New cross - voting

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

You will choose , which cross ?

  • ((Life Saver x DsD v2)x Heri)) x God Bud

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    19

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
pa onda barem opiši neke sorte
God bud.. ime oca, ime majke,gde piju kavu :)) šalim se... nemam ni ja pojma stvarno
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
jao Ero ....

Pa God Bud je pobednica Indica iz 2004





Buddah Sister je Somin "rad" samo sa njegovim G13 Haze ... extra!!!
http://www.somaseeds.nl/seeds/buddhasister.html

Life Saver, boje ti se ispred ociju mesaju dok pusis ...


Motarebelina Herijuana se netreba predstavljati jer je vec dovoljno poznata ...

Norther Ligh takodje nije potrebno predstavljati ...


jel dovoljno ? :)
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
EXtract je napisao(la):
Life Saver, boje ti se ispred ociju mesaju dok pusis ...

pa nesto me ovo mesanje boja mnogo privlaci
Gay_Smiley.gif
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
U srce moje malo kako ona voli da mesa boje . . . Hahahaha ma napravicemo i jednu takvu lol nego problem je Motarebels Herijuana,ona izuva iz opanaka a vec je u Life Saveru . . . Hahahaha
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
Vutragenjo je napisao(la):
Sto se mene tice sto vise sative a sto manje indice pa ti onda vidi sto ces napraviti da bude po mome ukusu :icon_smile: posto nemam pojma koja je od ovih sta je sta.

uh gde me nadje sa stivom ... pa nema je mnogo u predstavljenoj genetici :icon_exclaim:
G13 x Budahh Siser ima jos i najvise Sative u sebi ... celih 70% i to samo zbog Sominog G13 Haze koji je Dosta Dobar ...

NL i nije nesto Sativast ali ima je
God Bud cista indica
Life Saver,Heri i Duble sour diesel su indice takodje ...

tako da se i nema nekog izbora,ali bice kako se bude glasalo u ovih 60 dana koliko traje glasanje ... odnosno 50 i nesto koliko je ostalo

Inace dragi moji Admini I modovi koliko se ja secam gde sam sta osatvio i gde sta ima u ovoj kuci ,trebalo bi da ima skoro cela lista Genetike u Indoor Uzgajanju iz 2006 ili 2007? ,koja kruzi po seed shopovima, samo trebate da koristite Search i vidite sta je koja od ovih gore ponudjenih ... heheheheh :p
a morao sam malo da vas kritikujem za koriscenje Sercha ... :p :p
http://forums.vutra.org/unutrasnje-...oju-sortama-8.html?highlight=G-star+motarebel

Inace novos te G-Star koja ulazi u igru .....

God Bud x G-Star (Gods Stars hehehe)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Era bojkotuje neke sorte: G13 posebno... Ne zato, sto je ko bejagi izašla iz laboratorija vlade USA(ima vise prica porekla)...
Spucali su mi parcelu-planinu sa tomahawokima... sad mogu,da sadm ".... od ovce" pošto ja nisam nikad uniforumu obukao,verovatno je kriva moja baba Radosava od 89 godina...
ako ste željni lekovitog bilja,vuje/RADIOAKTIVNO OPLEMENJENIH posadit ču...ali samo za čiku Busha..

svakao je G13,Haze... extra vuja to ne mogu reči...

sto se tiče Haze sorte, tu me svrbe prsti jer imam Mako Haze/kiwi kad več imam semenke...
sto se tiče Mote i njegovih sorti:
Sprema Sannie/breeder predstavljanje za vutra.org....,Shanti takodje pristao,...
SOMI još nismo poslali ali i njemu čemo..

Svaki mesec če se predstavljati po jedan od breedera i tad če biti -dosta povoljne akcije za nabavku dobr genetke nasih članova/popusti...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Slazem se Ero sa tobom .... od tomahavka do G13.
Veruj mi da za sve ove godine znam samo 2 coveka sa hg420 koja shishte i podrzavaju Busha, vecinu koju znam ne mogu ocima da ga gledaju i slazu se samnom oko politike na balkanu u USA u Iraku ....

G13Haze koja dolazi od Some je BABAROGA i mislim da se slazes samnom?!
Drugo G13 koji se nalazi u LADY CANE je Somin G13Haze.

A sto se tice Motarebela, hmmm ..... mislim da je mnogo posten covek ali ga izjebase mojmuni koji nedaju da se udje u monopol semena,a o policiji i da ne pricam.
Imam CHEMDAWG 91 S1 a mislim da znas koliko je to seme retko ... tako da mozes racunati na tu vezu a mozda ga i dovedem ovde,kada resi neke trenutne probleme ....

E sad za moju dusu ja bi napravio God Bud*BC x G-Star*mota sto cu i uraditi hehehehe

pozdrav
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
SLO-Era je napisao(la):
Era bojkotuje neke sorte: G13 posebno... Ne zato, sto je ko bejagi izašla iz laboratorija vlade USA(ima vise prica porekla)...
Spucali su mi parcelu-planinu sa tomahawokima... sad mogu,da sadm ".... od ovce" pošto ja nisam nikad uniforumu obukao,verovatno je kriva moja baba Radosava od 89 godina...
ako ste željni lekovitog bilja,vuje/RADIOAKTIVNO OPLEMENJENIH posadit ču...ali samo za čiku Busha..

svakao je G13,Haze... extra vuja to ne mogu reči...

sto se tiče Haze sorte, tu me svrbe prsti jer imam Mako Haze/kiwi kad več imam semenke...
sto se tiče Mote i njegovih sorti:
Sprema Sannie/breeder predstavljanje za vutra.org....,Shanti takodje pristao,...
SOMI još nismo poslali ali i njemu čemo..

Svaki mesec če se predstavljati po jedan od breedera i tad če biti -dosta povoljne akcije za nabavku dobr genetke nasih članova/popusti...

Tako je Era!Necemo da pusimo bushovu travu:thankyou:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ma kakva bushova trava?
Ajd ne lupetajte molim..

Amerikanci imaju neke ekstra dobre sorte, a ljudi koji su ih radili veze sa bushom i njegovom politikom nemaju.. jer u suprotnom sigurno nebi gajili kanabis.

Vutra nezna za iran ni za irak, a tako treba i ostati.