Nemoguce pronaci i kupiti sijalice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.09.2015
10
1
3
35
Stvarno mi treba pomoc, trazio sam na celom netu, zvao 5 radnji, niko nema ili ne zna za HPS ili CFL sijalice.
Trebala bi mi jedna HPS 150W ili 250W. Takodje interesuju i CFL 40W Daylight i CFL 42W Soft White.
Gde ovo ima da se nadje u Novom Sadu? Molim vas ako neko zna, ne mogu nigde da nadjem.
Ako mogu sijalice da se zamene nekim drugim koje su dostupne ovde, napisite mi.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Umjesto CFL bolji ti je MH za vege. A gle mnogi ne razumiju kad ih pitaš za HPS sijalicu, čovjek 20 godina vlasnik elektro trgovine pa kad sam ga pitao HPS sijalicu izbečio oči ko da sam ga tko zna što pitao.
Preformuliraj pitanje u "Imate li natrijeve sijalice" i budeš vidio koliko više pozitivnih odgovora budeš dobio.
HPS je natrijeva sijalica, i stariji ljudi su je uvjek tak zvali, zato mnogi ni neznaju šta je HPS.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
bilo nekad u merkuru, al su ga ugasili. cfl mozes naci u merkatoru i tempu, ima garant i u prodavnici halogen, moguce i u protonu u zeleznickoj ulici, tamo je bilo i startera i prigusnica samo pitanje kakva je sad situacija, nisam dugo odlazio. cfl verovatno ima i u vecim univerexport prodavnicama a naravno tu je i najlon nedeljom, al uglavnom kineska roba
 
15.09.2015
10
1
3
35
Umjesto CFL bolji ti je MH za vege. A gle mnogi ne razumiju kad ih pitaš za HPS sijalicu, čovjek 20 godina vlasnik elektro trgovine pa kad sam ga pitao HPS sijalicu izbečio oči ko da sam ga tko zna što pitao.
Preformuliraj pitanje u "Imate li natrijeve sijalice" i budeš vidio koliko više pozitivnih odgovora budeš dobio.
HPS je natrijeva sijalica, i stariji ljudi su je uvjek tak zvali, zato mnogi ni neznaju šta je HPS.
Pitao sam i za natrijeve sijalice i sve, ne razumeju ljudi... :D

bilo nekad u merkuru, al su ga ugasili. cfl mozes naci u merkatoru i tempu, ima garant i u prodavnici halogen, moguce i u protonu u zeleznickoj ulici, tamo je bilo i startera i prigusnica samo pitanje kakva je sad situacija, nisam dugo odlazio. verovatno ima i u vecim univerexport prodavnicama a naravno tu je i najlon nedeljom, al uglavnom kineska roba
Snasao sam se, otisao sam opet do Zla, tamo ima da se naruci.
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
sledeci put poneses papiric na kome pise: Dobar dan, da li imate... i pokazes sliku sa telefona.
Ili druga moguca opcija u slucaju da se smrklo poneses papiric na kome pise: Dobro vece,da li imate ... i pokazes sliku sa telefona.
Nemoj samo da pomesas papirice,provalice te !
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
drugar mi rece da ima u halogenu na telepu, ali ja jos nisam otisao da proverim...javi ako si nasao negde.:)