Nizak tlak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.08.2020
3
0
1
64
Pozdrav svima!
Novi sam ovdje i malo se teže snalazim i ne znam gdje pravilno postaviti pitanje..
Pa ako mogu ovdje..
Supruga ima namjeru koristiti rso ali ima nizak tlak a u tijeku je pametna terapija radi metastaza na zdjelici.
Da li smije koristiti ulje.
Drugo je pitanje saita, koji se nalazi u d vorištu a uvečer koristimo vanjsku rasvjetu. Pretpostavljam da svjetlo remeti fazu cvjetanja, ipak trebam savjet.
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.969
233
Шчбћа
Za prvo pitanje ne znam odgovor a drugo je nejasno. Ako su foto biljke uskoro sledi cvetanje (ako već nije počelo) a ako su automati onda njima ne znači svetlosni režim. Pojasni kako koristiš vanjsku rasvetu? Za osvetljenje biljaka ili osvetljavaš dvorište?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dovla60
10.08.2020
3
0
1
64
Za prvo pitanje ne znam odgovor a drugo je nejasno. Ako su foto biljke uskoro sledi cvetanje (ako već nije počelo) a ako su automati onda njima ne znači svetlosni režim. Pojasni kako koristiš vanjsku rasvetu? Za osvetljenje biljaka ili osvetljavaš dvorište?
Da biljke su feminizirane ali sad neznam njihov naziv i da počelo je cvjetanje a svjetlo koristim samo za osvjetljavanje dvorišta.Hvala!
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.969
233
Шчбћа
Nema potrebe da citiraš ako odgovaraš na post iznad, baš kao ja sada. Ne bi trebalo da utiče svetlo, moje je mišljenje da je to preslabo da bilo šta poremeti. Uvek imaš opciju i da isključiš noćnu rasvetu dvorišta, zar ne...;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and dovla60