Nirvana Afghan sjeme?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
Da li je netko sadio Nirvanu Afgan?
Ako moze par savjeta,utisaka,na sta paziti,kakva je pri konzumaciji itd.
Pokusao bi s njom zato sto pise da je
dobar izbor za pocetnika.
Hvala na odgovorima!

copy/paste sa Aliena

Kod:
Nirvana Afghan    

Originally this strain was imported from Afghanistan and selectively bred in Holland for indoor cultivation. Afghan has a strong acrid aroma. Greasy resin glands extend to the fat shade leaves. The smoke is heavy with a strong almost numbing buzz if raised and cured properly. This plant has a high flower to leaf ratio and good yield. Afghan is one of the original genetic lines used in many popular modern day hybrids.

Plant type: Best suitable for indoor growing. 
Plant height: Short- Mostly Indica 
Stoned or high?: Stoned- Indica Body Buzz 
THC level: Strong 15-20% 

Flowering Weeks: 7/9 
Yield (Sea of Green on one m2) : 350-450 
Harvest Month: 9/10 
Grow difficulty: Easy (Good for beginners)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
krasan odabir
istina je, da ja volim najvise tu liniju indici
nizka biljka,vrhovi su puni i teski,ukus mnogo puniji i prijatniji od skunka.stavi jih u vecje posude,pusti sedmicu dana duze na veg fazi,ne trazi mnogo vode i jeste dosta trpezljiva..


isto Afganistanska vrsta indica/ Hindu Kush
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
BrkZorba je napisao(la):
Zanima me da li ima jak miris dok raste?
Da li se osjeti van growbox-a?

oseti se malo ali ne toliko preterano.Prve sedmice je to blag sladunjav vonj/miris-zadnja dva tjedna nekoliko vise i nije vise tako sladak vonj,ali nije :shock:
ako budes imao nekoliko biljki nece biti veliki problem.odvod zraka probaj pribliziti prozoru....
kasnije ako bude miris problem-probaj nabavit karbonski filter..
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
Mislim da cu probat nabavit filter
bez obzira sto cu pokusat sa Afghanom
da ga imam spremnog za ubuduce :D
Da li ste sami pravili filter ili kupovali gotovi?
 
09.07.2006
49
3
0
www.Vutra.org
karbonski filter uopce nije potreban... mislim dobra je to svar.. al ako nemas vise od metar 2

nemoras se brinut :roll:

:wink: uostalom ako cest
to fakat radit ...vidit ces.. uspjesno :))
 
09.07.2006
49
3
0
www.Vutra.org
ja umjesto karbonskog filtera na 4 biljke u indo
koristim osvjezivace za sobe... ( stavis u struju taj aparatic i bocicu tog parfemam u njega... mislim da znas o cemu pricam :? tek sam se probudio i jos nisam prvi jutarnji tako da ^i^
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Ja sam ugradio ugljeni filter od mape za spaher (stednjak) na prozor tako zrak koji izlazi ne mirise...inace taj filter je jako jeftin kosta samo 40 kn (6 €) i ima ga u svakom elektro shopu.
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Evo tu se vidi vec ugraden ali se nevidi cjeli sutra cu slikati novoga s kutijom gdje se vide svi podaci.Malo je jednostavniji od onoga sto prodaju bas za uzgoj ali ovaj radi sasvim dobro.

i idealan je za ugradnju u boxove
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
226
237
43
evo upravo sam dobio neckermann katalog i unutra žarulja koja apsorbira dim,prašinu,neugodne(a valjda i ugodne)mirise...piše da odgovara klasiènoj žarulji od 150w.neznam dali bi pomogla kod ovoga ali evo pa pogledajte www.intertrg.com
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
28
18
5AR je napisao(la):
evo upravo sam dobio neckermann katalog i unutra žarulja koja apsorbira dim,prašinu,neugodne(a valjda i ugodne)mirise...piše da odgovara klasiènoj žarulji od 150w.neznam dali bi pomogla kod ovoga ali evo pa pogledajte www.intertrg.com

Meni to ne izgleda obeæavajuæe... možda djeluje na dim (ali to je ipak neckerman ;) ) Sumnjam da može pobiti neke druge mirise... i što sa njom kad želiš mrak u boxu?
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Jeste da je ova fotka pre za outdoor, ali ovo je za sve neverne Tome koji sumnjaju u Nirvanu (istina, što se tièe pojedinih sorti, s pravom).
Nirvanin Afghani, s jednim od breeder-a iz te kuæe.
Preuzeto s Icmag foruma.

afghaninirvanayp6.jpg