HID/HPS Nepoznata Neman (foto) i Northern Light (auto) - prvi grow!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Wolfbrother

Aktivan Član
24.05.2020
80
444
53
40
Puerto Rico
SUMA SUMARUM
Eto, ovaj moj prvi dnevnik je dosa kraju, osta sam duzan smoke report i kolicinu pa evo:

NL Auto nisam jos probao, na curanju je i pustit cu je jos par tjedana da dobije puni okus i sve sta ide uz to ali zato je Kate u upotrebi vec par dana i trava je tocno onakva kakva je i bila u original paketicu u kojem sam i pronasao ovu sjemenku koja je izrasla u Katu :rasta:
Okus je nekako sumski sa malo "grubog" slatkastog, ne mogu ja to dobro opisat, bitno je da ne grebe grlo uopce a ugodna je i nekako lagana za pusit. Aftertaste je blag i neinvazivan, osjeca se neka svjezina (nemam adekvatnu rijec, ovo je najblize) u grlu kad se ispuse vani.

A efekt ufffff, krene odmah u glavu ali ne zvekne te na psihodeliju i onaj nekontrolirani tok misli nego te opusti maksimalno ko recimo posli masaze i ubaci u neki predobar film apsolutnog fokusa na ono sta radis u trenutku! Idealno za gejmanje ili citanje knjige. Fokus tj. mental high traje nekih sat i po-dva a sta je najbolje svaka iduca frulica ga obnovi, prekjucer sam ih 7-8 komada kroz cili dan i tek navecer je doslo do "zamora materijala" odnosno teskog body higha. Nakon 1 ili 2 frulice nema umora, tj. odumiranja udova i slicno, moze se pusit i po danu ako vam posao ne zahtijeva veliki kontakt s ljudima.
Uglavnom, Kate je zakon :joint2:

Sta se tice kolicine, mala NL auto je dala 67 g suvog a Kate 153 g suvog, ja vise nego zadovoljan!

Pozdrav svima i jos jedan put HVALA!!!!