Neuobičajeno.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

OUTOFBODYEXPERIENCE

Banned
Banovan
29.04.2012
0
0
0
36
Pozz prijatelji.Zbog nemogućnosti uzgoja sopstvene biljke i nemogućnosti da nabavim nešto kvalitetno za konzumaciju,odlučio sam da napravim ovaj postić.Nešto što ovi prodavači nazivaju marihuanom i plasiraju,je vrlo nekvalitetno i štetno(ko zna šta smo konzumirali!?).Iskreno cijenio bih ako ima neko da mi pokloni malo kvalitetne biljke.Ja sam novi član ove zajednice i izvinjavam se unaprijed ako je ovaj post neuobičajen ili možda čak protiv pravila sajta.Hvala
 

najjaci

Aktivan Član
27.08.2011
56
3
0
122
lol...
isto ko da si reko jel moze neko da ode do supa da pokloni malo bilja ..
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
hahaha pa sta ovi ljudi kontaju?!? da ce im neko rjesit preko foruma, na kojem imaju 1 do 2 posta?!? preloše....jebiga, puši šta ima ili nemoj...šta da ti kažem...
 
20.03.2012
30
1
0
31
Ti stvarno mislis da je netko toliko glup da ti da malo biljke ? sta si mislio da ces s nekim uc u kontakt i da ce ti taj netko bit tvoj humanitarni diler ? heboga ti pogledaj malo po forumu kolko ljudi ulažu truda u to sve. Upoznaj se s vise mogucnosti uzgoja i siguran sam 100% da ces i ti nac nacin da uzgojis sam svoje. Bar probaj i pročitaj si pravilnik da ne odes prije vremena odavde. Sretno!
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Ijuuu, ja ne verujem sta sam procitaalaaaa! Hahahaha! Jos sam ja ocekivala po nazivu teme da je nesto vezano za grow, neka neuobicajena situacija, pa da naucim nesto... Ali ovo... ovo nisam ocekivala uopste, da neko ima muda da napise ovako nesto!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.