Noćne temperature

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.01.2010
1
0
1
37
- ova mi još uvijek stoji kao prvi dan. u istoj situaciji nisu se krenuli razvijati listići još, neznam šta joj je ??? koliko još će taj šok trajati.



- ovu tu sam odlučio presaditi u sredinu i nezgodno mi se dogodi da je opet završila suha bez zemlje izvan zemlje. ja sam ju vratio u zamlju natrag ali nisam vidio baš neki korijen. pa me zanima koliko velik korijen bi mogla imati biljka te veličine od cm/dva. isto tako neraste i stagnira ali se nesuši ! tako da neznam jesam li bio uspješan u presađivanju.... ????
 
14.01.2010
1
0
1
37
- ova mi još uvijek stoji kao prvi dan. u istoj situaciji nisu se krenuli razvijati listići još, neznam šta joj je ??? koliko još će taj šok trajati.



- ovu tu sam odlučio presaditi u sredinu i nezgodno mi se dogodi da je opet završila suha bez zemlje izvan zemlje. ja sam ju vratio u zamlju natrag ali nisam vidio baš neki korijen. pa me zanima koliko velik korijen bi mogla imati biljka te veličine od cm/dva. isto tako neraste i stagnira ali se nesuši ! tako da neznam jesam li bio uspješan u presađivanju.... ????
 
12.02.2010
23
0
0
35
eh fb bas mi je drago sto te nagovori da bacis koju sliku..
za ovve sto kazes da nisi vidio korijen-ja mislim da ga jos i nema osim tog jednog naravno..
jos su bas male,pa zato..kako prodzose u ova dva dana,jel napreduju fb?bice one dobro/
p.s.
i ja mislim da cemo imati "najjaci" grow ove god. hh :Dzz
 
12.02.2010
23
0
0
35
eh fb bas mi je drago sto te nagovori da bacis koju sliku..
za ovve sto kazes da nisi vidio korijen-ja mislim da ga jos i nema osim tog jednog naravno..
jos su bas male,pa zato..kako prodzose u ova dva dana,jel napreduju fb?bice one dobro/
p.s.
i ja mislim da cemo imati "najjaci" grow ove god. hh :Dzz
 
14.01.2010
1
0
1
37
3 sam izbacio na skrovito mjesto, pokrio flašama od po dvije litre, počele su bacati drugi (ili treći) red listova (drugi red ovih reckavih) i zasada idu dobro.

ove tri što imam kod kuće su mi u samim problemima. jedna ni crc ni mrc. ova velika, izgleda kao da ima neku šugu pa su joj se ovi listovi svi pokvrčili. mislim da od nje ništa.

ova druga, ova koju sam bio presađivao bi kao bacila listiće van ali na jednom listu ima smeđu fleku... neznam šta joj bi, ako nebude ništa bolje onda ću sutra zaliti ju premda je jučer padala kiša ali ona je imala na sebi bocu pa možda zato nije dobila dovoljno vlage...

a treće nema već par dana, ugnjilila od previše vode kojom sam ju bio zalio još prije jedno tjedan dana :(

inače se bavim uređivanjem sajta, krčim sječem, barkadiram da nemože ga nitko vidjeti.
 
14.01.2010
1
0
1
37
3 sam izbacio na skrovito mjesto, pokrio flašama od po dvije litre, počele su bacati drugi (ili treći) red listova (drugi red ovih reckavih) i zasada idu dobro.

ove tri što imam kod kuće su mi u samim problemima. jedna ni crc ni mrc. ova velika, izgleda kao da ima neku šugu pa su joj se ovi listovi svi pokvrčili. mislim da od nje ništa.

ova druga, ova koju sam bio presađivao bi kao bacila listiće van ali na jednom listu ima smeđu fleku... neznam šta joj bi, ako nebude ništa bolje onda ću sutra zaliti ju premda je jučer padala kiša ali ona je imala na sebi bocu pa možda zato nije dobila dovoljno vlage...

a treće nema već par dana, ugnjilila od previše vode kojom sam ju bio zalio još prije jedno tjedan dana :(

inače se bavim uređivanjem sajta, krčim sječem, barkadiram da nemože ga nitko vidjeti.
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
ja sam ovu sezonu (drugi put) geminicirao na mokroj vati 25 sjemena,24 su puknule i 20 su dosle van.Imao sam ih unutra samo tjedan dana kao i proslu sezonu i 10.4.2010. sam ih presadio van.Nema plasticnih vlasi,nema najlona nema niceg samo su na otvorenom,ne bojim se tolko zbog temperature jer znam is iskustva da vecinom sve sorte mogu izdrzati mraz,jedino je riskantno kad ih stavljas van u to doba dakle puzevi i cak i krtice.Od 24 vani su mi do sada ostale samo 12,i tako ce ostati jer su sada vec malo vece (3lista),korjen se donekle razvio iako postoji mogucnost mala da pojedu jos koju jer mozda jos nisu dovoljno jake al nece,vjerujem.

Dakle zbog temperature se nemoras pribojavat jer su one jake i sve ce biti ok,jedino pripazi na proljetne grabezljivce na zeleno,onda si bez brige do 10 mjeseca,a 10 mjesec je po meni najriskantniji,

...i da,sve fleke ili cak i rupice na listovima i ostale sitne deformacije to ce ona sama sve formirati.Biljka vani je puno vise imuna na skoro pa sve nego indoor,
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
ja sam ovu sezonu (drugi put) geminicirao na mokroj vati 25 sjemena,24 su puknule i 20 su dosle van.Imao sam ih unutra samo tjedan dana kao i proslu sezonu i 10.4.2010. sam ih presadio van.Nema plasticnih vlasi,nema najlona nema niceg samo su na otvorenom,ne bojim se tolko zbog temperature jer znam is iskustva da vecinom sve sorte mogu izdrzati mraz,jedino je riskantno kad ih stavljas van u to doba dakle puzevi i cak i krtice.Od 24 vani su mi do sada ostale samo 12,i tako ce ostati jer su sada vec malo vece (3lista),korjen se donekle razvio iako postoji mogucnost mala da pojedu jos koju jer mozda jos nisu dovoljno jake al nece,vjerujem.

Dakle zbog temperature se nemoras pribojavat jer su one jake i sve ce biti ok,jedino pripazi na proljetne grabezljivce na zeleno,onda si bez brige do 10 mjeseca,a 10 mjesec je po meni najriskantniji,

...i da,sve fleke ili cak i rupice na listovima i ostale sitne deformacije to ce ona sama sve formirati.Biljka vani je puno vise imuna na skoro pa sve nego indoor,
 
14.01.2010
1
0
1
37
nekidan sam bio pušio neku dobru vutru, bilo je sjemena onako osrednje... reko to je to! daj vamo'

uglavnom, evo stavio sam cca 20setak novih sjemenki na klijanje, 24 sata kasnije već su neke proklijale. čekam do sutra pa rokam u čašice pa da vidimo onda :)

jedino je malo bed što je malo kasno na kalendaru ? ili i nije, neznam :)
 
14.01.2010
1
0
1
37
nekidan sam bio pušio neku dobru vutru, bilo je sjemena onako osrednje... reko to je to! daj vamo'

uglavnom, evo stavio sam cca 20setak novih sjemenki na klijanje, 24 sata kasnije već su neke proklijale. čekam do sutra pa rokam u čašice pa da vidimo onda :)

jedino je malo bed što je malo kasno na kalendaru ? ili i nije, neznam :)
 
12.02.2010
23
0
0
35
ma to fb..neka si se ti osigurao sa tim novim..mora biti nesto ako ove postojece ne uspiju..
ja mislim da nije kasno,nimalo,samo ti to sadi i na sunce..:D
nemoj nas zaboraviti pocastiti sa kojom slikom//zz
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
nije kasno.mozes ti staviti i u sestom pa i sedmom mjesecu ali berba ce biti manja...ista shema ti je kao i indoor.Ja sam imo u boxu unutra od nove godine pa do sada znaci 2 mjeseca je rasla i 2 mj je cvala.
 

knedla12345

Banned
Banovan
05.11.2015
18
3
3
40
France,caen
Pozdrav narode. Vidim da se niko nije na ovu temu javijo ovde vec zadnjih 5 godina ali moj problem se tice upravo ove teme i nebih da otvaram ponovnu temu zbog jednog problema koji me muci . Ako ima zalutalih da mi pomognu bicu im zahvalan. Zivim u Francuskoj,u delu gde su zimske temperature oko + 5 stepeni ,nikad ne pada sneg,tj. Vrlo retko. Pro lem je u tome sto sam pre 5 dana narucio seme automatic skunk #1 i cekao bih par meseci da malo otopli,ali problem je u tome sto u ambalazi u kojoj su stigle se uhvatila vlaga i evo malopre pogledao i sve su isklijale vec traze zemlju. Problem je u tome sto nemogu da ih drzim u kuci i neznam sta da radim. Imam mesto van kuce gde sam planirao da ih posadim ali sad ne znam dali ce izdrzati temperaturu od 5 stepeni.hvala unapred
 
09.11.2014
134
80
43
Mozda jedino ako bi mogao napraviti nekakvu staklenu basticu/plastenik. Mislim, ako su vec isklijale moras ih negde posaditi. Sad, ako mozes kuci i imas novca onda je logicnije kupiti boks i lampe.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
na 17C se vec usporava proces fotosinteze, ispod 15 biljka ce stagnirati. znaci nema rasta, nema cvetanja
 

knedla12345

Banned
Banovan
05.11.2015
18
3
3
40
France,caen
Nebih smeo kuci jer ce se primetiti,vec i ovako sumnjaju. Mogao bih da ih presvercujem kod prijatelja na nedelju dana pa da ih presadim vani. Imam kedno mesto kraj reke sunce bije po ceo dan
 

knedla12345

Banned
Banovan
05.11.2015
18
3
3
40
France,caen
Nije problem u novcu za rasvetu itd. I ovako sam potrosio vise novca za seme nego sto bih kupavao i pisio,nego sam hteo da probam dali to i ja mogu ili nisam za uzgoj,posto vidim da je tesko uzgajiti kanabis. Sve sto je tesko mi daje izazov i neki inat da probam da naucim i do sad mi je sve uspelo,samo ovo sada je problem prirode koji izgleda nemoze da,se pobedi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.