Nije mi dobro >>> brz odg>

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.10.2011
23
1
0
34
Molim vas ljudi ne brisite ovu poruku... ODG mi molim vas, pre jedno sat ipo wremena sam popusio neku travu od strica, i kad smo popusili odjednom mi se jako smejalo, i posle toga mi se kao vrtelo u glavi...odma sam krenuo kuci bajsem.. isao sam do kuce 5 min.. usao sam u sobu i sad mi i dalje nije dobro. jako mi svrti u glavi i imam neki osecaj u ledjima i levom oku,kao da me nesto pece ali jako malo... molim vas samo mi odgovorite da procitam pa obrisite temu.. stvarno mi treba pomoc sta mi je.MOLIM VAS STO PRE! cekam odgovor! molim vas...
 
23.10.2011
23
1
0
34
popusio sam nesto pre sat ipo vremena i od onda mi je lose povracao sam i imam neki topao osecaj u ledjima i levom oku... snte sta mi je?? nemoj te brisati temu stvarno mi treba pomoc lose se osecamn...
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Kako to misliš "popušio sam nešto", valjda znaš šta si popušio ? Ako je u pitanju vutra onda nema straha, lezi sat-dva odspavaj i bit češ ko novi, eventualno pojedi nešto slatko ako ti želudac dopusti. Da nisi nešto loše pojeo, prije mi je to vjerojatno? da topao osjećaj u leđima i levom oku :icon_lol:
 
24.05.2011
37
1
0
41
Odmah si zbrisao biciklom? Ma stari ti si se nama prepusio pa si dobio napad panike, proci ce.
 
23.10.2011
23
1
0
34
Kenny Dalglish je napisao(la):
Kako to misliš "popušio sam nešto", valjda znaš šta si popušio ? Ako je u pitanju vutra onda nema straha, lezi sat-dva odspavaj i bit češ ko novi, eventualno pojedi nešto slatko ako ti želudac dopusti. Da nisi nešto loše pojeo, prije mi je to vjerojatno? da topao osjećaj u leđima i levom oku :icon_lol:

sada mi je smesno sta sam nap. cas mi je bolje caj nije, kad legnem malo bude mi dobro i onda opet , muka mi je i imam kao neko gorenje u levoj plecki i levom oku :D smesno mi je sad ali ovo ne prestaje :S sedim ovde sjeban ko svinja, vrti mi se uglasi zesce :S any help ?

P.S bila je vutra , mirisala je kao vutra+neka budj. :S ? swe u swemu nzm sta mi je ...... odg sto pre!
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Jel ti prvi put da si duvao? U takvim slucajevima je najbolje pustiti neku opuštajuću muziku koju voliš i popiti čašu mlijeka
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
ZeleniSaPetListova je napisao(la):
popusio sam nesto pre sat ipo vremena i od onda mi je lose povracao sam i imam neki topao osecaj u ledjima i levom oku... snte sta mi je?? nemoj te brisati temu stvarno mi treba pomoc lose se osecamn...

Crack? :icon_lol:...a da napises sta si popusija? Blitvu, Petrusimen, koru banane, celer, listove korabe? :eek:hno:....ja mislim da je sve to panika....ajde lipo oi malo odmoriti i javi se kako je sve proslo

EDIT: evo vidim da si pusija VUTRU ali mi nije jasno onda ovo...

ZeleniSaPetListova je napisao(la):
P.S bila je vutra , mirisala je kao vutra+neka budj. :S ? swe u swemu nzm sta mi je ...... odg sto pre!

Jel na kraju bila vutra, il je mirisala ka vutra il je neko povrće na kraju bilo od onih gore mojih nabrojanih?
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Paranoja..... Zabrijao si i sad te sve jebe... Ajd zabrij da ti je dobro!
 
23.10.2011
23
1
0
34
Tropico je napisao(la):
Crack? :icon_lol:...a da napises sta si popusija? Blitvu, Petrusimen, koru banane, celer, listove korabe? :eek:hno:....ja mislim da je sve to panika....ajde lipo oi malo odmoriti i javi se kako je sve proslo

EDIT: evo vidim da si pusija VUTRU ali mi nije jasno onda ovo...




Jel na kraju bila vutra, il je mirisala ka vutra il je neko povrće na kraju bilo od onih gore mojih nabrojanih?

brate jebes mi sve , nmg ni da razmisljam, sad sam zvao ribu da mi dodje da bude samnom, kao neka panika da me wata,kazem ne znam,
seo sam sa stricem i jednim likom da popijemu kafu , inace taj lik i stric su jako dobri.. i taj lik smota nesto ja reko vutra, on zapalio ja uzo cim pa stric .. i tako u krug, ja sam uzeo 3 cima po 3 puta i drzao u pluca mali i sve to... odjednom se uhvatilo neko smejanje , pa prestalo i odna mi sve bilo cudno,vrtelo mi se uglavi ,sad kuci sam povracao par puta i i dalje imam taj cudan osecam u levoj plecki i ta bol/toplina ide na gorep rema levom oku.. Jel zna neko sta je ? To sto smo pusili imala je malo miris na vutru i neku budj..
 
19.07.2011
6
1
3
30
ZeleniSaPetListova je napisao(la):
Uu nije mi dobro , dodje mi da zovem hitnu ali mi se neda ko zna sta sam pusio, jel neko imao slicna iskustva ?

mislim da smo svi imali slična iskustva kad tad, tako da se samo smiri i pričekaj par sati, proći će
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Sad si već dosadan, rekao sam ti pred sat vremena da legneš i odspavaš, a ti i dalje na forumu, šta misliš da buljenje u monitor pomaže ako ti nije dobro

lezi, spavaj, mučaj
 
23.10.2011
23
1
0
34
Kenny Dalglish je napisao(la):
Sad si već dosadan, rekao sam ti pred sat vremena da legneš i odspavaš, a ti i dalje na forumu, šta misliš da buljenje u monitor pomaže ako ti nije dobro

lezi, spavaj, mučaj

ok brate izvini, da bi mogao zaspao bi , ali mislim da mi je malo popustilo to sve, negde sam procitao da je to neki kao napad panike od wutre ? lol
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.