Nije mi dobro >>> brz odg>

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Cilj je biti na miru u ležećem položaju, san će doći prije ili kasnije, da si odmah legao sad bi već ti bilo dosta bolje ovako si samo pogoršavao stanje buljeći u ekran i pišući besmislene postove
Ja kad se prenapušim ne da ne mogu gledati u kompjutor već ne mogu ni sjediti, automatski me baca u ležeći položaj
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Nije mi jasno ,daj pozovi strica i razjasni se . Bitno ce bit i njemu da zna sta ti je njegova travka uradila a i sigurno ce ti objasniti sta ti se desilo . Ovako mi je sve sumnjivo dragi petolisni ....
 
23.10.2011
23
1
0
34
Meskalito je napisao(la):
Nije mi jasno ,daj pozovi strica i razjasni se . Bitno ce bit i njemu da zna sta ti je njegova travka uradila a i sigurno ce ti objasniti sta ti se desilo . Ovako mi je sve sumnjivo dragi petolisni ....


Bolje mi je mnogo , imam da ga nazovem i kazem wam sta je to koji k....
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ma ti si lik!!! Vutra te prala, a ti odma da te ljubicasti slonovi naganjaju... Ajde covjece, ako ti nije dobro nemoj pusiti!!! I jos k tome dvije teme otvaras!
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
ja sam jednom pušio baku na bocu sa frendom...

Baka= 5g u pljugu

al meni je bilo lijepo...malo muka, ali lijepo...:icon_lol:
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
:signs040: kad već spamamo :icon_lol:

pobogu simas pa koliko je velika bila ta frula? Čisto ili s duvanom? Ti i frend sami? Zbilja dugo pušim ali 5 g nisam nikad ni blizu stavio u pljugu, ni pomislio

Jel bi mogao sad nekog hibrida od 5g zarolat, ja mislim da 3 dana nebi došao sebi. Nedavno u Dam-u zarolao neki pink-kush, kad me je to počelo bacati naveče - jedva živ ostao , a stavio možda tek 0.2 - 0,3 grama
 
24.05.2011
37
1
0
41
Ma nikakvo spavanje, nemozes spavat ako te panika napala, pojedi cokolade, sjedi u kauc i gledaj dokumentarni film i smiri se. Nemoj zvat hitnu ispast ces smijesan.
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Pa pa pa paranoja i napad panike... meni kad se to desi ja se sklupcam i ljuljam se tako jedno 5-10 minuta i prodje me, smiri me skroz...Ovako fizicki, nije ti nista ozbiljno...to sto si smejao, normalna reakcija varenja, zavrtelo ti se, pa dobro, desava se... A ovo za ledja, meni se nekad desi da se bukvalno umorim od buxne i onda mi taj umor ode na ledja i ne mogu da sedim vise pa samo horizontala...Tako da poslusaj Kenny-a...A oko te pece jer ti je verovatno upao dim u oko...ili, si mozda kad si palio buxnu zapalio i obrvu ili trepavicu a nisi provalio...Meni se to jednom desilo...
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Ma peglanje ti je zbog panicnog napada... Ali opet se raspitaj sta si to pusio...
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Kenny Dalglish je napisao(la):
:signs040: kad već spamamo :icon_lol:

pobogu simas pa koliko je velika bila ta frula? Čisto ili s duvanom? Ti i frend sami? Zbilja dugo pušim ali 5 g nisam nikad ni blizu stavio u pljugu, ni pomislio

Jel bi mogao sad nekog hibrida od 5g zarolat, ja mislim da 3 dana nebi došao sebi. Nedavno u Dam-u zarolao neki pink-kush, kad me je to počelo bacati naveče - jedva živ ostao , a stavio možda tek 0.2 - 0,3 grama

Ja i frend sa malo duvana, loša domačica neka, ono..velika i debela pljuga...iskreno ja sam popušio mozda 1/3 pljuge...al pljugali smo ju sat vremena...

a ono...dva debila sredila 50g i idu se preseravat, sta da ti kazem...nema smisla i bacanje vuve :icon_lol:,al probali smo i to...uglavnom, totalna glupost...

muka i loše ti je, al je bilo zabavno
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
:icon_lol: danas sam zaključio da sve dobre teme završe na graveyard... bum pukel :b_jump:
 
23.10.2011
23
1
0
34
E ljudi prosao je ''napad panike'' ne cimam se na sve zivo i mrtvo, super sam , proslo je swe samo jos malo oko zeza ali je mozak pri sebi :) hvala svima. Obecavam da necu pisati ovako nesto i praviti 2 teme.. nisam ni kontao... bio sam izludjen skroz... peace
 
03.10.2011
40
0
0
33
Mozda si vec dobio odgovor al ae da ti odgovorim..
Pazi ako je mirisalo na neku budj onda je moguce da je ta trava malo starija [po onome sto sam nasao na forumu bolje baciti nesto sto odstoji nego se otrovati]
Slusaj moj savet-Ne gutaj hemiju,ne panici,popij casu mleka ili nekog caja,soka bilo sta lezi i probaj da zaspis.Radi nesto uz sta ti prolazi vreme,igraj cs ili pricaj telefonom sa nekim.Sve u svemu to bi te trebalo proci uskoro ako je ono sta ja mislim da jeste a ja mislim da je to od starosti te trave.Inace citao sam da je neki lik na forumu pisao o tome kako je ostavio u tegli nesto pa mu se ubudjalo i kada je dosao njegov drugar iz vojske da puse on otvorio a ono se ubudjalo,pa je bacio i napisao je bolje da bacim i da kupim novu nego da dobijem trovanje.Znaci mozda ces malo povracati,bolece te stomak,glava ali ako se procistis i ako se nalijes necim sve ces to da ispisas :D
Uzdravlje i da moguce da je taj lik stavio neku cigaru,moze se desiti da imas mucnicu od duvana + mara koja je bila budjava :x
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
FirstTime je napisao(la):
Mozda si vec dobio odgovor al ae da ti odgovorim..
Pazi ako je mirisalo na neku budj onda je moguce da je ta trava malo starija [po onome sto sam nasao na forumu bolje baciti nesto sto odstoji nego se otrovati]
Slusaj moj savet-Ne gutaj hemiju,ne panici,popij casu mleka ili nekog caja,soka bilo sta lezi i probaj da zaspis.Radi nesto uz sta ti prolazi vreme,igraj cs ili pricaj telefonom sa nekim.Sve u svemu to bi te trebalo proci uskoro ako je ono sta ja mislim da jeste a ja mislim da je to od starosti te trave.Inace citao sam da je neki lik na forumu pisao o tome kako je ostavio u tegli nesto pa mu se ubudjalo i kada je dosao njegov drugar iz vojske da puse on otvorio a ono se ubudjalo,pa je bacio i napisao je bolje da bacim i da kupim novu nego da dobijem trovanje.Znaci mozda ces malo povracati,bolece te stomak,glava ali ako se procistis i ako se nalijes necim sve ces to da ispisas :D
Uzdravlje i da moguce da je taj lik stavio neku cigaru,moze se desiti da imas mucnicu od duvana + mara koja je bila budjava :x

Pošto je graveyard mogu spammat....

Ja mislim da ne postoji nitko kome se nije desilo da mu poslije vutre nije bilo dobro..
ima tu x faktora, umor, sta si jeo, koliko duhana unutra, dim sam po sebi, tlak, PMS, da ne nabrajam dalje...
Ja sam prije mjesec dana popio 2 gemišta, jeo školjke, zapalio frulu i izrigao dušu kroz prozor u susjedovo dvorište...
nije nista neobicno da kad tad prisjedne neka pljuga, makar bila i mala i da ti bude loše..

Ali to su rijetki slučajevi kod večine, treba slušati svoje tjelo i znati kada je dosta, ali ipak s vremena na vrijeme, moguce da pljuga okrene i da ti bude loše...

shit happends..al cim ti bude bolje, lako se zalječiš sa drugom pljugom..

Pozdrav
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
joj tako sam se ja jednom naduvo, i pojeo neke čipseve ili štagod to bilo...tipa pomfri, i bili su masni jako, i biciklom došo kuć, i povraćo, bilo mi zlo, baš tako nekako ko u tvom opisu, samo bez ovih bolova u oku...i lego sam i odspavo par sati, poslije išo još duvat hahaha...vjerovatno ti je bilo muka od nečeg što si prije pojeo, a ovo ostalo kontam da si zabrijo...bez panike samo :banana_rasta:
 
03.10.2011
40
0
0
33
Dobro ne mora cs igraj nesto,slagalice,igraj ono imas dve slike i da pronadjes razlike to smiruje smisli nesto igraj ne ljuti se covece -.-
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.