Nemacka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ma samo slijediš svoj instikt, naoštriš osjetila i naći ćeš. Ako ti to ne upali onda traži balkance, to bar nije teško u švabiji, a nema toga šta jedan prosječni balkanac tamo nemože srihtat. Postoji i opcija pitaj google, npr. "Where to buy weed in Stuttgart?" i to zna biti korisno jer te često dovede do onih što ti dostave na adresu, to je i sve češće u zapadnoj europi i dosta popularan način kupovine kvalitetne vutre. Ja inače kad idem u stranu zemlju ko da imam neke detektore za naći gdje kupiti vutru, to je valjda moje šesto čulo :D, talent koji me krasi a nemogu ga prezentirati u super talent show :fuck:. Nigdje mi nije trebalo duže od 24 sata da si pronađem, čak i da neznam jezik opet ću iskopat :) . U Ulmu našao albanca koji drži pečenjaru kraj Mc'donaldsa i da vidiš kad mi je prezentirao, nema šta nema ispod pulta. U Munchenu isto našao, uletio punkerima u podzemnoj i pitao ih. Srećom jedan punker zvao se Mirza, iz bosne rodom al naturalizirani švabo. Čak dečko nije konzument, al reče svoji smo si, okrenu par brojeva i riješeno bilo ;) . Nabavih tako i u grčkoj, češkoj, mađarskoj i u italiji. Jbg to je jače od mene i nemoš si pomoć, samo se treba potrudit. Razbaciš šetnjicu, naćuliš uši, procjenjuješ ljude i jednostavno uletiš pojedincima ili nekoj ekipi i pitaš, nije grijeh pitati. Pa da te i odhebu kad priupitaš, opet nemaš šta izgubiti, fino dankešen ofiderzen i ajmo dalje :thumb:.
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
Moje iskustvo iz Praga od pre nekoliko godina, ja mlad i zelen i samo mi je vutra u glavi da nadjem u Pragu...nude mi crnci na ulici mene trip odkud znam dal su panduri, dal ce da mi uvaljaju kanu umesto sita...nadjem na netu jedan kafic gde moze da se nabavi, trazi nije Prag mali grad...i cujem neka devojka prica na "nasem", devojka iz HR..pitao je gde je taj kafic, kaze sta ces tamo je em prljavo im jako cudan kafic, kazem zbog vutra...a pa aj sredicu ti ja preko mog dilera, dogovorili se i zavrsili sve za 10 minuta :D

Dok situacija iz Tunisa je totalno drugacija gde je malo falilo da prebijem dilera na sred ulice...pa mi je proslo kroz glavu da verovatno nije sam. Jeste tema Nemacka ali generalno isto pravilo vazi svuda i za sve, be cool malo se promuvas gde treba, naostris cula mirisa i nalazis sigurno...Dok u Tunisu i Egiptu bilo kog animatora iz hotela pitajte kad se malo sprijateljite sa njim i donece vam vrhunski hasis :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BrokulaBranko

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Pozz svima :) Nisam uspio naći adekvatnu temu za pitanje,nadam se da se autor teme neće ljutiti :)
Interesira me da li netko ima iskustva kupovine motora iz DE u HR... Ne nadjoh model koji želim tu a vani ih ima... Poanta je da bih volio kupiti motor i da sam spreman platiti više (ne previše) samo da mi ga dopeljaju na kućni prag ali nemam nikakvih iskustva sa takvim nečim...
Naletio sam na ovu stranicu pa ako netko zna nešto bio bih zahvalan ;)
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Kak je sad u njemackoj s tim covidom?
Nesta citam i cujem da su uveli u nekoj.pokrajini test na covid za trgovinu...
Da su zatvorene trgovine s odjecom?

Neku ponudu za poso imam...a ne znam sta da radim zbog tog.covida...
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
u vecini pokrajina lockdown
jedino otvoreni rewe lidl aldi i ti marketi, i baywa(bauhaus)
u kik se moze uci jedino uz predocenje neg testa, zato je bio prazan
ide sve goremu i ovi na vlasti se pomalo gube
kad se svi pocijepe tek ce se onda moci slobodno kretati cini mi se,a posla ima u bilo kojoj bransi
zato samo naprijed nemas se sta bojat, to svima kazem koji se razmisljaju oko preseljenja
pitaj samo sta te zanima
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Od onog sam odusto...
Sad me nesta zovu na razgovor...hofnner sastavljanje namjestaja...
Oni placaju i tecaj njemackog i tu neki tecaj stolarstva...
Ak to nista ne radi...ne znam bas...
Ovdje radim na bausteli...
Bila bi mi dobra placa...1700e
Jos ce uvest da se.moras cjepit...
Ak os nazad...
Nekako mi najprivlacnija suma...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran