Night vision

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.162
4.976
188
somwhere over the rainbow
Pozdrav vutraši

Nabavio sam night vision monokular, vrlo korisna stvar za nocno zalijevanje i prosmatranje aktivnosti oko sajta :)


GQAbbGTl.jpg
f1KvIq7l.jpg
fHXsuJul.jpg
 
14.01.2014
11
11
0
e samo da znas da je to veoma opasno za tebe znaci night vision se lako pronadje posebno ako je to amateur vision znaci ovako za da testiras taj tvoj night vision uradi sledece: ugasi svetlo u sobu ukluci night vision u mod da mozes posmatrati onda ukluci kameru na tvoj mobitel i pogledaj kroz kameru jel se vidi taj tvoji night vision znaci trebalo bi da se vidi kao reflektor druze to zato kada ides u sumu i uklucis night vision onda ako neko ima uklucenu kameru on te vidi isto kao da ti drzis reflektor i osvetlujes sve okolo tebe jednostavan test uzmi dalecinski sa IR i pogledaj kroz kameru na mobitel i videces da dok pritiskas dugmad IR sveti u kameru na mobitela a dok bez kameru od mobitela nista se nevidi skontao si me mislim tako da testiraj i reci jel to pametno i koliko :)))
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.162
4.976
188
somwhere over the rainbow
sve dok ja mogu reagirati da nisam u blizini biljaka, super

meni je glavno da ja mogu vidjeti po noci da u 50 metara nema nikoga te da se ne približavam vrtu.

A to dal ce oni mene vidjeti da imam IR kameru...ebe me se :)
 
14.01.2014
11
11
0
ma nocu da ides u sumu nije bas najbolje ima tamo sumske kontrole lovdzije raznoraznih ljudi pa si sumjiv odmah bolje pas i setnju u dan kroz sumu mislim da bi i drugi da se soglase samnom sto jednostavnije to bolje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: malimarko

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ja mislim ipak da je to odlicna stvar.
A sta fali i ako te neko pita sta radis po noci sa tim uredjajem? Jednostavno odgovoris:
Necu ga brate koristiti po danu. Kupio sebi da se igram sa tehnologijom. Sve je dobro dok nisi blizu sajta,a ovo je prava stvar da vidis da li da pridjes biljkama ili ne.
 

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
dobra stvar bas da bacis oko sto ima ali neznam koliko je bas da se setas sa tim, jel svijetli ta IR crvena tocka u mraku? ker je uvjek najbolji drug, s ovime onda vidis jel covjek ili medvjed :) nema greske
 

Gagiba

Aktivan Član
smak420 je napisao(la):
Služi mi jedino i isključivo za nadzor sajta.. mogu bilo kada pogledat kroz prozor da li ima ikakvih ljudskih aktivnosti prije nego se zaputim tamo
Vidi ti se sajt sa prozora? ;)
Ima kod nas ovde jedna poslovica: "Ne se**m oko kuće, mogu da ugazim!!" :D

Šalim se. Opušteno skroz. Dobra je to diskusija generalno. Ako ideš noću u ribolov ili ako u blizini ima neki dobar štek gde privode lokalni švaleri na auto-seks ili jednostavno da se virne komšinici kroz prozor kada demonstrativno isključi svetlo čim primeti da je provokativno gledaš...Ma ima primene, nije da nije!! ;)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Bas gledam cijene na netu... Bogami si se dobro "isprsio" za uredjaj,ali vjerujem da vrijedi svaku paru. ;)
 
14.01.2014
11
11
0
napisi model ako ti nije tesko da nesto pogledam moglo je to i termalno samo da nije night vizion to je bolje :)



znaci jos jedan put a ti kako oces tako
primer idi ti na neku udaljenost recimo 100 metara i ukluci night vizion da gledas sta ima a nek tvoj frend sa udaljenosti od 100 metara ili kolko oces samo nek upali kameru na mobilni i ti ces sijati kao ajfelovu kulu kao da drzis reflektor obicni i svetik po planinu znaci ti se primecujes i na kilometar duze ali uslov da neko upali kameru na mobilni ili da drugi neko ima night vizion a to imaju neka osoba to pricam samo obavi taj jednostavni test nek te tvoj drug posmatra preko kamere od mobilnog :)))))))


a da igracka ti je dobra ali kad si bacao pare onda sto nisi uzeo samo termalnu kameru to ti je skoro neuhvatljivo :))))
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Nemoj pisati post za postom. Drugo,sto ce mu termalna kamera po mraku? Jel covjek treba noge da polomi dok dodje do sajta?
:kenny_revenge:
Naziv modela imas na slici gore. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smak420