~{ NEODOLJIVA DELICIJA }~

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Naravno da nije, ali mogao si to već i sam proguglati. :D
Koliko ja znam, prodaje se samo u kompletu sa neonkama za vegetaciju, tj. ne možeš ga kupiti bez neonki.
Žute 2700 K, za cvjetanje moraš kupiti posebno, jedna košta cca. 70 - 80 kn.
Postoji manji "BLT Starlight" relektor sa dvije neonke za vegu, svaka po 55 W, košta sve zajedno cca. 550 - 700 kn, kako gdje. Trenutno imam takva dva, za svaki imam po dvije neonke za vegu i po dvije za cvjetanje, ali ako možeš više ti se isplati odmah uzeti onaj veći "Prima Klima Starlight" sa četiri neonke, također svaka ima po 55 W... al njega ti isto prodaju samo u kompletu sa neonkama za vegu, zajedno sa neonkama košta cca. 900 kn...

...pa ti sad kombiniraj šta ćeš i kako ćeš ;)
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
@Badi ma guglanje traje i svega ima , ako covek ne zna sta trazi lakse je pitati , znaci 100e jedan imas 2 , znaci 200e , tu ima 4 neonke od po 50W znaci 200W, jel dobro racunam, dobre su neonke , hladne su pa mogu blizu vrhova da idu i nece spalit biljku . OVako pitam posto mi deluje fino grow .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Tako je dobro si izračunao. ;)
Neće spaliti, odlične su...box mi je visok samo metar, pred kraj i uz sav LST bude malo naknap, vrhovi su mi znali biti svega 2 - 3 cm od neonki ništa im nije smetalo, dapače što bliže to bolje...samo da ne dotaknu cijevi. :D
Za sljedeći put, planiram kupiti i taj veći sa 4 neonke, njega ću staviti na vrh, a ova dva manja sastrane, tako da ju svjetlo tuče sa svih strana...samo mislim da ću za to morati pričekati da vani malo zahladi.
Jer iako malo griju to bi već bilo 8 neonki - 440 W, na prostor 60 X 60 X 100 ;), bojim se da bi bilo malo prevruće unutra. :D
 
Poslednja izmena: