Nirvana Snow White - prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.01.2008
14
0
0
39
Sjemenke: 10 Nirvana Snow White
Svjetlo: 250W Metal Halide za vegetaciju i 250W HPS za cvjetanje
Prostor: 1m x 1m x 2m
Gnojivo: Plantella List i Plantella Cvet

Prije par mjeseci kupio sam 10 Nirvana Snow White sjemenki i stavio ih na germinaciju metodom vlaznih papira. Germinacija je bila 100% uspješna - 4 od 4.

Na početku imao sam malih problema sa prejakom zemljom i presporim rastom do 4. tjedna. Zbod svih tih problema morao sam ih drzati u vegetaciji čak 45 dana.

Gnojim ih svaki drugi put sa pola doze od preporučene, a svaki drugi put (znači kad ne gnojim) stavljam H202.

Prije slikica samo da još dodam da sam u početku nešto eksperimentirao sa CO2.

Sjemenke:


1. tjedan:


4. tjedan:


5. tjedan:


6. tjedan:


Skoro 7. tjedan:


Dok su biljke bile u predcvjetanju pojavio se jedan muzjak.



Njega sam ostavio u boxu što je duze moguče zato jer nisam znao dal da osjemenim biljke ili da probam napraviti muški hash.
Odlučio sam se za hash:


Nisam ga još probao tako da ne znam jel je odvratan ili jel uopče puca.

Zbog premalog boxa jednu zenku sam premjestio na drugu lokaciju, tako da su sada u boxu samo dvije zenke.

Zenke su trenutno 2. tjedan na 12/12 i visoke su cca 78 cm.

2. tjedan 12/12:





To bi bilo sve za sada, za tjedan dana javim napredak.
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Fino,fino moram priznat.Volim ovakve dnevnike uzgoja malo ubrzane,a ne
ono kad neko slika biljke 3 puta dnevno i na svaku moguću glupost diže paniku.
Samo tako naprjed,ima da bude ludilo.:thumb:
 
31.01.2008
14
0
0
39
Probao sam muški hash! Rad je daleko bolji od očekivanog, od 1-5 rekao bih 4. Nazalost bilo je samo za dvije pljuge. Ima fini all around buzz, prvo smijalica,a onda heavy stone. Sasvim neočekivano, za muzjaka PREDOBRO!
 
13.05.2008
1
0
0
35
Svaja cast!
Kod mene je tek prva sedmica...Nikad do sad nisam ni sadio ali eto fino napreduje, lijepo je vrijeme. Nadam se da ce i meni narast bar dijelom kao kod tebe :D
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Jako ljepe biljcice
Napalim se kad vidim bijele pistile oni su mi puno vise onako zamamni od smedjih
ne znam zakaj
al bas volim bijele pistile
Veri ljepo :D
 
31.01.2008
14
0
0
39
Biljke su 5. tjedan na 12/12, znači 4. tjedan cvjetanja. Jedna ima 92 cm, a druga 97 cm.
Danas sam svaku isprao sa 30 litara vode zbog sumnje da sam ih malčice pregnoijo.

Biljke:




Izbliza:



Trihomi:


To je sve za sada.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Brijem da si ih prezalio bro vidis kako su ti listovi uvijeni prema dolje ko kandze neke..
Nije neki problem al ak tako nastavish mogo bi biti...

BTW najs kristali
 
31.01.2008
14
0
0
39
Nemoguče da su prezalivene jer mi se je par puta čak dogodilo da sam ih zaboravio zaliti 4-5 dana i totalno su se objesili svi listovi, tak da nisam baš vičan prezaljevanju. Ja sam najvjerovatnije zasral stvar sa gnojenjem.
Na jednom stranom forumu mi je jedan amer rekao da su se i njemu na jednoj od njegovih Snow White-ica na gornjim listovima sfrkali listovi 'ko kanđe, pa je on dobro isprao zemlju i navodno se sve vratilo u normalu.
Inače, koliko se sječam, pročitao sam da je "CLAW" iliti kanđa je posljedica pregnojenja.
Što god bilo, prezalijevanje nije sigurno.
 
31.01.2008
14
0
0
39
Konačno update nakon 2 mjeseca!

Nakon berbe izvagao sam 440g. "mokroga" i nakon tjedan dana sušenja dobio sam skoro 100g. suhoga. Svaka je imala po 50g. , a svaki od glavnih vrhova je imao 25g. Znači bile su identične skoro u gram.

Na neki način sam uspio sjebati hard disk, pa mi fale slike od skoro mjesec dana cvjetanja.

Ali zato tu su slike nakon berbe:




To bi bilo to od indoor uzgoja.

Evo i nešto slika od outdoor Snow White-ice:




I ponešto izbliza:





Ova vanjska je totalni guerilla grow, nikad gnojena i nikad zaljevanja.

To bi bilo to.

Pozdrav!