Neobicni nacini duvanja!?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Neces ti zbog bisera na robiju, nego zbog sebe jer nisi bio dovoljno oprezan ;)
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ma sve okej nemaju moderatori sa tim veze imaju specijalno ljude za promjene.

a ne znam sta bi ti reko i dobro je nasmije me i nije dobro jer nekad u glavi zamislim idealan forum gdje nadem na temu i članak pise o neceme detaljno istražen, bez spama i glupih komentara.mah imam previsoke ideje....
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Što se mene tiče mogu ovde i o pokojnim babama i tvrdoj stolici i još trista neukusnih i trivijalnih tema da otvaraju i da gomilaju. A da se razbija monotonija i malo šale i komike, dovoljna je tema brutal of..i još par tema okolo.
To što ovde društvo sadi, puši i leči se marihuanom, ne znači da se radoznalim laicima treba predstavljati na takav degutantan način i umesto jedne zdrave promocije biljke, da se ovde predstavljamo kao gomila naduvanih lezilebovića, čime samo unazađujemo proces integracije kanabisa u opšte prihvaćene društvene procese, odnosno uvođenje preko potrebne medicinske upotrebe, a potom i svega ostalog.
A posle, kad nekom laiku, ne daj bože, zbog zdravlja zatrebaju informacije i pomoć, upadne u neku ovakvu temu i zaluta u još nekoliko sličnih, pa počne da postavlja nebulozna pitanja, pa ga svi iznapušavaju što nije čitao forum...šta onda?
A nije istina da se ne može po tom pitanju ništa. Lako se naprave ograničenja, pa ostane mesta i za zajebanciju i sve ostalo. Pa se posle svi pitaju: kako to da ljudi imaju iskrivljeno mišljenje o svemu...što se mene tiče, ja travu pušim bezmalo 20 godina i imam veoma odgovoran lični odnos prema tom pitanju i razbijanju predrasuda.
Vutra je jedino mesto gde mogu aktivno da promovišem te vrednosti sa sebi sličnim ljudima, ali nažalost mnogo je i onih od čijih klinačkih nebuloza svakog dana bežim na ulici.
Voleo bih da Vutra. org zaista bude jedan fundamentalni izvor informacija i pravih vrednisti...ali to je samo moje mišljenje... ;)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Ma ne treba se uopce niti sekunde svog vremena posvetiti ljudima koji nemaju osnovni kucni odgoj i onima koji to odobravaju.Zivi i sretni bili!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
amneziaHaze
Niti jednom nisi prijavio nečiju nepravilnost (imaš opciju) al' si zato napisao '300 puta' sretan grow,sretan grow,bla,bla,bla...
Ovakve teme upravo služe da sa foruma 'odlete' uz autore još poneki ;) koji iskoriste priču da se malo 'pokakaju' na rad modratora,admina i dr. koji održavaju red i mir na forumu.
Od 100 učlanjenih,pojavi se s vremena na vrijeme neka trolčina koja pokuša nešto izvesti :D
2 klika su dovoljna da se izbriše njegovo postojanje na forumu.
Za registraciju treba ipak malo više :D

Ovo je tvoja reputacija na forumu;

Upozorenje Dan Bodovi Expiry
Reklamiranje / Spam 12. Listopad 2016. 25 12. Listopad 2017. u 13:55

Neprikladan jezik 4. Prosinac 2015. 25 4. Siječanj 2016.

9. Pazite koga ispravljate i kome govorite kako nije u pravu 21. Srpanj 2015. 25 21. Kolovoz 2015.

Pozdrav ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skitara
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.