Nenapušivi čovjek

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ma pušio je lik na bong 3-4 dima dobre genetike.Evo prucavo sam da neki ljudi jednostavno trebaju xxx puta više od vecine ljudi da bi se napušili.Kad mu sljedeci put opet bude ništa lupit cu ga kamenom u glavu da bolje struji THC kroz mozak i da se blokade slome.

P.S Vjerujte mi da upoznate lika ne bi vam bilo cudno što se ne može napušit...
Ali zabavno je jer znam da ce jednom puknut :facesjump:.Tješi me što neki ljudi kažu da ih pukne tek nakon 10+ pušenja.
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Vutragenjo je napisao(la):
Mozda je kao mali upao u kazan hashisha...kao obelix za njega carobni napitak nema dejstva.

hahaha, kazan hashisa.... to je kazan koji bi htio vidjet!

budi moj kazan, ja cu biti tvoj obelix... koja cura nece past na to hahahaha
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
ja imam druga koji ponekad veli da se nije naduvao a mi svi u komadu...daj mu jedan dobar shut ili neka popusi na gravity bong i neka se dobro zakaslje...mmozd njemu samo treba alo vise thc-a. Valjda smo svi drugacji...meni treba veoma malo da se razbijem.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Puše travu zeko i pile... I složi zeko malo jačega i da piletu da proba. Pita ga: - I pile, osjećaš što? Pile kaže: - Nita! Složi zeko još malo jačega i da piletu. Isto ga opet pita: - I pile, kako je sada? Osjećaš sada što? Na to će pile: - Opet nita!' - A u mp3! - pomisli zeko - Složit ću još jednog... I složi zeko, ono, bombu. I da piletu opet. - I, pile moje, nemoj mi reći da opet ne osjećaš ništa! A kaže pile: - Ne. Nita... ni kljun, ni nogice, ni krilca, nita...
 
04.01.2008
3
0
0
32
Moža da probaš skuhat travu u kolače ili tako nešto i daš mu a da on to nezna jer je vjerojatno problem psihološki u tome da on očekuje da mu neće biti ništa pa mu i nije ništa (obrnuti placebo efekt)
 

NIBIRUxplanet

Banned
Banovan
06.01.2008
25
0
0
54
jedino sta je moguce,je psiha,da je toliko uvjeren da ga nemoze prati da jednostavno ponistava efekt,ali ne stoji ta teorija bas,jer od svih tih silnih duvanja jednom bi se naduvao sigurno,vise puta...ma jednostavno,neznam,mozda ti je bilo dosadno pa si vidio negdje na nekom forumu slicno i odlucio nas malo...:icon_biggrin:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Nije nije...Ne bi nas Dirty lozio...zar nas...
Evo ja imam ortaka koji se toliko plasi da ga keva i calac ne provale da strah ponisti efekat...
Kad bi na mesec otisli on bi se i dalje plasio svojih da ce banuti iz nekog kratera...
Malo po malo i ovo od OT...:snooze:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
LucidDream je napisao(la):
Nije nije...Ne bi nas Dirty lozio...zar nas...
Evo ja imam ortaka koji se toliko plasi da ga keva i calac ne provale da strah ponisti efekat...
Kad bi na mesec otisli on bi se i dalje plasio svojih da ce banuti iz nekog kratera...
Malo po malo i ovo od OT...:snooze:


Ej,mislim da je on prije govorio onako malo prestrašeno mislim a možda i malo više,kak ce ga to puknut,za kolko,kad ce prestat....i tak.A jednom nakon škole imo ja malu pljugu i kažem ja njem ovo pušimo iz zajebancije,ne vjerujem da ce nas nešt pravo puknut toj je za jednu osobu dosta.....a poslje on kaže,malo me ovo uhvatlo,al samo malo,vec sam zaboravio na to.


Rješenje:Ogromna pljuga-pozovem ga i kažem ocemo zapalit skoro sve Duhan ali eto malo zbog arome...nece nista ocekivati jer ce mislit da je premalo pa se ako se boji valjda nece bojati....
 
29.10.2007
10
0
0
34
Jadan on.Jadnik natripovo da ga neradi ocekuje lik neke haludze il ko zna sta, spalite 7-8 100-tki da se ispovraca i stondirana pa ce videti sledeci put
 
16.11.2007
21
0
0
36
Imam resenje daj drugu da smota jednu sam i da zapali i pusti u windows medi playeru muziku neku ekstra sto slusa i fullscrean sa onim raznim svetlostima i glupostima na mene je delovalo zesce gledas u to par minuta i posle je sve hahaha