nestala biljka :(

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
770
455
83
47
evo imam jedan problem i ZNAM da ju je nes pojelo... ovako se dogodilo... taman se biljka mala rodila :D , outdoor je mjesto i u zemlji, nema vaza, znaci dosao sam jedan dan, gledam biljku, preljepa, 4 lista, zeleni bljeste onako :D i sav sretan ofc, i dodjem sljedeci dan i vidim 1 biljka nema ona 2 glatka lista sta dobi na pocetku, a one rebraste ime, a 2 biljka ima rebraste a ova 2 glatka se bas vidi ko ugriz da je, znaci koda jedete fetu kruha i kada uzmete griz i vidi se otisak zubi, tako sam ja vidio na ta 2 lista otisak ugriza, nisam znao sta da radim i pustio sam ofc... sljedeci dan opet dodjem, nema ni jedna ni druga biljka ta 2 glatka lista i mislio sam narasti ce opet :D a vidis ono za 2-3 dana kada sam dosao osusila se biljka i savila se sva :(

zanima me znaci da mi date savjete sta da radim u vezi toga da se ne dogodi to vise :D evo sad vec imam 7 biljki novih i ljepe su, imam ih indoor, jos nazalost imaju 2 lista ali su jake, i presaditi cu ih u vaze i pravu kupovnu zemlju i onda outdoor, mislim da mi nece pojest onda nista moje ljepotice :D.... ajmo decki da vas cujem.

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
42
zanima me znaci da mi date savjete sta da radim u vezi toga da se ne dogodi to vise :D evo sad vec imam 7 biljki novih i ljepe su, imam ih indoor, jos nazalost imaju 2 lista ali su jake, i presaditi cu ih u vaze i pravu kupovnu zemlju i onda outdoor, mislim da mi nece pojest onda nista moje ljepotice :D.... ajmo decki da vas cujem.

Ovo zadnje pogotovo mi zvuči kao da smo na natjecanju ( da vas vidim)

Brale nisi ni ti nama dao da vidimo slike jbg hehehe
Ali ja kažem prvo ovako:
Nije to drača-kupina pa daj je ubodi pogledaj je svako 2 dan,zalij i divi joj se.. Ne,ne i nennenenenene
Nego pripremi malo sjat gdje sadiš toliko kemija razni u te svrhe a nitko da se potrudi svima drago pušit i solit pamet...
Uzmi nešto u Polj... Apoteki da to rješiš za tih novi 7 komada ili će isto završit kao te 2...
Razne nemani vrebaju naše ljepe i svete bijljke vani onda uzmi u obzir da nisi ni 1 ni zadnji kojem se to desilo...
I još da nadodam kako ima na Forumu dosta tog oko Out sadnje i prepreme i problema,čitaj malo neće bit od viška....

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Eto ima još dosta tog...
Sretno !!!!!!!!!!!!!!!1

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
363
67
0
31
tako je i meni nešta dve male biljćice pojelo a ostale četiri netaknute i ponovo sam stavio dve nove na isto mjesto, mislim baš da tuda nešta maleno prolazi pošto nemože ništa veće da dojde do njih i da se svidile biljčice:)
to e u šumi pa ima svakakvih stvorenja pa ču da vidih hoće li opet na istom mjestu da nestanu a ako nestane onda ču morati da sve ogradim

OP
OP
DJFlyHigh

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
770
455
83
47
samo sam vas htio pitati znaci par savjeta da mi se to ne ponovi... tnx upitnik. :D