Nepoznata Devojka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
Sretno druze sa ovim dnevnikom i pazi da ti limun ne prestigne malu :D .. ako je vec test mogao si je roknuti u pot od bar 7l pa da vidis sta ce biti.. ovako imas potencijal svijetla i svega al je pot 3l premal.. al opet kako kazes testas pa da vidimo sta ce biti na kraju.. btw mislim da u bi ti ovo ludilo u potu od 10-15l
 
21.10.2020
49
116
33
56
I kakav je rezultat testa? Da karbonski filter radi? :) Pa jbt skoro svaki box tu na forumu ima takav filter :))
A sa 220w LED svijetla sigurno tako biljka ne izgleda bez obzira na trening,ta cura izgleda kao da bi se ubila za svijetlom samo da joj nesto ostro ostavis u boxu :D
Poslusaj sta ti ljudi savjetuju ;)
Ma nema veze ako mi nesto treba procitacu nema potrebe za savetima ovako sam izabrao i tako ce ici do kraja pa cu sledeci put mozda uraditi nesto drugo mozda neki micro grow u plastici od pavlake. Smatram da ne mora svaki grow da bude isti.

Kako mislis biljka tako ne izgleda sa 220w svetla ?
 
Poslednja izmena:
21.10.2020
49
116
33
56
Sretno druze sa ovim dnevnikom i pazi da ti limun ne prestigne malu :D .. ako je vec test mogao si je roknuti u pot od bar 7l pa da vidis sta ce biti.. ovako imas potencijal svijetla i svega al je pot 3l premal.. al opet kako kazes testas pa da vidimo sta ce biti na kraju.. btw mislim da u bi ti ovo ludilo u potu od 10-15l
Hvala.
Naveo sam zasto sam posadio u 3L gore hehe.
Za ovaj box sta god bilo su mi 4 saksije od 3L idealne za ovaj prostor. Sasvim je jasno da ce ljudi primetiti prazan prostor i manjak treninga. Ovo mi nije prvi grow radio sam treninge imao sam punije boxove ali kada sam se ovako pojavio sa ovim odma se pomisli da to ne znam naravno. Zbunjenost je na sve strane.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vamzemaljac

svejedno

Samo da se kotrlja
10.12.2019
520
4.389
163
Na dnu vrha
Frende ove reflektore ispravi prema dole približi štangebtak da su jedan do drugoga da dobiješ neš ko jedan ovak ne valja setup vrh nikak ne dobiva svjetlo zato imaš anoreksičnu manekenku
 
  • Haha
Reactions: vamzemaljac
21.10.2020
49
116
33
56
Frende ove reflektore ispravi prema dole približi štangebtak da su jedan do drugoga da dobiješ neš ko jedan ovak ne valja setup vrh nikak ne dobiva svjetlo zato imaš anoreksičnu manekenku
Stretch je zavrsio sada svoje nije do svetla. Valjda znas da neke sorte imaju ogroman stretch + nisam ni jedan topping uradio niti lst. Zato je morala tolko otici u nebesa. Dovoljno ona dobija sa strane tako joj je kako je od gore nece sada dobijati jer je manekenka. Jos vidi koliko ima debelu stabljiku sa razlogom jer raste visoko da bi se odrzala. Logicno
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Ma sve je to logicno koleka.Al iz iskustva ti kazem kad i najljucoj sativi roknes masu lumena,fotona ili ti laicki masu svitla.Nema sanse da se tako strecha.Na oko ovako 15+ cm izmedu internoda.A logiku od 4 pota od 3L za prostor od 80x80x160 ce mi trebat jos neko vrjeme da odgonetnem.
 
21.10.2020
49
116
33
56
Ma sve je to logicno koleka.Al iz iskustva ti kazem kad i najljucoj sativi roknes masu lumena,fotona ili ti laicki masu svitla.Nema sanse da se tako strecha.Na oko ovako 15+ cm izmedu internoda.A logiku od 4 pota od 3L za prostor od 80x80x160 ce mi trebat jos neko vrjeme da odgonetnem.
Nemojte da overthinkujete ovaj grow imate svojih dovoljno i sto bi gubili vreme na neko objasnjavanje meni kako i sta. Uvek ce biti nesto novo svako ima neki svoj put. Ja ako nesto pitam ocekujem odgovor. Ali ja nikog nista pitao nisam a dobijam stalno neke odgovore.
 

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
Druze ovdje ti nitko ne zeli nista lose niti se iko pravi pametan, ovdje smo da si pomazemo.. ja da znam vise o indooru bi ti isto dao savjet jer bi ti htijeo pomoci kao sto i ja zelim cuti kritike za svoje grovanje, nitko nije savrsen i tako se napreduje .. u redu da si si sam zacrtao ali zato se i ovo radi da bi naucio a poslje pokazao drugima kako se posao radi.. peace i one love
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.