Nerjeshiv problem kod uzgoja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.02.2008
18
0
0
35
BUSTED!!!
Uhvacen sam, biljke su u plamenu.
Dobra stvar je shto su unishtene (starci mi nashli).
Oni sumnjaju da je to shto jeste, ali ako im kazem da je to neka druga biljka, ne mogu provjeriti nikako.
Tu mi vi trebate, treba mi neka LEGALNA biljka koja se odrzava na slichan nachin kao i nama najdraza biljka i da je slichna, ali da je LEGALNA.
Da bi starcima rekao da je to neka tamo deseta biljka poshto sam im rekao da sam dobio od drugove cure i ne znam shta je.
Majka se dobro razumije u biljke i sumnja na to, ali nije sigurna.
Htjela je da da odnese na provjeru ali je moj stari zapalio za svaki sluchaj da niko ne sazna da je bilo kod mene.
Znachi treba mi biljka koja se uzgaja na slichan nachin (pod neonkom), ne mora da lichi puno, poshto stara nije mogla da puno vidi po onim listicima.
Moj uzgoj je gotov, pomagajte...
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Ma samo ostni pribran,siguran sam da si već nešto smislio....:bong7bp:

Samo uzmi lampu iz boxa prije nego što je stari razbije....:vb_smash:
 
09.02.2008
18
0
0
35
b r a i n c h i p je napisao(la):
Reci jednostavno da si posadio one sjemenke iz hrane za ptice, to je legalna konoplja, sa neznatnim postotkom THC-a.

Nemam ptica, shta da kazem mami da pored onoliko cvijeca ja izabrao sjemena od ptica:rofl:
choki123 je napisao(la):
Ma samo ostni pribran,siguran sam da si već nešto smislio....:bong7bp:

Samo uzmi lampu iz boxa prije nego što je stari razbije....:vb_smash:

Nece je razbiti... Njegova je :2flip:

Chmaka je napisao(la):

:2flip:

Bugi_bi je napisao(la):
salvia divinorum..potpuno legalna ;


Hvala za Salviu, to je rjeshenje...

Ok, mislim da je to to, nego ovaj topic bi mogao ostati kao iskustva sa otkrivanjem, da li ima iko iskustava da ga je neko skontao i kako se izvukao?

BTW. Nastavljam sa sadjenjem chim pochnem da studiram:bis:
 
09.02.2008
18
0
0
35
E kako su me provalili to je prava misterija...
Znachi ne mogu da vjerujem.
Vratim se sinoc iz grada i odma pogledam biljke, kraj biljki mi stoji inache skener koga NEMA.:signs054:
Ja kontam sestra ga uzela i legnem da spavam.
Ujutru pitam sestru, nema pojma gdje, pitam starce, ni oni ne znaju.
Jebote neko mi ukrao skener!!!:crash:
Ja kontam da ga sluchajno nisam kome dao ili negdje ostavio i razmishljam chitav dan, sjetim se svega shto sam radio za vikend, nikome nisam dao niti je iko bio kod mene posle zadnje upotrebe skenera (petak naveche).
Kontam jedino je neko mogao maznuti u subotu jer tada niko nije bio kod kuce.
I ja ono shta da radim trazim skener po cijeloj kuci ali NEMA GA.
I moja keva se umijesha u potragu, pretrese moju sobu i viola.
Nadje saksijice i josh sjemenki u papiru.
Odma skonta shta je, mada malo sumnja jer listovi su tek izrasli.
E sad, kako sam se izvukao?
Ja reknem dao mi drug, a njemu dala cura njegova i sad starci skontaju da je ta njegova cura u nekoj "mafiji", sjebala mene i njega, da mi sadimo, pa da posle dodje ta "mafija" i otme nam :kenny_revenge:
Htjede ona da nosi da se ispituje da se vidi da li je 100% to shto jeste, ali stari bojeci se da jeste i da ako se otkrije da je to to, a bilo kod mene, da cu ja najebati.
I on to zapali.:hotpants:
Tu sam nashao svjetlo na kraju tunela.:bananallama:
Plan mi je da kao sutra pitam druga da pita curu shta je to, i da kazem starcima da je to bila Salvia (ne mogu provjeriti :b_bow: )
I sad moji starci misle da mi je zbog toga neko marnuo skener kao neko upozorenje :lol:
Tako da mi je ova Salvia spas da starci ne misle da duvam kao ni da sam debil koga sjebu pa mu daju sjemena za koje nemam pojma shta su :facesjump:

Ali zanemarimo sve to, misterija ostaje GDJE MI JE SKENER?
Da je neko ushao da ga ukrade, nije l00d da ukrade jebeni skener pored onoliko ostalih vrijednost...
Totalno bezveze.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Vidi...kolko sam ja skužio te biljcice nisu bile vece od par cm..pa to onda nije nikakv problem....može biti bilo što...samo pazi da ne kažeš da je to neka vrsta koja ekstremno rijetko daje sijeme tako da ti to nece vjerovati.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
A ono, ja sam ti dao dobar savjer, ti kompliciraj dalje kako te volja. Jednostavno si mogao reći posadio sam sjeme konoplje iz hrane za ptice.
Zašto? Jer me zanimalo hoće li imati one fora listove kao marihuana koja je isto konoplja. Otkud ti sjeme? Iz pet shopa.
Možeš reći da je bila salvia, pa kad ti stara upiše to u google ili se raspita okolo, opet ćeš u komplikacije, ovako se možeš izvući na bezazlenu znatiželju, a ti kako hoćeš.

BTW salvia više nije legalna, ako se ne varam
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pa nije još ilegalna samo je bilo po novinama o njoj da će se kao ispitati je li potencijalno opasna a koliko ja znam još nikakav zakon nije prošo
 
09.02.2008
18
0
0
35
Nishiken je napisao(la):
LOL

paprat :hehe:


ak to popuse onda svaka cast :D

POPUSHILI!!!

Stara nema pojma shta je internet (za nju su to onije klipovi), a dok nadje Bostonku u nekim knjigama, piiiii...
Rekao sam joj kao nemam pojma koje je sjeme pa tek onda sazno da je Bostonka, paprat.
Nja who cares, tenzija proshla, ne smaraju me vishe, sad trazim dobro mjesto za outdoor:bp4l:

Hvala svima na savjetima...