Nepoznata Devojka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.10.2020
49
116
33
56
IMG_20201105_092849.jpg
Sto bi se reklo malo update. 15. dan cvatnje
Ode mlada medj' oblake pa jos malo busimo vrh tenta da moze do komsije na kafu.
Brat bratu ima 130cm i malo rdjave listove al gura se dobro. Zalio sam juce sa calmagom pro1ml/L i biobloom 2ml/L. Vodu za zalivanje sam podesio na 7.0ph. Ako nastavi da rdja zalivacu sa 7.0+ jer more biti da je florabelliska malo kisela ko sto rece brat Slavol pozdrav za njega veliki. Mirise malena klasika ko sto treba da mirise. Peace out.
 
Poslednja izmena:
21.10.2020
49
116
33
56
Da pitam se sto li je majke mu ljubim. Tvoje prorocanstvo moze biti ispunjeno. Aj probacemo ovako sa dodavanjem sode malo da se to bazira.
 
21.10.2020
49
116
33
56
Pa trudim se ali volim da se salim naravno. To je moja dama. I nije joj lose mada je videla boljih dana. Ne bih se zalostio.
 
21.10.2020
49
116
33
56
Sjaje evo ti maramice da se isplaces ko covek.
Ekipa habanera je izbacena jer je losa genetika slabo radjaju a piju hrane za bezveze a iza je naga koja raste sta god joj das. :skot:: :skot:: :skot:: Biljke rastu u mnogo losijim uslovima od ovih izadjite vidite napolju kako ima svega pa sibaju biljke samo tako niko ih ne mazi.
 
Poslednja izmena:

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Super cropaj je na sredini stabljike :wave:
Zašto mu pomažeš kad je on tvrdoglav ::poguzi:: i ne prihvata greške.

Ja sam samo zeleo da testiram stabljiku i filter :(

On testira stabljiku. :thumb::rofl:
I filter :banana123: ::vapor:::rasta:

-- Dragi, trebaju mi nove cipele.
-- Imam ideju, vodimo te sutra da ti amputiramo stopala i ugradimo dvije pegle, tako ti neće trebati obuća.
To one specijalne, za klizanje po "LED"u ?
Bez trenja?

ja sam zaplakao sada od srece kako je ovo lepo... nisam ovo zasluzio vaki tvrdoglav ! :crazyd:

Sjaje evo ti maramice da se isplaces ko covek.
jel trebaju nazad maramCe...?
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.