Nemacka

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

deepy

Aktivan Član
04.10.2017
37
414
53
26
Pozdrav, uskoro idem u Stuttgart da radim, je l zna neko jer lako da se nabavi i kakav je zakon?:skot:::joint2:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.860
43.121
3.198
Bekaa Valley
ako ne zna niko od clanova, zna googleto, a on kaze u najkracem
Germany Is Not California - Recreational Smoking Is Still Illegal

• Sviđa mi se
Reactions: Blader

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.107
16.991
398
38
Tacna
Ma samo slijediš svoj instikt, naoštriš osjetila i naći ćeš. Ako ti to ne upali onda traži balkance, to bar nije teško u švabiji, a nema toga šta jedan prosječni balkanac tamo nemože srihtat. Postoji i opcija pitaj google, npr. "Where to buy weed in Stuttgart?" i to zna biti korisno jer te često dovede do onih što ti dostave na adresu, to je i sve češće u zapadnoj europi i dosta popularan način kupovine kvalitetne vutre. Ja inače kad idem u stranu zemlju ko da imam neke detektore za naći gdje kupiti vutru, to je valjda moje šesto čulo :D, talent koji me krasi a nemogu ga prezentirati u super talent show :fuck:. Nigdje mi nije trebalo duže od 24 sata da si pronađem, čak i da neznam jezik opet ću iskopat :) . U Ulmu našao albanca koji drži pečenjaru kraj Mc'donaldsa i da vidiš kad mi je prezentirao, nema šta nema ispod pulta. U Munchenu isto našao, uletio punkerima u podzemnoj i pitao ih. Srećom jedan punker zvao se Mirza, iz bosne rodom al naturalizirani švabo. Čak dečko nije konzument, al reče svoji smo si, okrenu par brojeva i riješeno bilo ;) . Nabavih tako i u grčkoj, češkoj, mađarskoj i u italiji. Jbg to je jače od mene i nemoš si pomoć, samo se treba potrudit. Razbaciš šetnjicu, naćuliš uši, procjenjuješ ljude i jednostavno uletiš pojedincima ili nekoj ekipi i pitaš, nije grijeh pitati. Pa da te i odhebu kad priupitaš, opet nemaš šta izgubiti, fino dankešen ofiderzen i ajmo dalje :thumb:.

OP
OP
deepy

deepy

Aktivan Član
04.10.2017
37
414
53
26
Malo sam izguglao sad, hvala, ako ima neko jos nesto da kaze, pisite.:crazyd:

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
202
367
63
39
Moje iskustvo iz Praga od pre nekoliko godina, ja mlad i zelen i samo mi je vutra u glavi da nadjem u Pragu...nude mi crnci na ulici mene trip odkud znam dal su panduri, dal ce da mi uvaljaju kanu umesto sita...nadjem na netu jedan kafic gde moze da se nabavi, trazi nije Prag mali grad...i cujem neka devojka prica na "nasem", devojka iz HR..pitao je gde je taj kafic, kaze sta ces tamo je em prljavo im jako cudan kafic, kazem zbog vutra...a pa aj sredicu ti ja preko mog dilera, dogovorili se i zavrsili sve za 10 minuta :D

Dok situacija iz Tunisa je totalno drugacija gde je malo falilo da prebijem dilera na sred ulice...pa mi je proslo kroz glavu da verovatno nije sam. Jeste tema Nemacka ali generalno isto pravilo vazi svuda i za sve, be cool malo se promuvas gde treba, naostris cula mirisa i nalazis sigurno...Dok u Tunisu i Egiptu bilo kog animatora iz hotela pitajte kad se malo sprijateljite sa njim i donece vam vrhunski hasis :D

hazeri

Banned
Banovan
25.01.2016
7.671
34.308
2.598
Ja imam malo drugacije iskustvo sa kupovinom u drugim zemljama.Naime,najbolje sam prolazio kad nisam trazio od balkanaca,svojih...Vece postenje sam dozivio kod stranaca...nazalost:)

-BäR-!

-skill from hill-
13.01.2016
725
5.121
233
Čudna šuma
Pozz svima :) Nisam uspio naći adekvatnu temu za pitanje,nadam se da se autor teme neće ljutiti :)
Interesira me da li netko ima iskustva kupovine motora iz DE u HR... Ne nadjoh model koji želim tu a vani ih ima... Poanta je da bih volio kupiti motor i da sam spreman platiti više (ne previše) samo da mi ga dopeljaju na kućni prag ali nemam nikakvih iskustva sa takvim nečim...
Naletio sam na ovu stranicu pa ako netko zna nešto bio bih zahvalan ;)

Pablito

Aktivan Član
02.07.2017
349
2.000
143
Amsterdam-Netherlands
Udjes izaberes koje te vozilo zanima, navedes godiste, cenu i izbaci ti neki lom ili dobro vozilo zavisi, koliko para toliko muzike :) nema sta da ne znas, ako ne probas neces ni znati..

• Sviđa mi se
Reactions: AnnaNirvana