Njemačka dopustila prodaju kanabisa u medicinske svrhe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
pa mislim njemci su pametni ljudi...puno ispred nasih cijenjenih i pametnih politicara i vlade...znaci oni su ispred nas dosta godina...mi to znaci mozemo ocekivat za nekih 50-60 godina...do tada cemo se snalazit ko i sada...ili selidbaa !!!!!!!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Pricaju Mujo i Haso i pita Mujo Hasu:Sta bi ti uradio kad bi dosao smak sveta?
A ovaj mu odgovara:Ja bih zapalio u Srbiju brale ona kasni 20godina!

Nemci su napredni,jebiga,idi u Nemacku...:bis:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Nisu oni napredniji u razmišljanju već u novcu. Donjet zakon nije problem već imat osiguranu novčanu podlogu da nešto "novo" bude i profitabilno. Onda se javno mjenje sukladno s time i kreira i nema više kao neke anti-većine.
 
15.06.2007
20
0
0
43
deutschland, deutschland uber alles....od sad navijam za bayern munchen......eeee pa da...sad ću si i doktora u njemačkoj naći i zubara čak....vielen dank fur die blumen, vielen dank und aufiederzen
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ali ne,mi Srbi se necemo poklanjati!!!!!!Mi smo uvek bili najpametniji i najbolji!!!!

E pa *****,zbog toga smo i ovde gde smo!Za jos 100godina nebi dali ganju ni u medicinske svrhe kod nas!!!Ali jebiga sta da radis takav je mentalitet ljudi kod nas...
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Vrlo radosna vijest ,ovo se zove Evanđelje po dnevniku.hr :icon_lol:.

Samo evo odmah jedna loša vijest ,jedna lasta ne čini proljeće i u Americi je bilo 30 komada ima ih i dan danas 7 živih koji uzimaju ganju uzgojenu pod kontrolom najvećih neprijatelja vutre to jest Amerike i njihove usrane države i nakon Georga Busha starijeg koji je zabranio tu upotrebu medicinsku i bilo kakvu drugu .Ima još tih 7 legalnih korisnika prema svim zakonima u Americi koji uzimaju vutru u medicinske potrebe .A ima i prema zakonima izglasanim u desetak Američkih država pun ***** legalnih korisnika samo njihova luda državna federalna vlast u kojoj se ne zna ko pije i ko plaća i koja kroji kapu cjelome svjetu ne prizna te zakone odnešene u Kaliforniji npr. i još desetak drugih sjedinjenih država.

Malo sam pijan i ne bih sad da naprdujem nešto previše ,drago mi je ovo sigruno kao i svima vama tu samo iako će ovo bar malo pokrenuti stvari na bolje ,ja uvjek volim gledat realno na stvari . Pratite sad malo kako će sad na ovu vijest da djeluju ostali kontraši i dezinformatori i kako će da sve ovo zataškaju,za ovih u 30 u Americi kladim se da vas ovdje na forumu koliko god vas bilo ukupno članova nije znalo barem 90 % a onih 10 % jada među koje i ja spadam nema teorije da objasne drugima šta je istina.Zato ti kažem ovaj jedan pacijent u Njemačkoj ne znači ništa puno.Uostalom nije prvi sigurno slučaj da je netko nekome u NMjemačkoj propisao vutru da je koristi ,možda legalan slučaj ali raspitajte se malo i prosurfajte malo bolje po stvarima ,kad i kad nalazio sam likove po Berlinu i po njemačkim stranicama doktore koji porpisuju stvari ,mada ko zna o kojoj muljlaži i rupama u zakonu se radilo ali bilo je već slučajeva,a eto možda je ovo prvi legalan i za široku javnost zvanično objavljen.

Što je najgore iz ovoga će kod nas korist izvući jedino dileri koji prodaju većinom ***** jer će sad bit još više onih koji će se zainteresirati za vutru,jer nitko od ovih koji su čuli ovu vijest neće se zapitati o kakvoj se to medicinoskoj vutri radi i kako se pravilno upotrebljava i da li je bolje pušiti ili na lulu ili na vaporizer trošiti .Sve su to opet đavolja posla .

Dnevnik.hr(ono ispod sličice one kutijice za koju će 95 % naših idiota opranog mozga reći da je neko izmislio)

I u budućnosti će svaki zahtjev za izdavanjem kanabisa (marihuane) na recept biti pomno kontroliran
Samo me zanima tko su ti koji će to kontrolirati ko ih plaća i koja industrija .Sve se nešto češem po glavi od znatiželje ,da nisu možda neki farmaceuti,ma nisu sigurno .


Jadna ova jedna njemačka pacijentica koja boluje od muliple skleroze kako li će ona sad da se bori protiv šizofrenije i ostalih posljedica koje kanabis nosi .Sigurno će morati da ima nekoga ko će da joj dozira vutricu da ne bi jadna usljed teških oštećenja kratkotrajne memorije zaboravila da je uzela lijek pa da se onda prepuši i predozira smrtonosnom marihuanom. A šta će tek jadnica ako bude morala trošit ko ona Angel Raich u Americi po dozu svaku 2 sata ,preko 4 kg godišnje pa pluća će da joj propanu jer zna se da je 1 joint kao 5 cigareta jebote pa umrjet će od raka pluća u teškim mukama možda je bolje bilo da je ostala na Multiple sklerozi i farmacutskim črčkarijama današnje strašne medicine koja zna izliječiti gripu,u stvari ni to ne zna nego sprječiti vakcinom ,i zna izlječiti par nekih bolesti za koje ni meni ne trebaju koji malte ne nemam pojma o medicini, a čim ti počnu propisivati nešto ozbiljnije od vitamina,dijeta,i kojkekakvih Andola i Paracetamola možeš da se pozdraviš sa životom jer ti i onako ne gine ovisnost o nekim njihovim prčkarijama koje su gore nego ikakva ilegalna droga ,eto možda nisu gore od heroina ali tu su negdje.

dnevnik.hr
Iako njemačko sudstvo uglavnom tolerira posjedovanje kanabisa "za osobne potrebe" što znači od 3 do 30 grama, pacijenti, između ostalih i oni koji boluju od raka ili AIDS-a odbijaju ilegalne radnje kako bi ublažili boli.
Koliko vas je znalo za ovo ja znam ima 8 godina ,nije da sae pravim pametan nego čisto želim da skrenem pažnju nekim skepticima i da otvore oči i uši i da shvate u kakvom svijetu živimo,i koliko je ovdašnjim vlastima stalo do toga vam pruže istinitu informaciju o kanabisu i dešavanjima u svijetu u vezi toga.Prođe 8 godina otkad sam ja za to saznao i evo napokon neko se usudio da nešto objavi,možda se varam samo ja nikad dosad nisam kod nas čuo da je o ovome neko bilo šta spomenuo,ako i jest to je bilo jednom nešto smrljano i polovično i kasnije od ovih kontraša obrazloženo u njhovu korist.I samo još jedan od dokaza da smo svi dio nekog nečijeg jebenog plana i interesa,koje oni polako ali sigurno sprovode.

A samo znam jednu stvar ,neka mi samo netko dođe nakon nekih 5-10 godina i kaže kod nas e ovo ti je medicinski kanabis evo to ti je dobro za tvoju nervozu(onu koju su mi oni uzrokovali i uzrokuju ima već dugo) onda ću da ga pitam a gdje si bio prije 10-15 godina kad sam ja govorio da sam vidio da u Nizozemskoj ljudi uzimaju vutru kao lijekikad su za me govorili da sam lud i pričam gluposti pa ću da mu j e be m Iluminatsku mater u onaj čmar na vrhu piramide pa ću da ga nokautiram tako da ga neće ni Bog sastavit.

Evo za one koji žele ovo da ovjekovječe,a ne znaju kako snimiti na disk iz ovih embeded pizdarija ,link za skinuti ovaj isječak iz vijesti objavljen na dnevnik.hr .

http://rapidshare.com/files/5066088...la_upotrebu_kanabisa_za_jednu_pacijenticu.flv
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ovo ti je bilo dobro canne svaka cast!
Ja sam znao za za ove stvari jer sam citao na internetu,nasao sam i jos poneke zanimljive stvari ali to nije vredno pomena.peace & respect
 
15.06.2007
20
0
0
43
veliš pijan canne...pa te malo uzele emocije...i meni se isto događa......al svaka napisana je na mjestu...dobro si to dočarao

velim ovako
možda je bolje da se ne duva...da ne razmišljaš svojom glavom...... jer te ko nepušaća, nebuloze i stupidnosti svjetske čine mirnim staloženim, bez pitanja izmanipuliranim glasačem i pušaćem za bolje sutra....
zato ljudi bez obzira na njemačku, ostale velesile i naše i vaše ponizne debile...duvajte vutru a oni nek duvaju vama!
3-0 deutschland, dutschland aufiederzen
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ja nisam pijan, al' mi se spava od pive no ipak da napišem nekaj - u Švicarskoj, u nekoliko federalnih pokrajina je legalizirana trava za osobnu ili medicinsku uporabu - ne znam točno.
Isto je legaliziran uzgoj trave, ali samo vegetativna faza i klonovi. Kada biljka počne cvjetati, to je već ilegalno. Vjerovali ili ne, čak je bilo shopova u Zurichu koji su prodavali klonove i male biljčice, ali samo Švicarcima.... Eto ukratko. Nek odjebu republikanci i demokrati legaliziraju vutru i ostatak svijeta će legalizirat. Tak nekak.
Pozz, Boz:sun2:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Meni stari ima multiplu a keva epilepsiju -pa najbolje da počnemo sve troje koristit vuju- gluposti božje...
Može vuja ublažit neko stanje ili pak usporiti napredak nekih bolesti- ali postoje lekovi i drugo bilje... koje je puno efikasnije.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Vutra je više za uklanjanje simptoma bolesti...

Iako, odličan je sklop i ovakav... daje high koji može bit iskorišten u svrhu djelovanja i sagledavanja a opet ima neka svojstva koja ne utječu samo na um već i na tijelo.

Npr. ima onaj filmić koji dao Sinse još prije di fino kaže neka afrička žena da se trava daje pomješana s mlijekom bebi, ali kad se malo pogleda, otvaranje apetita itd, nisu toliko uklanjivači bolesti koliko pomagači da se neki tjelesni procesi potaknu ili uklone u smislu osjećanja nelagode itd.

Lijekove sintetičke ne možemo tek tako otpisat kao neki bojkot naspram zdravlja (pros et cons) ili farmaceutičke korporacije, al treba naglasti da upotrebu bilja, bilo da smo zdravi il imamo neko oboljenje, treba što više potencirat. Biljke nas nikad neće iznevjerit...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
To su sve gluposti sa davanjem djeci bilo cega sto nije nuzno.

U Africi kazes daju travu,kod nas su davali caj od maka......zasto?...sam da djete zaspe i da ga ne moraju slusat kako place...mislim da je korist za zdravlje djece 0 a da djeca svakako mogu imati posljedice...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
I ja isto,ja detetu ne bih to uradio nikad ali bi uradio svasta nekom ko to uradi.Ljudi s takvim razmilsljanjem su doveli sebe do granice da kad neznaju vise sta ce pocinju da rade i pricaju nebuloze...***** ti zivot....peace & respect