Nirvana Indor Mix

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Trebam pomoc nekog iskusnog growera.Na slikama su djevojcice iz Nirvana indor mixa trebali bi bit:Afgan,Master Kush,Pure Power Plant,Skunk#1 i Nirvana special al neznam koja je koja.Ako neko zna odgovor neka napise.
1.

2.

3.

4.

5.

6.


ps.Ko prvi pogodi dobiva 5 sjemenki lowridera :bis:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Tesko jer bi morali bite slikane pod istom svetlosti..

SKUNK#1 od Nirvane je sigurno biljka koja je najsvetlije zelena.... i stablo je bogatije sokom
imam ja to stalno i sad je u boxu

prva ovako lièi na indicu najviše
bacièu se ja na tu ukrštalicu :)

malo kad odrastu odmah èeš znati
 
28.08.2006
0
0
0
ja nisam iskusan grower pa ne znam .. ali trenutno imam skunk #1 od dve nedelje u saksiji .. pa ako ti znaci nesto slikacu ga.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52


ono maleno svetlo je SKUNK#1-to je neko seme od Nirvane 2004 godine-tad su ljudi nesto reklamirali-uglavnom sve je bilo normalno jedino je trajalo duže, da proklija-dugoo i nesto je na poèetku svih bilo sjebano lisèe-potpuno nepravilni oblici-inaèeš lep ukus(/meni bolji od super skunka i ...) i pristojan urod
Dobar je skunk #1 to su klasici i to stabilni


fotka je nastala prije nego je hindu,NL,marina,top44 išli na cvetanje

uslikaèu
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Postat cu sutra bolju sliku inace jedna nije proklijala za 5 dana i ja sam je ubacio medu mamino cvijece i za par tjedana vidim ljepotica skroz svijetlo zelena mislio sam da je kakva domacica jer tu stalno bacam sjeme al bozja ruka je htjela da je stavim u box sa ostalima.Znaci to je skunk :) doduse isla je na cvijetanje al nece joj bit nista imaju jos i dvije starije sestre koje vec cvijetaju postat cu i njih mozda ih prepoznate.
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Ovdje ce biti lakse ove male su Sour Jack a najmanje neke sto sam ja genetski izmanipulirao ove najvece su indor mix osim prve desno to je je jedna moja druga vrsta ... inace ovo je mali box sa stednim zaruljama a kad malo stasaju idu pod hps
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
To sam sklepao od ormara na vrhu je jaki izlazni ventilator a ima 5 stednih zarulja od 23 w i dvije od 20 sa drugim spektrom postavljene su oko 15 cm od biljki s tim da su svijetla pomicna a i dno se moze spustati kako budu rasle planiram od njega napraviti mother box kad mi dodu jace zarulje nasao sam neke duplo jace od ovih...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Fino fino :), samo da nisu ti velike "gromade" stiropora (ima li u zemlji, ako su ovolike velicineeeee ...)

Meni 4 i 6 ovako nekako najvise "bacaju" na indiku, mada mislim da ima jedna (bar ovako eh, sad moze i do svijetla biti) sto baca na Sativu...
Mislim :) ovako po ovom svijetlu, nekako slika br. 4, ja bih rekao da je Skunk#1
btw:
Koliko su stare?
1. Kad si stavio sjeme (jel proklijalo ili odmah sjemenku)
2. Koliko su pod svijetlom?
3. Gnojis li icim (sad)?
4. Jesi li rez'o ih?
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Ma u zemlji su manji a na vrhu stavljam velike radi refleksije svijetla ali ih ventilator otpuse...
stare su 10-20 dana klijale su u vati i papiru i jos su pod plavim spektrom kidat cu im glavne vrhove i klonirat ih cekam da jos malo narastu a gnjojio sam ih jednom sa cvetalom za zelene biljke
 
28.08.2006
0
0
0
ono maleno svetlo je SKUNK#1-to je neko seme od Nirvane 2004 godine-tad su ljudi nesto reklamirali-uglavnom sve je bilo normalno jedino je trajalo duže, da proklija-dugoo i nesto je na poèetku svih bilo sjebano lisèe-potpuno nepravilni oblici-inaèeš lep ukus(/meni bolji od super skunka i ...) i pristojan urod
Dobar je skunk #1 to su klasici i to stabilni


fotka je nastala prije nego je hindu,NL,marina,top44 išli na cvetanje

uslikaèu

hehe, izgleda se i nije mnogo promenilo od 2004 .. meni su ona prva dva lista na pocetku imala totalno cudan oblik, nesto se kao uvijaju .. a, ostali normalno.
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
400 w stavio sam 400 da mi sve bude isto tako da mogu kombinirati sad je unutra metal halide provao sam hps ali je ovo mnoogo bolje dok su male..
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Naravno, mnogo brže i bujnije rastu pod plavim spektrom, mada mogu i pod HPS-om od poèetka, ali neæe biti iste. Zato je najbolje, kupiti uz HPS i jednu MH (iste W naravno) i onda dok vegetiraju montirati na prigušnicu tj. grlo MH, a kasnije HPS... to je najbolja kombinacija.