NL, WW & AH by jesam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.248
10.176
358
:wave:
vurtica je jednim djelom popušena, a ostatak dozrijeva
sve u svemu, zadovoljna sam
kvalitetom posebno, pa i kvantitetom, prosjek neki, rekla bih
a molo je i bolje, hehe
bez obzira na dugu vege :) :), prebrzo sam ih prebacila na cvjetanje
naime, nakon što sam ih prebacila s 80 w pod 400 HPS, one su podivljale u visinu za par dana i ja sam odmah prebacila na 12/12 cvjetanje
umjesto da nastave još neko vrijeme rasti, one su se ful usmjerile na cvjetanje
mislim da je to zbog duge vege
posljedica je da mi je ostalo još mjesta u visinu, a i širrinu :)
komotno sam mogla frknut još 2 - 3 biljozice sa startom 12/12, što sam i mislila, al se eto misao protegnula do djela, haha, pa sam to iskorisila tek nekoliko zadnjih dana koje je HPS trošio struju :)

dim je odličan, sve mi se sviđa, al možda ja nisam baš najbolji...., ne znam kak da sad to velim, hehe, meni se sviđa svaki dim :)

WHITE WIDOW
eo, sad pušim ww i ona je recimo, up&down; diže pa spušta i tak u krug
NORTHERN LIGHT
onak za kauč :) prvi put kad sam zapalila, baš su me onak fini žmarci prošli uzduž kičme
AMNESIA HAZE
najbolja, izgledom i radom
izgleda da ih je obje zahvatio više indika fenotip, vrhovi su bili gusti i okrugli, a sad su već gotovo mjesec dana u staklenkama i prilično su tvrdi
očekivala sam nekako više brain high i euforiju neku, al je definitivno body relax, fiju briju, tijelo totalno laganini, ma nema ga :let::let::let:, lako je onda i mozgu biti opušten :)
meni se čini, stvoreno protiv boli
eo, kuhala sam kavu i ja sam kipuću kavu, umjesto da ulijem u šalicu, zalila preko prstiju kojima sam držala šalicu :eek:, zašto, pojma nemam :9, ali uglavnom, mene je malo zapeckalo i ništa, apsolutno nikakve reakcije na koži niti mozgu :) :)

e da, i miris i okus moram pohvaliti kod AH, malo je nekako specifičan
za NL i WW nemam nikakvu primjedbu na tu temu, nije loše, OK, bolje nego inače, vjerojatno neku ulogu ima i biobizz gnojivo

nadoknadila sam ton :), ako netko kojim slučajem ima neko pitanje, rado ću odgovoriti, a ako ne, odjavljujem se iz vlastitog dnevnika :)

baj, baj; stej haj :sun2:

:watch: :spliff::puuuh:: :cool23::joint2::joint::gled:


:respect: za :vutra: