~{ NEODOLJIVA DELICIJA }~

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
Ime vašeg dnevnika: ~{ NEODOLJIVA DELICIJA }~

Datum nicanja sjemenke:

Početak vegetacije:

Breeder: BARNEY´S FARM
Strain: PEYOTE COOKIES (Peyote Purple x Cookies Kush) IMG_20190113_014615[1].jpg
A large and detailed selection and back-crossing process isolated the very best qualities of both parents into one strain. The resulting plant is a vigorous hybrid, robust and easy to grow. PEYOTE COOKIES™ grows into a heavy and dense stocky plant with strong branches needed to support its dense and resinous buds.
The flowering plant displays a dazzling ruby red and purple complexion. This strain is mould and mildew resistant and grows superbly both indoors or outdoors. PEYOTE COOKIES™ has a very intense guava and earthy flavour, with impressions of vanilla and coffee with a powerful, relaxing and long lasting effect.

Height: 90 -100cm
Height Indoor: 100 cm
Indica: 95 %
Medical: Yes
Taste: Sugary, Tropical Guava, Fresh Coffee, Vanilla
Aroma: Tropical, Sweet, Earthy, Nutty Vanilla, Coffee

Vrsta uzgoja: Zemlja (ATAMI light ~ mix) IMG_20181227_145634[1].jpg IMG_20181227_145831.jpg

Tehnika uzgoja: Low Stress Training, Supercropping, Lollipop

Rasvjeta u vegetaciji: Fluo

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 110 W

Rasvjeta u cvjetanju: Fluo

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 220 W

Nutrijenti: GENERAL HYDROPONICS ~ FloraDuo (Grow + Bloom)
~ GHE Bio Roots, GHE Bio Bloom, GHE Bio Protect
~ GHE Diamond Nectar
~ GHE Ripen
~ GHE Mineral Magic

~ GHE FloraKleen

Ostala oprema: Box BBS ~ 60 X 60 X 100
~ 3 pasivna otvora za upuh zraka
~ vent. (VKO 125) za ispuh zraka
~ 2 clip - fana
~ 3 termo - higrometra, termometar
~ ph metar

Dodatne informacije: prije cca. 2 sata sam menku stavio u vlažnu maramicu na klijanje, kad proklija odmah ju pikam u finalnu zemlju/teglu (18 l)...tj. ponovno mi je plan 1 biljku držati u vegetaciji nekih 30-ak dana pa na 12/12...

Slike boxa: IMG_20190113_041038[1].jpg IMG_20190113_041106[1].jpg IMG_20190113_041111[1].jpg btw. tek kad proklija ću moći točno ispuniti rubriku:..."Datum nicanja sjemenke"...kao i sljedeću ispod nje..."Početak vegetacije"...kad vegetacija stvarno počne...:thumb:
:wave:

Poslednja izmena:
OP
OP
Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
Svaka kupovina i korištenje proizvoda “General Hydroponics” je direktno financiranje i podrška firmi “MONSANTO”
Da se mene pita dnevnik bi ti odma na groblju završio radi toga, imaš sreče pa se mene ne pita.
čemu sad ovako? :confused: ...svaki moj unutarnji dnevnik do sada je također bio sa GHE i nikom nije smetalo...nigdje na forumu nisam vidio da piše da su zabranjeni GHE proizvodi, te da se upotreba istih kažnjava...ja sam još početnik u ovom, do nedavno nisam niti znao šta je "MONSANTO"...sad se pitam, da li da uopće nastavim sa dnevnikom?:(
Hvala mentore :thumb:

• Sviđa mi se
Reactions: Nixa86 and Stanaccc

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
4.962
19.833
398
7
Jammu
www.vutra.org
Nigdje ne pise da ne smijes koristiti GHE prozivode,samo nastavi sa dnevnikom ali isto tako ako si upoznat sa "MONSANTO" gledaj da ih prestanes "podrzavati" sa kupovinom GHE proizvoda i lagano krenes prelaziti na nesto drugo,da ne kazem nesto bolje :)
Sretno u jos jednoj avanturi :)

OP
OP
Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
Hvala svima! :D
~~ UPDATE ~~

U 2:00 sjemenka je zapiknuta u zemlju....još nije izvirila klica iz nje, ali spremna je ona čim se počela otvarati...
kao i uvijek do sada, za 2-3 dana beba bi trebala izaći van na površinu :joint: IMG_20190114_054231[1].jpg IMG_20190114_054241[1].jpg IMG_20190114_054308[1].jpg

Prvih tjedan dana režim svijetla 24/0...

trenutna temp: 25
trenutna vlaga: 30 %
:spliff:

Poslednja izmena:

1310

Prijatelj Foruma
14.04.2014
3.448
12.421
398
Naj svjetlo za vegu, opet cemo slinit! Sretno Badi!
GH, koristim Ripen i florakleen, jos eksperimentiram sa dozama al za ovih par puta sto sam ih koristio , dobro to radi. Ne kasljem nakon florakleena. Kakav je Magic ako mozes izdvojiti njegovu ulogu dok se koristi cijela linija?

• Sviđa mi se
Reactions: Badi