Njemačka dopustila prodaju kanabisa u medicinske svrhe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
DirtyDeeds je napisao(la):
To su sve gluposti sa davanjem djeci bilo cega sto nije nuzno.

U Africi kazes daju travu,kod nas su davali caj od maka......zasto?...sam da djete zaspe i da ga ne moraju slusat kako place...mislim da je korist za zdravlje djece 0 a da djeca svakako mogu imati posljedice...

Ne ulazim u to dal je to dobro ili ne al brijem da razlog da netko ne spava nije isto kao i pomoć oko zdravstvenog simptoma. Nesanica nije simptom bolesti. Mislim da se ovo daje kako bi potaknulo otkucavanje srca, koje ako se ne bi potaklo imalo puno veće štete. Ne priča se ovdje o drogiranju djeteta, a kamoli još bebe. A osim toga, u našem društvu, ako bi beba imala zdravstveni simptom dali bi joj sintetički lijek. To je također droga.

Uostalom, ne opravdavam nikog i ne zalažem se za ništa, a moj post niti nije bio o davanju bebama trave već o tome da sam se nadovezo na Eru koji kaže da vutra nije toliko za samo izlječenje bolesti već njenih simptoma.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
I ja se slazem da vutra uglavnom samo uklanja simptome dok za ljecenje postoje bolje biljke.Makar sam siguran da i vutra pomaze kod nekih bolesti.

A osim toga, u našem društvu, ako bi beba imala zdravstveni simptom dali bi joj sintetički lijek.----ali sigurno ni jedan doktor nebi dao neki ljek samo zato sto roditeljima smeta plac,a prije nije bilo neuobicajeno nadrogirat bebu makom da zaspe a bilo je i fora sa alkoholom.

Vecina prirodnih "droga" je beskorisna za ljecenje pa se svejedno u nekim drustvima forsiralo kako pomazu jer se ipak malo gdje drogiranje bez razloga smatra dobrim.
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
pa dobar dan....
nije me bilo ..pa skoro mesec dana... i odma naletih na ovo.... jooooj sto se obradovah!!!!
mora da sam vam strasno falio :) :)) :)))