NL, WW & AH by jesam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
:clap:: super odradjeno a ovo sa ostavljanjem donjeg dijela bas da poseban gust kad vidis da si izvukla maksimum :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.164
358
hvala na lijepim komentarima :), idemo dalje ;)

Pred nekoliko dana svoje mjesto u boxu, nakon 75 dana od klika na 12/12, napustila je i WW. Zadnji dan pod suncem doživjela je toplotni stres. Sa zatopljenjem su počeli lagani problemi s temperaturom, AH zaljevam skoro svaki drugi dan, a WW sam isušivala pred branje i desilo se s.... na kraju je dobila još jedno zaljevanje i mrak da se malo oporavi. Sva sreća da nisam prije maknula sve već žuto, ali još živo lišće, tako da neke štete niti nema.
šokirana mala
pkabMkq.jpg

77qLzPg.jpg

malo sam ju za zadnji sešn izmanikirala
ekkIGV8.jpg

NugPkBG.jpg

6H4Fiir.jpg

o2MvK8a.jpg

Curka je bila u 7 l i ispala je mala (oko 40 cm), kompaktna i jako slatka :). Isto takvi su joj i vrhovi. :spliff: Stej haj & flaj :let:

btw, NL je pustio nove pistile
 
Poslednja izmena:

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.164
358
ko bi reko da je proslo vec 2 tjedna ...nekak mi se nis neda :D...al eo ostatak NL kojeg sam skinula 30tak dana nakon vrhova
nakon zadnjeg flasa pistile su poludile, ali pojavili su se i suhi listici skroz blizu vrhova sto alarmira na plijesanj pa sam biljozu fino odrezala i zavrsila grow do kraja pred desetak dana :skot::,
i ti donji vrhovi su malo narasli i zdebljali se, nisam dobila nesto extra puno na kvantiteti, ali nije ni zanemarivo, ali kvaliteta je neupitna i neprocjenjiva :)
PA9Enzu.jpg

ZKRp31z.jpg

Q7yy5Ca.jpg

3BItSC0.jpg

44PDVki.jpg

javim se uskoro s fotkama vrhova :wave: