Noćne temperature

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Privilegija je biti na forumu,ako to neki ovde zaboravljaju! Svo pravo vutra.org zadrzava... tipa da nas banuju sad sve redom... zalite se u Strazburg... molio bih kljuc ovde! Edit: ovakvo ponasanje i rasprava,nije za ovaj forum... ukratko
 
Poslednja izmena:

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Mozda ne bi ključ,ali sve ovo maknut na grave,i njega isto.Tema je po meni ok,da ljudi koji zele znat ljepo pročitaju
 
23.03.2014
99
147
43
lik je trebao da popije ban odavno,ovako nepotrebna i bezobrazna diskusija sa velikim glavama ovog sajta je nepotrebna... ko hoce da nauci nesto ovde to stvarno moze,lik je doso po savet koji nece da poslusa,njegova stvar,ali ne moze da prosipa gluposti po forumu...
 
16.12.2014
353
246
43
30
Takvi s velikim jezikom misle da su hakeri jer znaju regedit upisati na windows searchu ili skine alat koji je netko drugi napravio u stilu LOICa i HOICa i onda sav sretan i ponosan stisne gumb "fire" i misli da je haker.

nisi ti haker majstore, ti si sramota balkana i covjecanstva ilitiga kuga planeta Zemlje.

a sto se tice "nesvrhe"....mislim da vlasnici/ucestali korisnici ovog sajta koji ga koriste godinama definitivno bolje znaju svrhu sajta od prča koji može doslovno mjeriti frekvenciju banova koje dobiva u kratkom vremenskom razdoblju...
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Knedlo iliti Vancho ne razumem šta uopšte tražiš na ovom forumu sa takvim bezobraznim stavom?
Pitao si i dobio si odgovor: niko nikad nije uspešno posadio biljku u 12. mesecu bez high tech plastenika (osim ako nisi u ekvatorijalnom pojasu) i osnovnog predznanja o growanju koje ti očigledno nemaš niti imaš volje da naučiš.
A te pretnje o haku koji tek treba da stupi na snagu...hahahahhahaha ma daj bre.
Nemaš ti ženu,ti si bre klinja od daj bože 16/17god koji je nekad negde od nekoga čuo nešto o growanju i misliš da si popio svu pamet ovog sveta...takozvani "znam ja,rekao mi jedan čovek da tako treba" tip growera.
Ajde sad lepo čašu mleka i u krevet,evo već je 21h :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz and Kapisla
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.