Neobicni nacini duvanja!?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.12.2005
0
0
0
Da li itko zna koji neobièan naèin duvanja, nešto što se ne vidi, i o èemu se ne èuje svaki dan?

Obeæajem da æu sve savjete prihvatit i testirat u privatnoj praksi!!
::h2o Hvala unaprijed..
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
evo malo sam pusio pa me uhvatila inspiracija.

mi u vojsci pusimo tako da nas bacaju iz aviona kao padobrance, a ispod nas pol jutra osusenog dima, i onda
samo duboko udisemo itd...i tek se onda ide na dorucuak.

p.s. sorry na ovak glupom postu al inace kad se ja i ekipa napljugamo izmisljamo kao neke price iz vojske itd..
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
KeithlightingBen.jpg
 
13.02.2005
26
0
0
Uzmete jednu jabuku probusite je sa olovkom ili necim slicnim da rupa bude velicine jointa!!
Stavite joint na jednu stranu a vucete na drugu.Mozete da probusite jos jednu malu rupicu od gore za cug i to je too.....
Ipak je malo finije a nije tesko ni komplikovano
Ja sam to video od Holandjana kada sam bio na moru!!!
Neki koriste i krompir ali mislim da jabuka finija!!
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Ja znam jedan nacin kako se na vakum duva iz kante s vodom ali to kad se budemo videli Maestro,komplikovano je za objasniti.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
damir je napisao(la):
Uzmete jednu jabuku probusite je sa olovkom ili necim slicnim da rupa bude velicine jointa!!
Stavite joint na jednu stranu a vucete na drugu.Mozete da probusite jos jednu malu rupicu od gore za cug i to je too.....
Ipak je malo finije a nije tesko ni komplikovano
Ja sam to video od Holandjana kada sam bio na moru!!!
Neki koriste i krompir ali mislim da jabuka finija!!

Jabuku još i zalediš da hladi dim...
Probo sam i bilo mie žao jabuke (koju sad upravo jedem) ::super
 
13.02.2005
26
0
0
Znam to sa kofom vode i kada,pa mi gurnes glavu a voda potisne dim dubokoooo dubokoooo u tebe!!!
Uzas to sam probao jednom i nikad vise,skoro sam se ugusio od kasljanja.
Sto fantazirati?? pa lepo uzmes dzo i popusis ga ko covek..
Cuo sam od starijih ljudi da svaki covek unese i deo sebe u taj dzoint i da sa istom travom nije isti ukus dzoa ako ga motaju razliciti ljudi!!
Wooow aaaa?
MAgija!!!
Ja verujem u to a vi vidite,probajte!!!
 

speedball

Aktivan Član
17.09.2005
142
4
0
www.spidbol.com
doors_of_perception je napisao(la):
damir je napisao(la):
Uzmete jednu jabuku probusite je sa olovkom ili necim slicnim da rupa bude velicine jointa!!
Stavite joint na jednu stranu a vucete na drugu.Mozete da probusite jos jednu malu rupicu od gore za cug i to je too.....
Ipak je malo finije a nije tesko ni komplikovano
Ja sam to video od Holandjana kada sam bio na moru!!!
Neki koriste i krompir ali mislim da jabuka finija!!

Jabuku još i zalediš da hladi dim...
Probo sam i bilo mie žao jabuke (koju sad upravo jedem) ::super
isto to sa pomorandzom i shitom.
 
22.12.2005
20
0
0
EVO EKIPO NESTO INOVATIVNO I LUDO
-u koliko niste za ovakve ekstreminitete nemojte ni probavat
-sto smo napravili kao sto vidite donijeli smo usisavac a.k.a sauger i sve fino oprali i ocistili,prije toga smo skinuli vrecu u koju saguer usisava i prislonili smo odnosno skeljili jednu gumenu cijev(keljili smo valjda pol cuke) i onda smo na onaj dio s kojim usisavate pricvrstili frulu isto smo keljili hehehe.
VRHUNAC SVEGA JE KADA STAVITE JACINU NA MASNIH 3 I PRISLONITE GUMENU CIJEV NACI ONU KOJA IZLAZI IZ UNUTRASNJOSTI USISAVACA I PRISLONITE JE LAGANO NA USTA TE KAD NEKO KLIKNE ON(FRULA MORA BITI MALO ZAŽARENA)UDISETE ALI JAKO JAKO SLABO KAKO VAS TO PUKNE KAD SKUZIS KAK IDE NE KASLJES UOPCE.....

 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
je obicno kad smotam joint nemam strpljenja da pravim nekakve ludorije nego ga klasicno svarim... :D
ali... jedne prilike sam citao knjigu o jogi i tamo dosta spominju disanje i sve ja to nekako povezem i jednom kad sam imao sasvim malo za rolanje ja se sjetim toga. Jako udahnem pa izdahnem i neudahnem nego sacekam da mi tijelo samo zatrazi vazduha a ja onda mali joint na usne i povucem, jako duboko... ajoj koji je rad posle toga... prvi dim me odneo jako visoko...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kapisla

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
damir je napisao(la):
Uzmete jednu jabuku probusite je sa olovkom ili necim slicnim da rupa bude velicine jointa!!
Stavite joint na jednu stranu a vucete na drugu.Mozete da probusite jos jednu malu rupicu od gore za cug i to je too.....
Ipak je malo finije a nije tesko ni komplikovano
Ja sam to video od Holandjana kada sam bio na moru!!!
Neki koriste i krompir ali mislim da jabuka finija!!

mi smo to radili sa jabukom i sa kruskom, super je jer mozes puno povuc dima, i kad se popusi joint, voce ide u krug i svako zagrize malo... :) ahh.. bas se lijepo sjetit proslog ljeta...
 
10.01.2006
1
0
0
ja sam ljudi otkrio najjachu stvar. ledenu lulu. bash se bijah napushio kad poche snijeg da pada. i odjednom mi pade na pamet da napravim lulu od snijega. to je ljudi jedinstveno iskustvo, samo shto kad je napravite treba malo u zamrzivach da stavite da se doledi. obavezno neka proba ko voli da eksperimentishe sa tim stvarima. ja se razmishljam da napravim kalup lule, napunim vodom i zaledim, trenutno radim na tome, ali apelujem na sve da se ovo proba!!!(naravno ko moze da si priushti snijeg)
priznajte da sam genije!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.