no name&210w CFL by promatrac

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.12.2008
79
3
0
51
Evo ih
Al kak mi se cini vec 8 dan cvjetanja i kao da su sve kuje,nema mudonja bar za sada,a i iznenađen sam debljinom stabljika
Da vam budem iskren vec sam ja uzgojio prije nekih mjesec i pol dana 2 zenke(a dvije sam odvojio kad se pokazao spol,znaci 4 sam posadio) i mogu reci da su mi ove duplo jaceg rasta u debljinu i granjanje,razlika je samo u zemlji(sada imam substral i možda sjeme jer imam oko 50 sjemenki pa ih sadio random kako sam uzeo u ruku iz posude).Cak na proslom growu mi je jedna bila normalne boje,a druga je pocela žutit od lisca pa prema stabljici sve dok nisam popizdio i odrezo ju i stavio sušit,al to vec pri kraju cvjetanja! Uglavnom popusila se i cak sam i pocastio neke frendove,kazu likovi da vec dugo nisu tak sta probali....to se ljepilo...strasno :)








Nekak se to meni jako izduzilo,pogotovo ova jedna,uskoro necu imat mjesta u visinu.Kaj da radim? Da rezem Vrhove ???
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
927
93
ja bi rekao da im definitivno fali svjetlo. gusto su posađene pa se izdužuju da vrhovi ulove što više, a kak rastu zaklanjaju doljnje grane.
baš me zanima kak bude to ispalo.. sretno
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....ma nisu se one izduzile zato sto im fali lumena nego zato sto im fali onih 6 sati svjetla......svaka biljka se izduzi kad se prebaci na cvjetanje nista cudno......

@promatrac.....biljke super izgledaju.......probaj pigat, nadi mjesta......moli boga za kojeg mudonju da dobis malo prostora.......inace sve 5......navijam za sto vise cura.......:)
 
21.12.2008
79
3
0
51
Ok hvala
Iduci tjedan ubacujem 6000 lumena
Gledao sam na you tube video kako covijek reze listove. Od 5 listova on ostavi samo po jedan list na svakoj toj peteljci(il kak se to zove) zato da dobije vise svijetla na dnu!
Jel da ja to napravim? Koliko je pametno u cvjetanju to radit,a i moram topirat jos 3 stabljike. Jer do sada nisam
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
promatrac je napisao(la):
Gledao sam na you tube video kako covijek reze listove. Od 5 listova on ostavi samo po jedan list na svakoj toj peteljci(il kak se to zove) zato da dobije vise svijetla na dnu!
Jel da ja to napravim?

Aj ti sad meni molim te objasni šta će radit fotosintezu, ako pokidaš listove? Ako neki tamo debilni amer skoći u bunar zato što brije da je to dobro za biljke, hoćeš i ti to napravit!?
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......mudonja:balls:ko od majke roden....evo ti sad prostora......:)
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Odrezi ga skarama 2 cm ispod nivoa zemlje, zatrpaj tu rupicu i sibaj dalje...
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....bas kako kaze orbit......nemoj cupat jer postoji mogucnost da pocupas i korijenje ovih mogucih cura.......odrezi i bok......
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Aj bar malo prostora si dobio i bolje ne topiraj nista vec ti je kasno za to,pogotovo ak cvijetaju...
 
21.12.2008
79
3
0
51
Domaja the best je napisao(la):
Aj bar malo prostora si dobio i bolje ne topiraj nista vec ti je kasno za to,pogotovo ak cvijetaju...
Pa da bas sam probao jucer i nejde nikako....kao da je prestara za to....pa sam ostavio kako je,a izgleda da je jos jedna muska :(
To cu veceras odrezat tak da sad ima mjesta :banana_rasta:

edit: a haaaa topiram...lol
ja to zamijenio sa LST..na to sam mislio da sam pokusavao al bas i nejde
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....za topiranje je kasno posto biljka cvjeta al za LST nikad nije kasno, probaj ju savijat kad ozedni malo, onda je lakse i manja je mogucnost da pukne stabljika......
 
21.12.2008
79
3
0
51
Aha..dobar savijet. Nisam to znao,al me zanima jedna stvar!
Jel moze mi stabljika bit muska i zenska? Nekak mi se cini da je zenska sa par jajica! Mogu navecer i sliku stavit
 
21.12.2008
79
3
0
51
evo par slika od te za koju neznam msta je, u biti mislim da je musko al ipak trebam potvrdu:

Zadnja slika je jedna sa strane topirana prije 5-6 dana...jel zenska?



 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.