Nesanica nakon prestanka konzumiranja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.07.2019
1
1
1
25
pozdrav svima :) nov sam clan pa nemojte zamjeriti ako vec postoji ova tema na forumu
vec nekoliko dana ne pusim jer se zelim ocistiti i to rezultira nesanicom, jasno mi je zbog cega i zasto ali me zanimaju vasa iskustva s tim, kako zaspete a da ne zapalite? postoji li nekakav nacin. hvalaa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Dobro se izmoriš tokom dana i zaspat ćeš. Meni npr. pomaže i čitanje. Često se borim da završim poglavlje, a ponekad i zaspim sa knjigom u rukama.
I da,izbjegavaj ekrane barem sat vremena prije spavanja. Dakle, surfanje, filmovi i sl. nisu preporučljivi prije spavanja.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
izbjegavaj ekrane barem sat vremena prije spavanja
he, he, ja bez tv-a ne mogu da zaspim, prosto mi dodje kao neka uspavanka, nebitno koji je kanal,
ako kojim slucajem nema struje, vrtim se par sati dok ne zaspem, isto i kad spavam van kuce gde nema tv u sobi???
mada sam ja sa spavanjem poseban, skoro kano pas, kako legnem u 10ak minuta vec dremam, cak i preko dana.
 

superoperater

Aktivan Član
17.04.2015
186
634
93
Slicna stvar se i meni dogodila kad sam htio da malo 'odmorim'. Vrtio sam se u krevetu sve dok nisam skonto da ja inace motam travu sa mnogo duhana, skoro pola - pola. Ustao sam iz kreveta, smotao duhan i zapalio.. Zaspao sam na pola cigare i to na fotelji u dnevnoj. Sto ce reci da sam bio 'ovisan' o duhanu a ne travi. Od tad motam sa minimum ili nikako duhana i problema sa nesanicom, prilikom pauza, vise nema.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Par dana nakon sto prestanes duvati traje ta nesanica i poslije toga spavas kao top....
Ali vec imamo temu...:cool23:
 
11.01.2016
21
18
3
33
Kolega Zlo&Naopako ti je lepo rekao.. Mada svi si ti dobre savete dali. Najbitnije da se umoris u toku dana.. Pa uvece jedno pivo, a mozes da koristis i kapi valerijane da se opustis i neke cajeve. Imas i njih koji opustaju i sluze sa laksi san.
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Izdržiš par dana jbg, nakon nekoliko dana to se regulira nekako i čak možda budeš imao kvalitetniji san.. ono što mene hebe su košmari i noćne more koji počnu drugi/treći dan od prestanka pušenja, valjda Vutra to prigušiva na neki način pa kad se organizam malo očisti od THC a, u snu počinju demoni izlaziti.. onda opet zapalim i nema ružnih snova ... Zapravo godinama nisam sanjao(jesam,svi sanjamo ali se ne sjećam toga), osim kod tih par pauza s pušenjem kad bi me noćne more oprale...to su mi jedini snovi vise od desetljeća da se sjećam
 
11.01.2016
21
18
3
33
E bravo druze.. Tako i meni. Jednom kada sam napravio pauzu, posle svakodnevnog pusenja, u prvih par dana pauze su mi se dogadjale one takozvane paralize u snu. To je jebeno strasna stvar. Plus kosmari.. A sve je to verovatno prekrivala vuja, jer sto kazes, retko kad sam sanjao dok konzumiram istu. Mada lepse spavam kad konzumiram. Samo zatcorim oci i tako se i probudim, izmedju toga prazno. :djede:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
meni se znalo desavat, onda zapalim mrvice...vise duhana i zaspim...
al sad zadnji put nista...zaspo ko i kad zapalim...samo manje sam spavo....
sad nisam zapalio sigurno nekih mjesec dana ako ne i vise...
sad bi vec mogo ic spavat oko 20h, a nije nesta da radim...
jedino sto se rano probudim...al to sam tak naviko...uvijek oko 5...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful