Nesvestica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Zna se dogoditi, ako duvaš i sjediš, naglo se ustaneš i mrak na oči, pad na pod. Ali to je kratkotrajno, zacrni ti se pred očima na par sekundi. U takvoj situaciji, čim ti padne crno na oči odmah treba naglo čučnut i odmah bude bolje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Već sam ispraksirao čučnut u sekundi kad mi se zacrni:D Ako se u tom trenutku pokušaš rukama uhvatit za nešto , tek onda flisneš na pod momački ;) prvi put kad mi se to dogodilo probao sam se uhvatit za stolicu i srušio se. Drugi put sam instinktivno čučnuo i iste sekunde mi je bilo bolje. Dugo mi se to nije dogodilo, ali refleks je sigurno ostao u podsvjesti :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and t@mara

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Može se desiti i bez THC-a, ali meni se to uvijek dogodi kad sam naduvan. Od kad jedem masu voća svakodnevno, pogotovo kad sam naduvan, blackout mi se nije dogodio ni jednom (3-4 godine). Prije sam se naduvan gušio u kolačima i slatkišima i blackout mi je bio redovna pojava. :D
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Kao što @grouchy kaže ako se desi velik pad šećera uz konzumaciju vutre bude mutna slika u perifernom vidu i nesvjestica koja se pojačava. To se najbolje riješava kolom ili nekim dobro zaslađenim sokom. Ali ovo što si opisala dešava se i bez vutre.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
ne mora biti to povezano s travom, ljudi se onesvjeste iz razno raznih razloga, ne mora to biti samo tlak, šećer... može biti bezazlen uzrok, a može biti i znak ozbiljne bolesti
ti se nisi onesvjestila i nije ti bilo loše, a sumnjaš u travu, pogotovo jer su, kako si navela, male količine u pitanju i nije joj prvi put
 

Eustahije22

Aktivan Član
17.04.2016
100
341
63
36
I meni bi se znalo dogodit da pusim na nekom mjestu di nije bas sigurno pusit pa sve na brzinu, ono dodajes se s frendom da sta prije izgori da se maknes s tog mjesta i jos stojis na nogama i onda Booom u glavu
Treba to polako uzivat u sjedecem polozaju :joint2:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Erzas666