Nije gotovo kad je gotovo nego je gotovo kad...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.04.2009
16
0
0
40
Pozdrav, prijatelji!

Molim Vas za pomoć, neznam kada bi ova biljka mogla biti gotova? Pročitao sam sve po forumu, znam za pistile, trichome (nemam mikroskop), žutenje listova i sl.

Situacija je specifična jer neznam o kojoj se biljci radi. Trebala je bit LR 2 (plaćena je tako) ali ova biljka ni nakon mjesec dana veg. nije pokazala spol, nego tek nakon prebacivanja na 12/12 - od toga je prošlo točno 6 tjedana. Ja ću postati sliku (nije baš extra) pa bih Vas molio ako mi možete pomoći odrediti koliko bi još ova biljka trfebala bit u boxu (biljka je pod CFL-om). Moja procjena je još dva tjedna (iako mi topovi malo kržljavo izgledaju). No da ne duljim, evo slike i ljubazno molim za pomoć.

34ggag3343425.jpg
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ovako po slici još sigurno 2 tjedna,vjerojatno i 3.
Ima se ona još debljat.Pukni sliku za 10 dana pa ćemo ti reć
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
slazem se....ako je to lowrider..ima onda on jos pred sobom minimalno 15-ak dana ..
 
21.04.2009
16
0
0
40
hvala braćo na informaciji - staviti ću još neke slike ovih dana u ovu temu, pa vas molim da obratite pozornost i pomognete mi - ovo mi je prvi grow pa nisam baš najsigurniji što očekivati i kada brati

Che - ova biljka je trebala biti LR2 ali sam siguran da nije - prvo, ne izgleda ka LR2, drugo, ne miriše tako, i treće, nije autoflowering - imam kraj nje LR2 tako da mogu usporediti. Obe biljke su proklijale prije 10 tjedana, a LR2 još nije gotov - očito im nešto nedostaje u boxu (možda je razlog što LR2 kasni 12/12 fotoperiod - mislio sam ih držati na 18/6 ali ova nije htijela automatski procvijetati pa sam morao prebaciti na 12/12, što baš i nije optimalni ciklus za LR2)