Nije mi dobro >>> brz odg>

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Jedina "overa" od trave koje se secam je iz srednje skole kada su neki likovi zavrsili i ponudili me a ja do tada pusio vise caj nego vutru pa mi trebao ceo dzoks da malo nesto osetim, i onda oni smotase a ja popusim skoro ceo dzoks onako alavo...Kaze mi lik(secam se ko juce) brate jel imas para za taxi,necemo da te vodimo kuci....i sledeca scena koje se secam...u nekoj kladionici oni pice aparate a ja sedim na nekoj klupici i ne smem ni mali prst da pomerim,ma ni trepavicu da mrdnem.Svi me nesto pitaju ali ne smem da mrdam vilicom da odgovorim....Uglavnom,bilo je strasno uz pegliranje ali nikad mi se nista ni slicno nije ponovilo a bas pusim...Sada obozavam da se bas razbijem,onako alavo jos na bong,( u slobodno vreme ) sednem za komp i hipnotisano rokam Quake 4...
 
15.10.2011
4
0
0
36
covjece sam se sebi divim nisam zapalio vec mjesec dana novost zesca novost fali mi da se kreveljim,kontam da me neka depra smorila pa da nisam nizasta samo radim i spavam nista vise nista manje i malo tu zvjerlam sta ima.
sto se tice igara neda mi se nista igrati kada sam ugruvan ko torba onda samo muzikica i kreveljana to meni najbolje ili izlazak ala to mi dobro ici van polupan ajme
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.