Nezaboravno preludi vikend

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Dan je 23.02. ove godine, nisam planirao izac taj vikend zbog privatnih obveza koje imam cijeli tjedan nisam imo vremena za skitnju. A taman kad sam tako pomislio zovu me kolege, da dolaze iz ZG s faksa pa da napravimo neku pijanku. Sto ja nikako nisam mogo odbit. Trcim ja u Konzum po gajbu piva, na sto se moj kolega naljutio i kupio jos jednu. Tako smo to popili kod mene u kuci te krenili u Pub nekih 10km od moje kuce. Bilo nam daleko pa smo isli autima. Nije proslo dugo oko 1h iza ponoci pijani mi kao u filmovima. Pilo se toceno karlovacko. pred jutro treba krenit kuci nismo svi na broju trazimo Mrvicu kad spava on ispod bora ispred puba utovarili njega i ajd kuci. Kolega ostavi mene kod kuce ja zaspo u WC gdje me je i mama nasla kad se probudila, prizor nije bio nimalo divan. Kolega koji me ostavio iso je na wc, al je kod mene u ulici zaboravio auto i otiso kuci pjeske nekih 2-3km. Jedan on mojih susjeda na cijoj je cupriji bio auto, s kljucevim u bravi uzeo je dokumente i nazvo informacije, tak da je njegova mama dosla po auto. Mrvica koji je spavao ispod bora, nije stigo na wc pa je malo smocio bokserice, ja sam posumljo da je jos nesta obavio, al kaze da nije:)...
S poslom koji sam trebo obavit malo kasnim, al stignem do Srijede...
Znaci ljudi poruka je, nikad nemoj naci posao...
Rad cini covjeka, a nerad gospodina....
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
tocno tako, al bitno je dodat u velikim kolicinama... Stvarno inace se takve stvari nedogađaju, al kad se poklopi puno detalja u jednoji noci ispadne nezgodno...
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Kako onda ovo spada u 'nezaboravno preludi vikend' ako se ničega ne sjećaš:cool44:
Možda bi trebao napisati naslov; 'demoralizacija alkoholom'
:sand_play: