NLauto & Blumatic u LED-om osvjetljenom MicroBoxu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Hvala svima na suportu i optimizmu....
Probao sam mali cvjetić koji sam skinuo prije 10 dana....
NL auto će dosta potrajati jer je ubojit u malim količinama, totalna amputacija od svega, dobro je sto nakon pol sata već popušta.
Dobacit ću još slika uskoro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Evo, još dan dva i ide u teglice na kjuranje.
Što se smoke reporta tiće... Okus još nije za opisivanje, ali rad je definitivno i prvenstveno couchlock. Taj će se odnos kasnije još malo mjenjati kako se budemo upoznavali, ali za sada me tuče jako... :)
Baš mi je trebala jedna takva anti-družilica-spuštalica da mi prekine sve misli nakon dana.

IMG_3947.jpg
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Nemam ideje trenutno, trebao bih ga nekako zgurati u micro box, zamjeniti ventove koji su preglasni.... taj panel je ipak za šator ili veći prostor...
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Još jedan kratak osvrt na ovaj grow i prvo iskustvo sa auto sortom pa može u završene.
RQS Northern Light automatic,šta reći.
Dojmovi su više nego pozitivni i sigurno će se ponoviti neki autos uskoro.
Veliku grešku sam napravio sa dva autosa u istom potu, onaj Blumatic je odustao/pohermio dosta rano ali ostavio je svejedno neke posljedice. Vjerujem da bi ovaj urod bio dosta veći da je autos bio sam u tegli od starta...
Na dalje i u buduće jedan u teglu....
Što se klope tiće, stvarno je jako apetitlih pogotovo u nekoj srednjoj fazi cvjetanja kadje bez problema gucnuo par duplih doza.
Miris je prilično intenzivan i treba pripaziti kod stelth growova.
Još jednom hvala svima na podršci i do sljedećeg dnevnika!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310