nestala biljka :(

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
evo imam jedan problem i ZNAM da ju je nes pojelo... ovako se dogodilo... taman se biljka mala rodila :D , outdoor je mjesto i u zemlji, nema vaza, znaci dosao sam jedan dan, gledam biljku, preljepa, 4 lista, zeleni bljeste onako :D i sav sretan ofc, i dodjem sljedeci dan i vidim 1 biljka nema ona 2 glatka lista sta dobi na pocetku, a one rebraste ime, a 2 biljka ima rebraste a ova 2 glatka se bas vidi ko ugriz da je, znaci koda jedete fetu kruha i kada uzmete griz i vidi se otisak zubi, tako sam ja vidio na ta 2 lista otisak ugriza, nisam znao sta da radim i pustio sam ofc... sljedeci dan opet dodjem, nema ni jedna ni druga biljka ta 2 glatka lista i mislio sam narasti ce opet :D a vidis ono za 2-3 dana kada sam dosao osusila se biljka i savila se sva :(

zanima me znaci da mi date savjete sta da radim u vezi toga da se ne dogodi to vise :D evo sad vec imam 7 biljki novih i ljepe su, imam ih indoor, jos nazalost imaju 2 lista ali su jake, i presaditi cu ih u vaze i pravu kupovnu zemlju i onda outdoor, mislim da mi nece pojest onda nista moje ljepotice :D.... ajmo decki da vas cujem.
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
zanima me znaci da mi date savjete sta da radim u vezi toga da se ne dogodi to vise :D evo sad vec imam 7 biljki novih i ljepe su, imam ih indoor, jos nazalost imaju 2 lista ali su jake, i presaditi cu ih u vaze i pravu kupovnu zemlju i onda outdoor, mislim da mi nece pojest onda nista moje ljepotice :D.... ajmo decki da vas cujem.

Ovo zadnje pogotovo mi zvuči kao da smo na natjecanju ( da vas vidim)

Brale nisi ni ti nama dao da vidimo slike jbg hehehe
Ali ja kažem prvo ovako:
Nije to drača-kupina pa daj je ubodi pogledaj je svako 2 dan,zalij i divi joj se.. Ne,ne i nennenenenene
Nego pripremi malo sjat gdje sadiš toliko kemija razni u te svrhe a nitko da se potrudi svima drago pušit i solit pamet...
Uzmi nešto u Polj... Apoteki da to rješiš za tih novi 7 komada ili će isto završit kao te 2...
Razne nemani vrebaju naše ljepe i svete bijljke vani onda uzmi u obzir da nisi ni 1 ni zadnji kojem se to desilo...
I još da nadodam kako ima na Forumu dosta tog oko Out sadnje i prepreme i problema,čitaj malo neće bit od viška....

ZEMLJISTE-outdoor

Mali prirucnik za Outdoor uzgoj

Eto ima još dosta tog...
Sretno !!!!!!!!!!!!!!!1
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
tako je i meni nešta dve male biljćice pojelo a ostale četiri netaknute i ponovo sam stavio dve nove na isto mjesto, mislim baš da tuda nešta maleno prolazi pošto nemože ništa veće da dojde do njih i da se svidile biljčice:)
to e u šumi pa ima svakakvih stvorenja pa ču da vidih hoće li opet na istom mjestu da nestanu a ako nestane onda ču morati da sve ogradim