Neobicni nacini duvanja!?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Evo jos jednog nacina kako ja nekada znam varit :)

Ne iziskuje nikakve dodatne napore a odlicno je (bar meni)

Ideja je vrlo jednostavna. Smota se, ali sa dva filtera

Na rizlu stavite vutre i duhana i jedan filter. kao kada inace rolate. Prstima oblikujete djoju ali prije nego ju zatvorite, kraj prvog filtera stavite drugi. (jedan pored drugoga, ne jedan iza drugog :) )
Jos malo oblikujete prstima da se vutra kod filtera jednakomjerno raspodjeli i onda zamotate kao i s jednim. Nije previse komplicirano ali se zaista moze dobro uduvati :)
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
damir je napisao(la):
Znam to sa kofom vode i kada,pa mi gurnes glavu a voda potisne dim dubokoooo dubokoooo u tebe!!!
Uzas to sam probao jednom i nikad vise,skoro sam se ugusio od kasljanja.
Sto fantazirati?? pa lepo uzmes dzo i popusis ga ko covek..
Cuo sam od starijih ljudi da svaki covek unese i deo sebe u taj dzoint i da sa istom travom nije isti ukus dzoa ako ga motaju razliciti ljudi!!
Wooow aaaa?
MAgija!!!
Ja verujem u to a vi vidite,probajte!!!

moglo bi se reæ...ovisi kolko stisneš...ako je prelabav onda je dim malo oštriji...jer ipak motanje je umjetnost...

a evo i kante...to uz bong koji je must have znam povuæi iz zajebancije...

 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
Zeleni 083 je napisao(la):
ja sam ljudi otkrio najjachu stvar. ledenu lulu. bash se bijah napushio kad poche snijeg da pada. i odjednom mi pade na pamet da napravim lulu od snijega. to je ljudi jedinstveno iskustvo, samo shto kad je napravite treba malo u zamrzivach da stavite da se doledi. obavezno neka proba ko voli da eksperimentishe sa tim stvarima. ja se razmishljam da napravim kalup lule, napunim vodom i zaledim, trenutno radim na tome, ali apelujem na sve da se ovo proba!!!(naravno ko moze da si priushti snijeg)
priznajte da sam genije!!!

zato ja imam ICE Bong...i ne mora bit u zamrzivaèu...samo ubaciš led :lol:
 
20.12.2006
0
0
0
Ja imam jedan predlog koji nisam video u prethodnim postovima.

Uzmete jednu dvolitarku i izbusite rupu sa strane ali pri dnu. Gore, probusite cep po sredini sa velikom rupom i uzmete foliju i stavite na tu rupu, izbusite foliju par puta sa malim rupama i oblikujte tako da vutra stane na tu foliju i ne ispadne. Napunite flasu vodom i drzite onu rupu pri dnu. Kad se napuni, jos uvek drzite rupu pri dnu a od gore zapalite vutru i pustite donju rupu tako da curi voda (predlazem da ovo radite iznad sudopera ili napolju). Dok voda curi ona i uvlaci vutru i videcete dim unutar flase, kad se flasa isprazni i vutre vise nema, skinite cep, zatvorite donju rupu prstom i uvlacite koliko god imate snage da uvucete plucima. Dakle ovo je ogroman udarac i velike su sanse da ce te kasljati dok se malo ne naviknete.
Kontam da je ovo malo ne jasno i komplikovano za razumeti ali napravicu neke slike pa cu ih postaviti.
Inace ovaj fazon sam naucio od amerikanaca.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ima jedna dobra fora.vjerojatno ste veæ èuli.
dobro posluži ak oæete da se ne konta fumanje tj. "fumapribor"(kak mi smješno ovo fumapribor)

ma radi se o ulju.sam sipnete par kapi po cigareti i to je to.
kupit?prava sitnica.napraviš samo par stotina kilometara do nekog grada u njem ili u amst.
 
04.12.2006
16
0
0
zabiš si dva hointa u nosne šupljine i bong u usta, èepiæe na uši da se ne gubi dragocijeni dim i uvlaèiš 2-3 puta uzastopno na svaku šupljinu (osim ušne narafno) te se onesvijestiš... nakon što te probude za 3-4 sata možeš im isprièati koje si sve boje svjetala vidio te dali su bili u sinkroniziranim razmacima i po koliko sekundi :twisted:
 

BOTANIK

Aktivan Član
23.12.2006
55
18
8
od svih tih ekstrema mislim da smo stvarno isprobali sve moguce.. osobno najdraze najlakse i najefikasnije neobicne metode smatram pusenjem na nozeve i hladnu kriglu.

kriglu drzite u zamrzivacu (nek se dobro ohladi, meni stoji unutra preko godinu pa uzmem kad treba :D ) zamotajte maleni kompaktni jednoliki joint ciste marihuane te izvadite kriglu i izvedite shotgun u kriglu. vruci dim se naglo hladi te pada na dno, napunite tako kriglu i jednostavno nagnite casu kao da pijete mlijeko i "popijte" daj divni ohladjeni dim :lol:

na nozeve je najbolje hash pusit, definitivno nema boljeg nacina osim vaporizatora, duhan nije potreban i hash se maksimalno iskoristi.
uzmite dva noza za putar, upalite pec, plin najbolje te ih zagrijte da doslovce budu crveni (jebiga nozevi ce poprimiti drugaciju boju za vijeke vijekova 8) no zrtve su potrebne) te u medjuvremenu na tanjuricu smrvite hash, ganju --> i to u jako malim kolicinama, vjerujte mi necete moci previse u pocetku. uzmite jednu plasticnu bocu (coca cola 2l sluzi dobro) odrezite ju napola ili samo dno. uzmite jedan noz i njime dohvatite komadic hasha te ga drugim nozem automatski zaklopite poput sendivca, u tom trenu ce se dim vinuti u zrak pa bocu treba drzati iznad te duboko udahnuti sto i nece biti problem jeli :lol:

evo malo improvizacije

zzzuq6.png
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
BOTANIK je napisao(la):
kriglu drzite u zamrzivacu (nek se dobro ohladi, meni stoji unutra preko godinu pa uzmem kad treba :D ) zamotajte maleni kompaktni jednoliki joint ciste marihuane te izvadite kriglu i izvedite shotgun u kriglu. vruci dim se naglo hladi te pada na dno, napunite tako kriglu i jednostavno nagnite casu kao da pijete mlijeko i "popijte" daj divni ohladjeni dim :lol:

A ja sam mislio da sam isprobao sve, hvala ti na ovome! :wink:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
b r a i n c h i p je napisao(la):
A da nije to malo opasno... sta ne udahnes metalne pare od uzarenih nozeva?

Ma kakvi, potraži malo na netu koje su temperature tališta metala. :)

Ja taj naèin prakticiram veæ nekoliko godina pa kažu da sam još uvijek normalan...možda lažu... :lol: :lol:
 

BOTANIK

Aktivan Član
23.12.2006
55
18
8
uff kladim se da ce ti se onda krigla svidjeti! 8)

brainchip mozda je stetno ali u atomskim mjerilima ako me razumijes. vise je stetno udisati vruci zrak nego tako nesta.. pazi samo da ti uzareni metal ne dirne plastiku i slicno.

imam i vaporizator no nije mi uopce interesantan i iskoristio sam ga mozda 4-5 puta. bezveze sam dao velik novac za nj..
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
BOTANIK je napisao(la):
uff kladim se da ce ti se onda krigla svidjeti! 8)

brainchip mozda je stetno ali u atomskim mjerilima ako me razumijes. vise je stetno udisati vruci zrak nego tako nesta.. pazi samo da ti uzareni metal ne dirne plastiku i slicno.

imam i vaporizator no nije mi uopce interesantan i iskoristio sam ga mozda 4-5 puta. bezveze sam dao velik novac za nj..

Kriglu sam upravo stavio na hlaðenje pa æemo i to uskoro isprobati. nekako sam siguran da æe mi se svidjeti... :)

Što se vaporizatora tièe, ista stvar...nije mi se svidjelo, nestalo je èarolije, hehe. :) Al' uspio sam ga prodati pa sam vratio novac...
 

BOTANIK

Aktivan Član
23.12.2006
55
18
8
ma neznam kome se ta krigla nije svidjela hehehe. naprotiv svi su ugodno iznenadjeni. bitno da je ledena pa onaj skakljavi dim prija skroz hladan!
ja ju volim jako brzo popit jel kad dim odstoji preko 3-4 sekunde ustali se bas kao i kod bonga.

enjoy
 
16.08.2006
0
1
0
damir je napisao(la):
Znam to sa kofom vode i kada,pa mi gurnes glavu a voda potisne dim dubokoooo dubokoooo u tebe!!!
Uzas to sam probao jednom i nikad vise,skoro sam se ugusio od kasljanja.
Sto fantazirati?? pa lepo uzmes dzo i popusis ga ko covek..
Cuo sam od starijih ljudi da svaki covek unese i deo sebe u taj dzoint i da sa istom travom nije isti ukus dzoa ako ga motaju razliciti ljudi!!
Wooow aaaa?
MAgija!!!
Ja verujem u to a vi vidite,probajte!!!

Ja sam se to istripovao posto kad drug smota ne naduvam se kao kad ga ja smotam :shock:
 
28.11.2006
0
0
0
Evo jedan pozzz iz RH,ima i ovdje takih,sve na stranici je za svaku pohvalu i samo tako nastavite!!!!!

DONT DRINK AND DRIVE,
SMOKE ANG FLY!!!!!
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
u svom zivotu...nakon sto sam poceo pusit..naravno x)))...bilo je mnogo pljugi...al meni iskreno nijedno pusenje nije kao self made nargila....jednostavno full,a i opako do bola....samo nalijte svoje najdraze pice,naprimjer sok od borovnice(moj fav.)u usta,al ne u ogromnoj kolicini...nego da napola usta napunite,zatim uzmite svoj omiljeni joint...prislonite ga na usne,i krenite uvlacit na pluca...i samo glavu nagnite prema dolje...problem je kod pocetnika sto im obicno sok ili voda izleti i sjebu cijelu frulu,ali ako ste imalo pametni to se nebi trebalo dogoditi^^....(ili iskusni xDD)...

finta je u tome da sok mora biti hladan,i kako povlacite na pluca,dim se hladi kako prolazi kroz sok jer posto vucete na pluca,sila zraka i dima drzi sok na ulaz u grlo,pa se zato dim hladi dok prolazi...tako mozete povuci puno puno vise nego normalno zato sto nema "grebanja" u grlu....

nego...ako ste hardcore...kao i pisac ovog posta xDD takodjer nemojte ispljunut taj sok/vodu/pice,vec ju popijte...

uzivajte x)))
p.s.stavit cu jos par nacina...sad mi se surfa forumom da vidim prvo sta ima...pa se vratim brzo xDDD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.