Neshto NAJJJACHe!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.01.2006
39
1
0
www.psyshop.com
Neshto najjache je kad dodjem kuci oko 2-3h,napushen kao mali zmaj,pa odem na vutra.org i krenem da pishem poruku i u tom trenutku vidim ove LIKOVE tj smajlije....ju ju kako su istripovani nemozesh verovati....recite zar nisu do jaja ove banane :banana_dancing_sha: :banana_jea: :banana_zelena: :banana_narandzhast: :banana_shpaga: :banana_skok: :banana_skakutje: :banana_djavo: :banana_jednooka: :banana_kauboj: :banana_trance: :banana_rasta: :banana_sex: :banana: aaaa pogledaj ovog shto se stondirao :banana_smorena: ju kakav lik....,mora da se nije prepushio...shta bi dao da sam banana!!!!!!
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Lijepo je što te Uveseljavaju ovi maleni likovi.

I ja imam nekoliko Odabranika koji me svaki put Usreæe svojom Iskrenošæu i Instinktivnom Spontanošæu.

:banana_skakutje:
:banana_skok:
:banana_shpaga:
:jashe_konja:
:mudonja:
:crv:
:fala_fala:
:lol:
:talas:

I moj Miljenik

:banana_jahach: ...hip-hip...
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
Vutragenjo je napisao(la):
steta sto nisi vidio nase prosle smajlije koji su nesta bez traga i glasa

...kad si to vec spomenio... netko nam je obecao da ce ih pokusat vratiti??!?!!!? :x :roll:
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
nesto su uredivali forum pa su ih valjda morali izbrisat ili tako nesto... ali bili su legendarni...
ZELIMO IH NATRAGGGGGGG!!!!!!! :(
avrame-aj napravi nesto.... :wink:
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Pa bio nam se pokvario forum pa smo novi stavljali, a Genjo (da da, on) nije napravio backup smajlija... kako ja nesto da napravim kad nemam smajlije? Da ih imam lako bih :|
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ahaaaa, znaci on je... a sori, mislila sam da ti mozes nesto napravit... onda treba njega napast!!!! :twisted:
:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.