Nepoznata Devojka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
21.10.2020
49
116
33
56
Moji dragi obozavaoci odlucio sam se za repot u neku drugu zemlju jos cemo videti koju. Prebacicu iz 3L u 5L. Jer ako ne repotujem mogu veoma uskoro da sahranim svoju Heidi. Ja mislim da je to OK.
 

serviser

mumijev drug
Poznanik Foruma
05.09.2019
712
4.467
163
Hajde ziv bio posalji svoju Heidi u kantu za smece pa kreni ispocetka. Ne isplati se gurati ovo dalje jer pravis greske od pocetka i ne prihvatas savjete. Moras malo razmisljati i o efikasnosti ucenja, jer zapitaj se ima li smisla odraditi ovaj grow do "kraja" ako ces samo nauciti da florabela ne valja, iako su ti to svi rekli.

Sljedeci grow ces nauciti kako je apsurdno malo 5 litara zemlje, pa treci grow ces topirat, pa onda ces nekad skontat da nije za pohvalu nikakvu da ti biljka bude visa od metar u indooru...Tim tempom neces imati svog dima do 20-og grow-a. Tebi je glavni problem tvoj generalni stav oko uzgoja, a najmanje pH zemlje.
Prihvati ovo kao prijateljski savjet.:thumb:
 
21.10.2020
49
116
33
56
Ma posekao sam je. Gde je najbolje da kupim semenke Visom? Uvek sam kupovao parama u koverti.

Hajde ziv bio posalji svoju Heidi u kantu za smece pa kreni ispocetka. Ne isplati se gurati ovo dalje jer pravis greske od pocetka i ne prihvatas savjete. Moras malo razmisljati i o efikasnosti ucenja, jer zapitaj se ima li smisla odraditi ovaj grow do "kraja" ako ces samo nauciti da florabela ne valja, iako su ti to svi rekli.

Sljedeci grow ces nauciti kako je apsurdno malo 5 litara zemlje, pa treci grow ces topirat, pa onda ces nekad skontat da nije za pohvalu nikakvu da ti biljka bude visa od metar u indooru...Tim tempom neces imati svog dima do 20-og grow-a. Tebi je glavni problem tvoj generalni stav oko uzgoja, a najmanje pH zemlje.
Prihvati ovo kao prijateljski savjet.:thumb:
Ma vidi ja sam nepoverljiv bio prema carbon filteru bez obzira sto sam video da svima radi jer ja ne verujem dok ne probam.. to je jasno. A sto se tice zemlje...ranije sam kupovao Basta treset domaci jako dobar mesan sa ovcijim humusom nisam ni calmag koristio i do kraja sam imao sve zelene listove... topirao radio lst imao ok prinose za 3L oko 80g na dve male biljcice.... nisam pisao dnevnik. A sto se tice zutog otpada stvarno sam iznenadjen kako neka zemlja moze biti toliko losa. Potrudicu se da je ocrnim na sva zvona i u Bg i u Ns kad god budem posecivao grow shopove. Svakako sada zelim da nabavim seme i zelim da platim Visom jer sam uvek koristio opciju placanja kovertom. Gde bi najbolje bilo da upotrebim opciju sa Visa?
 

Pablito

Banned
Banovan
02.07.2017
374
2.148
143
Amsterdam-Netherlands
Druze citam ove komentare i pitam se da li si ti normalan? Nije problem zemlja, ti si najveci problem, ljudi su ti lepo pisali sta i kako da radis ti nesto izmisljas toplu vodu... posadio si biljku u par litara i ocekujes nesto? Stavio si reflektor neki obican i ocekujes nesto, i biljku ne vredi da presadjujes u cvetanju,koren se razvio koliko je mogao. Sledeci put uzmes casu od jogurta drzis biljku 5-7dana i presadis je lepo u 20l saksiju i to je to... a ne u 3l da izraste 2m i na kraju nemas za buksnu.
 
21.10.2020
49
116
33
56
Ovo je sve samo nije dnevnik,ide u nezavrsene a sa ostalim pitanjima nastavite u odgovarajucim temama :thumb:

Druze citam ove komentare i pitam se da li si ti normalan? Nije problem zemlja, ti si najveci problem, ljudi su ti lepo pisali sta i kako da radis ti nesto izmisljas toplu vodu... posadio si biljku u par litara i ocekujes nesto? Stavio si reflektor neki obican i ocekujes nesto, i biljku ne vredi da presadjujes u cvetanju,koren se razvio koliko je mogao. Sledeci put uzmes casu od jogurta drzis biljku 5-7dana i presadis je lepo u 20l saksiju i to je to... a ne u 3l da izraste 2m i na kraju nemas za buksnu.
Da ja sam normalan. Ja se tusiram samo toplom vodom. I da ja ocekujem nesto od obicnog reflektora. Biljku vredi uvek presaditi. Nemam casu od jogurta idi ti kupi mi jogurat. Ja obicno drzim 8-9 dana a ne 5-7 a 20L je mnogo teska saksija pa bih probao od 15L i na kraju mozda budem imao za 3 buksne i tebi cu dati jednu jer cu ispasti fer.
 
Poslednja izmena:

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Nije problem toliko niti pot od 3l, nego očito nerazumijevanje materije i jer ne slušaš kritike od drugih.

Prvo, riješi si adekvatnu rasvjetu i pročitaj na kojim udaljenostima treba držati led od vrhova.
Tebi je to neprijatelj br.1. Ne bih se čudio da to ovaj reflektor niti 100w nema, realne snage iz utičnice, što se gleda kod računanja.

Mislim meni je royal dwarf visine 35cm dao 54g suhog u 4l potu, ali sasvim druga priča, LST, mali grm, boks je bio 42x38cm itd, imao sam dve biljke od kojih je samo jedna bila kako treba.
 
21.10.2020
49
116
33
56
Nije problem toliko niti pot od 3l, nego očito nerazumijevanje materije i jer ne slušaš kritike od drugih.

Prvo, riješi si adekvatnu rasvjetu i pročitaj na kojim udaljenostima treba držati led od vrhova.
Tebi je to neprijatelj br.1. Ne bih se čudio da to ovaj reflektor niti 100w nema, realne snage iz utičnice, što se gleda kod računanja.

Mislim meni je royal dwarf visine 35cm dao 54g suhog u 4l potu, ali sasvim druga priča, LST, mali grm, boks je bio 42x38cm itd, imao sam dve biljke od kojih je samo jedna bila kako treba.
Ne pricaj napamet ima 110w iz uticnice jedan izmerio sam. 10w vise nego naznaceno. I ne zanima me stvarno sve to mrzi me da citam sada me samo zanima da porucim novo seme preko seedsmana visom ali nisam bas siguran da li salju sad zbog corone. Znaci za sve ostalo sam slep i gluv dok seme ne stigne. Sve te savete i to ostavite za nesto drugo sada slusam samo vezano za kupovinu semena visom. hvala.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA

LEDista

Jedini koji priča i radi napamet si ti, ljudi su ovdje nešto ipak pročitali za razliku od tebe.
Od svega bitnog što ti je kolega rekao, ti si se uhvatio za reflektor.;)
Ti slobodno radi po svom, ali bez čitanja i uvažavanja kritika nećeš daleko dogurat.
Dugo nisam vidio bahatiji pristup! Šteta novog sjemena. :(
EDIT:
Ma kakav posao...samo :vutra: :djede:
 
Poslednja izmena:

green machine

Aktivan Član
10.06.2012
87
357
53
Panonsko more
:):cool:

Neizmjerna mi je cast sto sam imao priliku procitat ovaj dnevnika te stvarno zalim sto ga nisam ranije zamjetio. Legenda si Ledaro, nema sta.
Cisti rollercoster emocija i dozivljaja. Cas smo gore - cas dole, placemo, smijemo se, volimo i mrzimo, sve zajedno sa glavnim akterima.
I eto...
Kao kraj neke napete serije, zavrsava na cliff hangeru i nitko nezna sta ce dalje da se desava.. sa nestrpljenjem cekamo sljedecu epizodu ...

::lulamira:::popcorn:::popcorn:::rasta:


Ps. Zao mi je sto nisam stigao zapratit dnevnik u one dane kada se rimovalo unakrsno i uzastopno :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.