NLX i PP

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.10.2005
12
0
0
Agramer je napisao(la):
Zaboravio sam ti napisati kako se ispire...
jednostavno zadnjih tjedan-dva umjesto vode sa vitaminima dajes cistu vodu. Eventualno namjestis PH na zeljenu visinu i to je to. Meni voda u kuci ima ph 6,6 tako da ga ne diram nego samo sipam cistu vodu zadnjih tjedan dana. Inace snizujem ph prvih 6 tjedana na 5,8- 6,2

Znaci ako sam te dobro shvatio jednostavno samo zalivam biljku cistom vodom samo malo vise..ili???

Ako je tako meni ce tu biti problema jer ja imam djubrivo koje je u obliku nekih malih kuglica koje sadrze sve hemijski potrebne materije za bolji razvitak biljke koje se pospu po zemlji i to je to....onda samo nastavis normalno da zalivas biljku a te kuglice se lagano i ravnomerno rastvaraju i pustaju hemikalije u zemlju....i to djubrivo ispusta lagano hem 180 dana...

Stra onda???

Uh ispisa se ja,sory,malo je nejasno za biginere pa nadam se da sam ok razumeo :p :oops: :roll:

:wink:

:arrow:
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
Agramer je napisao(la):
Koristim uglavnom Ata Organics a ponekad B`cuzz (sve u jednom).

Uz to dodajem na pocetku N (Dusik) i Enzyme od CANNA

Ako mi je prevelika temperatura dodajem u vodu tablete co2 od NO MERCY

Prva dva tjedna dajem samo nesto od CANNE za razvoj korjena.

zanimljivo...nikad nisam èuo da postoje co2 tablete, di ih nabavljaš? i kakav ti je setup za dušik? automatski ili?

ja sam sa SENSI nutrientima, kao i svim njihovim proizvodima, uvijek imao dobre rezultate...
 
28.10.2005
16
2
0
Znaci ako sam te dobro shvatio jednostavno samo zalivam biljku cistom vodom samo malo vise..ili???
Na kraju biljka treba manje vode, znaci zaljevas je sa cistom vodom ali manje nego obicno.
Ja koristim posude od 11 litara i dajem svaka 2 do 3 dana oko 450ml vode u svaku posudu.


zanimljivo...nikad nisam èuo da postoje co2 tablete, di ih nabavljaš? i kakav ti je setup za dušik? automatski ili?

co2 tablete su popularne u zadnje vrijeme. To se inace koristi za akvarije. Dobro ih je koristiti kod velikih temperatura i u prvim tjednima. Ako ih koristis do kraja topovi se rasire i izgledaju veci ali su suplji i laksi.
Kupujem ih preko interneta i jako su jeftine oko 10 eura kutija od 30 komada a trosim cetvrtinu tablete kod svakog zaljevanja. Bitno je napomenuti da se tableta ubaci u vodu pola sata prije zaljevanja i aktivna je nekih 6 sati.
Evo link na jedan online shop koji prodaje istu vrstu co2 tableta
http://www.onsstekje.nl/catalog/product_info.php?cPath=19&products_id=481

Dusik dajem tekuci (N 20%) pocinjem sa 10ml na 50 litara vode ali pazim da mi EC ne predje 0,8
Flasa od 1 litre kosta 8 eura.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
svaka cast bas bi ti ukrao jednu tu grancicu s vrhovima hehehe, nego Greenman posto si ti outdoor expert oces i ti postat da vidimo sliku kako to izgleda na poljani :p