Ništa kao Vutra.org!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1mc

Aktivan Član
13.02.2007
42
5
0
Stvarno ne znam dali je ovo od marihuane ili možda samo moja savijest "progovara" :)sun2: ),,

ali MORAM stvarno pohvaliti (iako ne znam tko je zaslužan) sve one koji su zaslužni za otvaranje i održavanje ovoga site-a; Kao i vutru,mnogi ne razumiju čaroliju ovoga site-a.
Nije ništa kao vutra.org !
Vutra mi jako puno znači u životu i nisam mogao vjerovati kad sam vidio da postoji ovakva stranica,a pogotovo ljudi koji su puni poštovanja,znanja i za razliku od svih drugih,ovdje ljudi imaju mozga! Ne znam dali će tko što imati za nadodat ili pisat,al eto jedna takva tema jer sam htio izraziti svoje osobno mišljenje o svemu ovome (vutri.org) ali nisam imao pojma kome bi reko,pa eto..(don't blame me) :icon_lol:

Ali svaka čast !
 
12.03.2007
20
0
0
33
Nemam sta da dodam, samo da potvrdim. Svaka vam vast stvarno :)


Razmisljam nesto... kakav je to sjebani paradoks, kakva glupost, da na forumu koji je 95% posvecen 'ilegalnoj supstanci' ili kako vec da je nazovem, covek moze bolje da se obrazuje, i o vaznijim stvarima, nego u nekim skolama... mislim, latinski, istorija... koji ce mi to Q ako me ne zanima. A i ljudi ovde imaju triput vise mozga od prosecnih profesora.

Svaka cast jos jednom svim ljudima ovde, na ovom forumu sam saznao 90% od onoga koliko znam o marihuani, pa cak i tezim drogama.

Peace y'all :sun2: