Nezaboravna pušenja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.12.2018
1
9
3
23
Letos sam se uništila sa drugaricom, koja je veliki paranoik kad se naduva, na nekom brdu koje je ispod repetitora za signal. Dok smo silazile s tog brda, stanem ja da bacim pogled na grad, a sve sija, milina za gledati. Sledećeg trenutka čujem uzvik i drugarica me hvata za ramena, malo je reći da sam se presekla. Rekoh šta je, kaže pada meteor. Ispostavilo se da je od nekog trouglastog crvenog svetla na repetitoru umislila meteor. Desetak minuta kasnije, samo se razdrala zmija, što je bio rep mačke koja nam je pretrčala put... E sad, pre par meseci, s tom istom drugaricom, mesto događaja moja soba. Mi opet uništene, stondirane. Meni srce kuca kao nikad do tad, samo što ne izleti. Bukvalno sam osetila kako udara o rebra. Ne mogu da opišem taj osećaj. Rekoh, umreću sigurno sad, biću prva koja je umrla od vutre. Pomirila sam se s sudbinom, legla u krevet. Leže i drugarica, ni njoj nije ništa bolje. Na svakih par minuta je pitam jel živa, kako je. Njoj treba minut da odgovori, il nekako podigne ruku i pokazuje mi da okej. Rekoh, ako ovo sad preživim, nikad neću da zapalim. Ujutru smo imale wake and bake :D
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Sve je pocelo tako sto sam htjeo nac outdoor site, al me strah bilo da se izgubim u prirodi tako jedan dan crkva krene na put kriza 15km uzbrdo reko super sa njima vu upalit cu gps taman vidim kuda se krecu gdje cu se moc odvojit kasnije. To potraje 6 sati hoda kako moras cekat starije ljude i svako malo stani moli. Dodemo ti mi do vrha i sad ima misa i onda busem idemo nazad kuci. Posto ima pola sata do pocetka mise reko zapalit cu jedan pa dok krene taman cu se unormalit. Nesto se utripujem popusim citav joint sto prije ubije me ko budalu. Krenem u crkvu udem unutra kad mozda 10 ljudi skoro pa prazna. Odlucim sjest cu u zadnji cosak bit ce najbolje kako krenem sjest one klupice imaju za klecanje udarim nogom punim a crkva kako je prazna odjeknu eko.iduci trenutak samo cujes kako se svi u isto vrjeme okrecu prema meni, a meni odma losina. Ajfe prode misa normalno sve kaf svecenik ce vic ispricat na kraju.vic je bio najgluplji sto sam u zivotu cuo niko se ne smije a mene uhvatilo smijanje nemogu se kontrolisat sve keoz zatvorena usta pokusavam kontrolist al ispada. Prezivim sve to bus kuci poslje toga krece outdoor avantura sa divljim zivotinjama u sumi al to je druga prica.

Double post nemogu delete ajde evo jos jedna kraca. Dok sam student bio bile popularne one tablete za narkolepticare kao drzi te budnim fokusiranim.i ajde ja drmnem jednu i stvarno 18 sati sam bio ko da je podne. Problem dode jedan dan ja je uzeo malo kasnije dore 12 a mene poceo zub bolit. Nemozes zaspat tableta cuva fokus zub udara ko lud. Odlucim ja smotat cu jedan top cistaka eksirat ga i toceene umorit i zaspat cu... Idiot. 15 minuta poslje lezimsam u krevetu mrtva tisina ja samo osjetim kako mi srce kuca 300 na sat. Sad ne znam jel od tablete ili od previse trave al znam samo da tripujem da cu umrjet. Ustajem sjedam na krevet mislimse bili hitnu zvao al ko ce objasnit sta sam sve uzeo. Pocnemsamsa sobom pricat fokus pravim na srce malo ko uspjevam malo nisam. Vjerovatno tableta pocinje popustat i samo odjednom padam u san sutra dobar, poslje toga nisam vise uzimao ta cuda.jos gore kad ih prestanes uzimat bacaju na depresiju pasam jedno 2 tjedna bio naj nekomunikativniji covjek na svjetu


delete ne ide nikako. EDIT koristi.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Dvolicni and šaran

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Prvi put zapalili na bocu nas par i sve super udarilo nas kvalitetno kad odjednom kolega pored mene rasiri ruke i govori jel vi kad se napusite imate osjecaj ko da letite iznad grada... Ajde na prvu malo cusno al nista strasno. Ali zato nakon 10 minuta isto ko da muhu tjera pored sebe i samo cujes neka nemoj sad kasnije cemo hahah tu sam se ja malo utripovo pa odmakno. Istu noc sam se toliko zadubio u ruku da sam one crne tockice kad stisnes oci uspio fokusirat u kuglu u ruci premovna je bila.bacim je iz ruke ona nestane samo :( malo je rec da sam tuzan poslje bio
 
19.09.2022
28
44
13
22
Pusili ja i drug ulicarku neku prvih 10/15 min nije bilo nista a onda su krenuli tako jaki tripovi da nismo znali gde se nalazimo naredna 2 sata bili smo na klupici ispred moje zgrade i kada je krenulo da nas dere odlucili smo da idemo kod mene ja sam otiso stepenicama a drug je iso liftom i nije dolazio gore nekih 40 min a kada sam otiso da vidim sta se desava video sam da lift nije ni na mom spratu pozvao sam lift i video njega kako lezi u liftu sav znojav i vice da spektori dolaze po njega
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
737
5.168
233
Dalmacija
Ja sam davno jednom u klubu naletio na nekog Slovenca, pilo se bilo je strava, ima tome 15g sigurno. I idemo zapalit izvadi on smotanu malenu kao 100s papiric i popusimo to. I vratimo se u klub i kad su krenuli halovi ajmeee…htjeo sam ga ubit sutra.. opralo me kao nikad u zivotu. Nisam fan droga pa sam popizdio sutra ga trazio da ga posaljem u k a ko zna di je zavrsio..
uglavom opralo me samo tako. Boje su mi se preljevale. Tko zna sta sam pusio. Satima sam sjedio na visokoj barskoj katridi, pio sam colu s ledom. Jednu za drugom. Kada bi okrenuo glavu boje su mi se razljevale “po ekranu”. Strava. Sve nesto kao usporeno oko mene..uzas.