Neznam ništa..možete me malo uputiti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
MightyHerb je napisao(la):
evo malo off,
ali mene zanima dali se te gljive mogu pusiti?jer sam cuo da se zamota i onda popusi ko pljuga,,al da su efekti slabiji..?

Psilocibin se raspada na visokim temperaturama. Pušenje = bacanje.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Da vidis...znam par ljudi koji su pusili gljive i puklo ih je stvarno fino, no ovo sa temperaturom definitivno stoji, sve iznad 40 stupnjeva ubija psilosibin, pa po toj logici definitivno umanjuje efekt.

zato fino na livadu sjesti, gljive sa jedne strane, cokoladicu (90%) sa druge strane i udri na zvakanje i uzivaj u pogledu:bis:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Vjerojatno mali dio psilocibina prezivi pusenje, mnogi ljudi se kunu da nesto osjete kad puse, a da nije placebo, ali kao sto Hasan kaze, gubi se velika vecina aktivnog, tak da se ne isplati.

Unesi ih kako su ih oduvijek unosili - sazvaci ih suhe :)
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
Da, i copelandie cyanescens (havajki) je i više nego dosta pola grama (suhih) - vidi na slici kolicno je to:


meni su se jučer buseni trave spajali svi zajedno u mrežu uzoraka i bubrili, raasli raasli (poplava livade) - isto i šljunak, a more nisi moga nit gledat od puste miline

Al ne da 'gubiš svaki kontakt s realnošću' što veli ovaj neki lik - nije to to - gljive su zapravo ko da ti je netko stavio nekakve cvike kroz koje 'malo' drukčije vidiš ...
 
19.09.2007
26
0
0
32
Eee sad kad vise gledam i ja bi rado to probao....
probavao sam uc u astralnu projekciju i ucinilo mi se da sam skoro uspio par puta i osjecaj je zakon, kao da se vrtite, kolute radite i odlazite od tjela....

samo nebi volio da kupim te gljive pa me neko zajebe i da umrem :(

Aj potrudit cu se da proucim malo o tome isto kao sto sam i o marihuani, a ako nekom nije mrsko pisat neka napise jos nekih informacija korisnih i slikice ubaci...

mozda kolka je cijena tih gljiva.... jer znam da sam Amanita muscaria vidio u sumi davno ali naravno to je onda bila "smrtonosno otrovna gljiva" kako sam bio naucen...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
sve osnovne informacije mozes naci na ovom forumu, samo malo istrazuj i citaj...ili jednostavno idi na erowid pa procitaj opcenito o gljivama sta i kako sve na jednom mjestu.

to je vise nego dovoljno stiva za pocetak...
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
cijene se krecu oko 100kn po gramu...
a za dostojan trip se uzme 3-4 grama...kasnije i vise...i za pocetak manje....
ma to ti je preskupo..sa 100kn mos uzgojiti puno puno gljiva...

amanite imaju svoj Topic otvoren...ja se nadam brzom harvestu...
one su totalno drugcija prica od psilocybe gljiva...i nemogu se uzgojiti jer su amanite paraziti na stablu, najcesce boru...

a ono...ako imas love i pouzdan izvor mozes ih kupit i postediti se muke uzgajanja..
iako sam uzgojiti i gledati kako rastu...sve to je skoro bolje od tripa..hehehe..
kad nakon misec dana vidite male kurcice kako izlaze...aaaa koji dobar osjecaj...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Bugi_bi je napisao(la):
i nemogu se uzgojiti jer su amanite paraziti na stablu, najcesce boru...

:)

Riječ je o simbiozi, ne nametništvu... A i sam znaš da rastu pored stabla, ne na njemu.

Iako, stvarno jest "dokaz" da je amanita nešto posebno u svijetu bilja, kad raste u suradnji sa drugim bićem...
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
doors_of_perception je napisao(la):
:)

Riječ je o simbiozi, ne nametništvu... A i sam znaš da rastu pored stabla, ne na njemu.

Iako, stvarno jest "dokaz" da je amanita nešto posebno u svijetu bilja, kad raste u suradnji sa drugim bićem...

da istina, simbioza je rijec koju sam trazio...eh...
u simbiozi sa korijenom stabla tocnije...
 
19.09.2007
26
0
0
32
brend je napisao(la):
Dali te gljive mogu da se naruce preko interneta?


Preporučujem ti da NE NARUČUJEŠ preko neta jer dok ti posiljka stigne neznas koje se kemijske reakcije desavaju u biljci... moze postat opasna i mozes umrijet ako ju konzumiras...

Citao sam negdje da je jedan tip prodavao tako i sad je na sudu jer su mu se musterije otrovale

dakle najbolje je da sam naberes i pripremis na pravi nacin nakon sto skupis dovoljno podataka kako pripremit :)
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it

GLJIVO NAŠ

Gljivo naša
Koja Jesi u Terariju
Zijev naš gljiva pjev daj nam noćas
I ospori nama gljive naše
Kako i mi osporavamo
Dužnicima našim
I ne uvedi nas u napast
Da gljivarimo svaki dan.
3PT
amin



ZDRAVO AYO

Zdravo juho milosti puna,
MAOI s tobom
Blagoslovljena ti među juhama i
Blagoslovljen efekt psihotrije tvoje, Isus
Sveta Ayo, Majko Božja
Ulij se za nas griješnike
I sada, i sutra, u čaše
naše.
3PT
amin


SLAVA YOPU

Slava yopu i bufoteninu
I snuffu svetomu
Kako bijaše za Inka i Maya
I sada u mnogijeh plemenaša
I vazda gazda
I u vijeke vjekova
3PT
amin

 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
"Čin samog stvaranja identiteta je u svojoj suštini čin nasilja"
a mene boli uvo
čin dizanja *****, je u svojoj suštini čin dizanja *****
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.