nesto malo drugacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
Kako sam otiso... Evo odlucio sam ovime zavrshiti ovu briju ali bolesno... Uglavnom, da sad ne pisem kako, sta neke stvari pa vi sami skuzite ali idemo sad pred par sati frend i ja kao nesto; i sad bi trebali ic doma ali kao ne i odlucimo da bi mi mogli ipak svirati bubnjeve... I sad kako..... Jebote, zabrijo sam na ovo otvoreno i ove brije s cijenama... I evo sad mi se javio frend da gleda pirate s kariba i da mu je spica. A ja pisem ovo i brijem na otvoreno. Svasta! Uglavnom, i mi sad zbilja odemo... I nije da je to sad bitno za poantu ove price ali ima jos par prici koje su se desile koje nisu vazne ali mogu mozda nekom biti zanimljive... Upravo sam zabrijo da mi prsti čudno udaraju po tipkovnici a da ne govorim kako svako malo falim slovo... Al zbilja nije tako strasno... Sta??? Izgubio sam se na tren... Di sam stao? A da, na ovim popratnim pricama. Iako sad brijem da cu se samo jedne sjetiti (popratne price)... I opet ovo otvoreno... Uglavnom, frend je zabrijo da mu uslijed svega mutira glas. I meni u trenu to cak i postane realno, ali... Jebote koja spika u ovom otvorenom a ja bi kao trebo bit neki ekonomist kad zavrsim faks pa kao ja to sve kuzim i evo progutalo me na momente... Idem jos malo slusati... Jebote koja prica. Sad sam izbrijo film kako je trik u tome da trebamo imati jake domace banke koje ce puniti proracun i cijelu popratnu sprehu i kako bi mogo zapisati tu pricu ist... Baaaa...

Ej opet sam nesto. Ali evo, ovaj jebeni Mislav Bago me vratio na tok misli. Koji lik! Sta je njemu u glavi?!? Koja je njemu prica u glavi? Svaki put kad ga vidim mi je neki film. Ajme ee... Katastrofa... Brijem izgasit telku, stvar je ko neko jebeno hipnotizirajuce sredstvo. Totalno kljuc... I sad o ovoj rijeci kljuc, mislim svasta ali ako neko to procita "ključ", ne, nije, vec je "kljuc" od kljucanje. Aaa, i meni su stvarno gluposti u glavi. I sad opet o ovim bankama i cak i prica nije losa. No dobro, di smo mi stali na onoj prici... Da, na mutiranju. Jos samo da imate neki tajmline o svemu ovome sad je 23.25, mi smo bili u gradu do neznam kad, usli smo u bas oko 21.30 i tamo negdje oko 21.50 sisli smo s basa. Mozda malo prije. I onda trk na bas u 22.25. Ali o tome kasnije. Poanta toga je da je sad vec sam napisao ali sad je vec i 30... U jebote, koja prica o talijanskoj mafiji. Sad su bili na vjestima pa me progutalo. I evo, sad o majmunima neka prica... Svasta... Ovo o kerumu me ne zanima...Aha mutiranje... Da, i nije mi sad vec vise tolko to ali tada sam se pokidao. I evo, ne mogu se sjetit niceg drugog. Ali vjerujem da znate kako je to kad se nemozete sjetiti... Opet kljuc, jebena telka... Sad opet prica o tome dali se vama cini da previse psujem i kako to nije bas kulturno i kako sam zapravo seljacina i bas za inat na telci vijesti iz kulture... Hahahaha... Je li vam se kad desilo da se nesto desi i samo ti se odjednom stvori wtf faca. I nemozes, neznas kako to, di i sta...

Dobro, vratit cu se na ovo za koji tren ali bio je sad prilog o 50centi na telci i opet bolesno, bolesno... I o ovoj Jasni Zlokic, zesci blockbuster, kao ona kuzi tu spiku, to je to, bunda, sesir, kao rad rukom, ne, ne, previse, sranje je overwelming (kako se ovo cudo pise???) Sta je najgore kao, dobio sam iz engleskog na prvoj i drugoj 4. I sta je jos gore od toga znao sam za tu cetvorku. I uopce neznam kako sam sad doso na to. Kao sto rekoh, overwhelming. Eto, cak sam se potrudio pogledat u rijecnik... A na pocetku sam kao napisao da sam odlucio zavrshit ovu briju i poceti pisati ovo sranje ali saga se samo nastavlja kao mamojebeni duracel; i traje, i traje, i traje... Jebenih 8 puta dulje... I tako dok ja pisem polako i dok mi krecemo prema tom razlogu, poanti ove price vjerujem da ce se nesto, nesto... Opet sam zalutao... Da reko sam da sam zavrsio briju i da kao pisem al kao ne, ona jos traje (brija)... Da, na slucajnosti a poslije toga jos nesto je bilo, vidjet cu malo poslije sta sam napisao... Da, uglavnom, tamo pred neko vrijeme bili smo sirit vidike i popit pivarija. Ovi su jos jeli i tripice. I tako sad mi lutamo prostranstvima i neznam uopce kako smo mi tamo dospjeli ali nakon ubitacnog hodanja po suncu smo zavrsili znojni u hladu... Opet o bankama ali dobro...

Da, znojni u hladu nekog stabla, suhi ko barut i bez love (koja nam je neophodna da si kupimo nesto za piti, jer smo suhi ko barut, a nitko nema para). Ovaj jedan tip je cijelo vrijeme pricao, nesto nevjerovatno, takvo nesto, neznam... Doslovce, osto sam bez komentara. Ali!, doslovce, ostao sam bez komentara. Je ko ovo skuzio? Brijem kako bi ovo trebala biti dosjetka koja kao i nije tako losa; cak i ima smisla... I neznam sad... aaargh!!! Neznam sad taj zvuk napisati ali... Evo opet... Gubljenje zesce... Da, taj tip sto je pricao... Htio sam rec da je on bio ful suh i kako je nonstop pricao, je dobio zvalje i cijelo sam vrijeme imo film za njega kako mi baca na Jokera iz betmena. Ili mi je bacao na Micky Mousa? bu... Da i sad smo u tom hladu i odjednom ovaj jedan nadje jebenih 40 kn ispod tog stabla... U JEBENIM KOVANICAMA! LAGANO PREKRIVENE ZEMLJOM!!! Kad je pocela nedoumica, strasno... I dan danas nedoumica zesca... Jebeni Pinokio. Idiot je brijo da ce stablo roditi dukate ili sta vec. Pa nemozes biti tolka kretencina. Cesce mi se desi da se pitam: Sta je njemu u glavi? E, a sta je tek bilo Pinokiu u glavi? NISTA! Jebote, nemozes biti toliki idiot.

Nije li to malo prenaivno (ali bas ono preprenaivno)? E bas zbog toga mi je cijela ta prica prenaivna. Onaj dio o tome da se pretvori u magarca i da nadje Gepetta u kitu jos mogu nekako prozvakati, ali ovo... Mislim stvarno... Pa nemozes tu pricu isfurati i kao prica je ok, to je to, dobra knjiga... A sta je tek bilo tipu koji je to napisao(mislim Pinokia)? Sta je tek njemu bilo u glavi? Na cemu je on bio? Da je meni toga malo... Svasta... Uglavnom, razlog zasto sam naveo ovaj bizaran dogadjaj je taj da je to zbilja slucajnost. Al bas ono, neznam, zesce bizarno. Te kovanice... Jer smo na to dosli preko onih vjesti iz kulture. Sta ne? Neznam... Nesto mi tu u prijelazu ne valja ali neznam, nesto sam htio, nesto mi tu... Uglavnom, vratimo se na poantu ili ako ima nesto prije mozda jos sto sam htio... Da, mutiranje, pa se nisam mogao sjetiti niceg drugog... Evo sad da probam... Neznam... Dolazimo do djela kad ja trebam na bus i kao govori ovaj da imam u 22.25 (samo za usporedbu sad je 00.30). I trci na bus ko kreten. Jos 10 min i ko zna kad je sljedeci i dal ga uopce ima. I po onom zraku teskom, udri trk. Unistilo me... Kad sam napokon dotrco, moro sam cekati... Mislim stvarno...

Pa lijepo cekas malo, odslucas dvije tri pricice, lijepo se nasmijes i dodje sole. I horror pocinje. Imo sam jebenu cvikalicu s kojom sam dosao. Jedva sam negdje iskopo 14 kn za cvikalicu i upadam u jedinu trafiku u kvartu koja radi u 21 i 25 i oni nemaju vise jebenih cvikalica. I kupim u basu jedosmjernu za jebenih 10 lihvarskih kuna i imam samo u jednom smjeru i kao traje 50 min. I sad na ulasku u bas, unisten nesto promrmljam soletu, kao karta, ja sam vec cvikao, kao vazi i brijem proc i on izvuce neku sprehu kako ona vise ne vazi jer kao samo u jednom smjeru i nesto je prico frajer, meni nista jasno, on kao jos i argumentira... Ali kao on je dobar lik pa ce me pustit da se vozim... To je izazvalo novu navalu prici... Kao da sam si uzeo nekog vrhunskog pripovjedaca i on je sad donio zbirku prici i ide za mnom i prica... I dobro, sjednem na kraj busa, i idem poslat poruku frendu o ovom nemilom dogadjaju i tu opet nanovo pocinje igrokaz. Sole je vozio ko idiot. Brijem da je vozio bus 90 nizbrdo po zavojima. Jebeni idiot.

To me bacilo u novi film. Kako sam pokusavao poslati cijelo vrijeme poruku, a bus se tresao, pa sam mu isao napisati za ludog soleta kako vozi ko idiot i da smo vec kod streljane iako nismo zapravo ali zelim karikirati kolko on zapravo brzo vozi. I tako jos pisem ja, a poruka zbilja nije duga, ubacim jos da je usla neka capi u bas kao cizmice i ta spika i idem poslati poruku i frajer je zbilja vec kod streljane i ne mogu vjerovati kako idiot vozi. Primjetio sam sad evo vec ima dosta manje ovih mjenjanja prica i preskakanja amo tamo... Vec mi je i bolje... Jebeno udara te bubnjeve... (00.50 je sad) Da, i uglavnom bilo mi je slabo cijelu voznju jer sam tipkao fucking poruku i jedva sam ceko da izadjem... I tako sole stane, ja mu zahvalim, kao, to je to, pristojnost i te spike, on je taj, mi se kuzimo i to... I idem prema mado i neznam kako sam doso na to i to mi mozda ne... Neznam... Uglavnom, sjeto sam se bio sajta, ovog tu, na koji je postan ovaj post. Kao radim neki boksic mali doma, kao mini boksic ali trese guzove, neznam, brijem napraviti neki report o tome.

E, i sjetim se tako toga neznam zasto, neznam, nekako sam doso na taj report o growboxu u kucistu pa kao report pa kao ima ekipa kao report o razbijanju pa onda je pala ideja kako bi cijelu tu briju mogao zapisati pa onda cijela razrada toga pa neka prica za neku knjigu kao baca na neku kreativnost i te price. I tako sam dosao do toga da napisem ovo. I to je ta poanta price. Mozda se krivo izrazavam ali to je kao taj razlog ove price, zasto sam ovo napisao. Kao, cijela prica se radi o tome kako sam ja dosao na ideju o tome da napisem ovo. I to sam opet imao neku poveznicu na nesto dalje ali sam zaboravio... Hmmm, ista cudno? I to je to. Dosli smo do kraja. Culi ste razlog zasto sam ovo napiso. Radnja je dosegla vrhunac i to je to, nema dalje. Zapravo, mozda i bude. Ako je kome bilo ovo zanimljivo i ako bi htio vidjeti jos ovakvih uradaka proizaslih iz prvoklasne TVORnice smijeha, dolje mozete ostaviti komentare.
Hvala na citanju! (00.20) edit: nakon prepravke teksta (02.35)
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ja ovo ne mogu citati...ajd malo podjeli text na neke odlomke da bude to pregledno i citljivo ovako to nitko ziv nece procitat...vjeruj mi!...a zanima me ...ali ovoliko teksta uhhhuh
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
sta ste zbilja tolko lijeni da nemate 10 min za procitati tekst?

a ja izgubio tolke sate pisuci ovo... :((((
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Evo ja sam pročito e strgo sam se....
Na čemu si ti bio kad si ovo piso...daj nam malo sad pojasni taj report,sad kad si normalan....:flamed:.........:ridinghorse:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
nikada u zivotu nisam procitala tako rascijepanu pricu koja nema ni pocetka ni sredine ni kraja...postavlja se pitanje, ako smo mi mogli odvojiti minute da to procitamo ajd ti nama objasni na cemu si bio? :))) ili jednostavno imas tako "karakteristican" nacin pisanja....:icon_biggrin:
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
kakav je ovo forum, ne mogu naci quote??! :)))

ovako, ja
se inace izrazavam ovako malo, cudno, jer nikad neznas kad neprijatelj slusa ;-) a kod mene se u krugu ljudi vec formiralo da se normala razumjemo ovako... tako da i pisem ovakve uratke ovako izrazavajuci se. naravno da mogu i pisati i normalno ali mi se cini da se onda ubije draz price.

anywayzzz, neki sk bolestan je bio uzrok ovome. isli smo kod frenda svirat trubu malo i provjerit kakve je kvalitete a kad ono, jebeni luis armstrong.

iso sam pisati pricu o tome kako sam dosao do te ideje da ju napisem. ovo sranje me unistilo i onda sve te isprekidane misli sam i zapisivao kako su dolazile. zato je i sve bilo zapisano u komadu jer me pralo bez prestanka. predobro. gledo sam ono otvoreno, piso ovo i paro se...

@brainchip - nisam nigdje napiso da sam niti bio na lokvi, niti broj basa kojim sam se vozio. dali mi mozda zelis otkrit lokaciju svog boravista poznavajuci red voznje doticne autobusne linije ;-)

brijem da sam josh nesto htio napisati ali neznam, zaboravio sam izgleda...
pa ako ima josh kakvih pitanja samo dajte...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nisam baš imo volje čitati ali eto sam da kažem da ja znam često pisati stvari koje mi se događaju u životu na sasvim nerazumljiv način ali ne ovako nego drugačije
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Preočit si mi bio, ispričavam se što sam zaključio :)
22.25 je inace vrijeme u koje sa vecine udaljenih 'zadnjih stanica' vozi 'zadnji bus' prema gradu pa ono, zbroji to sa nizbrdicama i streljanom... lol
Sto se tice moje lokacije, nije bitno, a nije ni blizu :rofl:
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Svaka cast za ovo sto si napisao...verovatno si se plasio da odes da spavas tako razvaljen...
To je ocigledno bio najbolji SK kad se pominje i armstrong....
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
Rade je napisao(la):
Svaka cast za ovo sto si napisao...verovatno si se plasio da odes da spavas tako razvaljen...
To je ocigledno bio najbolji SK kad se pominje i armstrong....

ma sta? pa najveca spica je otici razvaljen spavati. ja inace imam bolesne, al zbilja bolesne snove, i navucen sam na njih, ne mogu opisat kolko gustam sanjajuci, ali kad odem razvaljen spavati, e tek onda predstava pocinje...

a sta se tice sk-a, zbilja je bio dobar