Nije mi dobro >>> brz odg>

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Ne secam se da sam se vise smejala za neku temu na forumu!!! :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
15.09.2011
21
1
0
38
A lol... Bas se dalo nasmijati na ovu temu :D ... Zeleni, tak ti je to kad prvi put zapalis. Prva pljuga se ne zaboravlja :D Da barem mene to tak puca :D
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
ja sam se ssad naduvo i bas mi je dobro za razliku od tebe :D KAKE OVOG OPAKO PARANOJE PUCAJU LJUDI?? on se samo posteno navario nije njemu nista
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
on napise ako je duze stojala vutra kao treba ju bacit jesi ti normalan sad da sam admin sad bi te banovo..ljudi de jel nije sto duze stoji bolje????
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Da, ona što su našli u grobnici onog faraona je najnajnajbolja ... ima oko 9001% THC-a koji se nakupio kroz godine.

:facepalm:
 
23.10.2011
23
1
0
34
Ljudi! Mislio sam da cu umreti keve mi! Ma nije mi prvi put, warim wec 3 4 godine. Prvi put ovako, neka paranoja,napad panike. Sad sam gledao po netu (Sad mogu jer mi glava bistra) Pise da je nesto izmedju ta 2... Majko mila,hvala bogu da je proslo haha :)..
Iskreno ja ni ne znam sad kako sam dospeo na forum ovde i napisao ono sve :S
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Moguce da je neko začarao tu travu..

Ima jedna podvrsta, cannabis vjesthica..al fakat...a najgora je cannabis luderalis...udara nisko
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
47
Pretpostavljam da su svi koji duvaju prosli kroz slicno iskustvo (slabijeg ili jaceg intenziteta). Meni je ostala utisnuta jedna paranoja di sam bio siguran da cu umrijeti, i za razliku od tebe, ne bi mogao ni do kompa ni na telefon.."morao" sam lezati nepomicno, svakim pokretom sam riskirao poremetiti neku zamisljenu ravnotezu i UMRIJETI :eyebrows:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
@First time, njubaroooo, stara vutra nije budjava... ne znači ako je stara vutra da je budjava..
malo bolje upijaj informacije, jer sve što si ovdje napisao je totalna glupost!

lijepo te molim da ne dijeliš savjete oko marihuane, tek si počeo pušit prošli tjedan!
 
23.10.2011
23
1
0
34
oprez je napisao(la):
Pretpostavljam da su svi koji duvaju prosli kroz slicno iskustvo (slabijeg ili jaceg intenziteta). Meni je ostala utisnuta jedna paranoja di sam bio siguran da cu umrijeti, i za razliku od tebe, ne bi mogao ni do kompa ni na telefon.."morao" sam lezati nepomicno, svakim pokretom sam riskirao poremetiti neku zamisljenu ravnotezu i UMRIJETI :eyebrows:

Haha, kazem ni ne znam kako sam stigao na forum, prodje mi kroz glavu koga da pitam sta mi je i da dobijem brz odg, i setih se owog, sledeca scena lezim na krevetu, pa sledeca scena ja na forumu gledam 2 iste teme koje sam nam (Izvinite zbog toga)
Keve mi mislio sam da cu umreti na mestu,setao sam u krug non stop, usta mi bila suva ko barut, tolko sam pio vode iz balona od 5litara da sam se na kraju ispovracao. Uzeo sam neku ciniju koja stoji na digitalnoj vagi uneo u sobu u bljunuo unutra. Nedaj boze nikad vise!
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
s nedostatkom iskustva vutra pegla pušaća, kasnije ćeš ako ustraješ naučiti kako peglati vutru, no ako se pretjeruje, i naiskusniji moraju da legnu kako je već neo spomenuo, no nasmijao sam dobro na ovu tvoju anegdotu. :RastaBong:
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
huana.meri je napisao(la):
s nedostatkom iskustva vutra pegla pušaća, kasnije ćeš ako ustraješ naučiti kako peglati vutru, no ako se pretjeruje, i naiskusniji moraju da legnu kako je već neo spomenuo, no nasmijao sam dobro na ovu tvoju anegdotu. :RastaBong:
nisam te skuzio jel mi mozes objasniti na drugi nacin ako ti ne smeta sta si mislio da pegla pusace?kako to?
 
19.12.2010
42
8
0
33
oprez je napisao(la):
Pretpostavljam da su svi koji duvaju prosli kroz slicno iskustvo (slabijeg ili jaceg intenziteta). Meni je ostala utisnuta jedna paranoja di sam bio siguran da cu umrijeti, i za razliku od tebe, ne bi mogao ni do kompa ni na telefon.."morao" sam lezati nepomicno, svakim pokretom sam riskirao poremetiti neku zamisljenu ravnotezu i UMRIJETI :eyebrows:

U znam filing: Ja sam prvi put iz bonga neki skunk(navodno, al lupalo je) i to u napustenoj kuci po mraku.
A popusio sam tolko da sad (nakon godine intezivnog pušenja)bi pao na pod i stopio se s njim na par sati od te količine.
Nakon recimo 5 jakih hitova u sekundi me iz vedra neba lupilo tak da mi se sve vrtilo,
pa sam si zabrijal da nije vutra, pa frendica spomenlu hitnu i gotovo, instant paranoja heh, bio sam tolko razvaljen da sam gubil svjest i oprastal se s zivotom :D a sve u mraku :D
brije gadne malo se sjecam dolaska doma, al znam da sam ipovraco lego i onesvješteno utonul u san, ugl događa se svima, nisi ni prvi ni zadnji, bitno je samo čil out prešlo bude ;)
 
24.11.2011
15
4
0
38
Meni je najneugodnije iskustvo bilo na početku moje pušačke karijere.Pušili smo u stanu.Ja sam bio jedini amater u društvu.Ovi ostali su zarolali kilometre i kilometre jointa do tada .Pušimo tako i mene razbije totalno.Čim sam popušio istog trena sam morao u ležeći položaj.Ušao sam u sobu i legao,oko mene totalni mrak znači nema ni tračka svjetla i onako napušen dok sam ležao u tom mrklom mraku izgubio sam totalno orjentaciju.Tek kad sam legao u krevet trava je počinjala djelovati sve jače i jače.Neznam koja je vrsta bila,davno je to bilo ali u to vrijeme smo pušili često white widow i skunkove neke neznam točno koje jer sam bio početnik tada pa tako nisam upijao te stvari.Uglavnom dok sam ležao tako puls je počeo divljati a u glavi neka paranoja da ću umrijeti od infarkta.Stvarno me je bilo oduzelo,nisam se mogao pomaknuti.Nakon toga upadnem u crnjak da sam umro jer se doslovno nisam mogao pomaknuti i sebe sam stalno uvjeravao da sam živ da umišljam da sam mrtav bla,bla....i tako mi padne na pamet da se testiram.Pokušat ću podignuti ruku pa ako uspijem znači da sam živ.Pokušam je podići i ne ide....Tada sam totalno zabrijao da sam mrtav.Možete zamislit kakvi su me crnjaci pucali.Nakon toga je netko ušao u subo i upalio svjetlo i oživiio me :icon_lol:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ma to su svi doživili...

Ja sam u drugom srednje imao susret sa nekom dobrom travom... Stvar je ta da se taj susret dogodio ujutro prije prvog sata, znaci negdje u pola 8 i naravno - natašte....


Na sat sam došao (zima je bila, svi u jaknama) i skinuo gore sve sa sebe, samo t-shirt, hladan znoj me dere, jedan trenutak mi vruće, minutu poslje toga se smrzavam, mučno mi je, samo sam legao na klupu i pokrio glavu rukama i zatvorio oči, nemoguće je bilo otvorit oči jer bi mi se nenormalno vrtjelo u glavi.....

Na pola predavanja sam se digao i rekao da mi je loše i pustila me doma.... Jedva sam skupio snage, došao doma, povratio i otišao spavat.....

I to je bilo to.....

Od onda sam imun na takve stvari.... Sad mi nema ljepše nego ujutro zapalit odmah čim otvorim oči, nebitno jesam jeo ili nisam.... Sad ju mogu podnest.....


Kad vam se tako nesto dogodi moj savjet je: povraćanje pa spavanje.....
 
04.12.2011
0
0
0
31
Mislim da nezna ni stric sta su pusili....ja sam sretan sta sam ziv kolko mi je bilo lose kad sam prvi put duvo....necu vam ni govorit kolko sam puta bljuvo...i sta su mi radili da dodjem sebi :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.