never get busted again

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ok, ako je već bilo, onda da se obriše post? Et' stoji nekoliko dana, taman oni koji nisu, do sada su mogli poskidati... sutra prišemo ovu temu komplet...
Ok?
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa "Sve i svašta" i "Legalizacija" isto nije moj tereen??? hehehe...
Ipak neka dok rade linkovi (ne znam da li oni na toj drugoj temi, još rade :)) a et' ovi rade u svakom slučaju, odo sad potraziti tu temu, mislim gdje je bilo priče o ovome već :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
propalica je napisao(la):
treba ostavit ovu temu, nema veze ako ih je nekoliko...

Po nekim nepisanim pravilima o održavanju foruma (bilo kojih) to je da se odredjene stvari drže zajedno...
Slažem se, nek ostane ova tema, mislim radi linkova koji još rade, za razliku na ostalim. Ali te tamo treba skinuti, jer prvo što da zauzima bezze bazu podataka (ne znam jel koristi MySQL ali 99% ovakvih foruma koriste...) drugo št onda raja se zbuni, ono znaju da imaju negdje linkovi, a posto search, na forumu nekad zna zaglaviti kod nekoga, tako se raja zbune gdje se nalazi linkovi, kad ima 3-5 tema na istu temu :) hah ha jooo jesam ovo dobro rek'o :) LOLčina prava :)
hehehehe
Nek' stoji ova kazem radi linkova... čim nestanu (mislim 90 dana) onda nema smisla ni ovo čuvati :)