no name seme PC-BOX prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2008
1.048
1.455
188
mozes slobodno na litru vode da stavis 2 kasicice meda, nista joj nece biti,
meni je delovalo kao da je biljka dobila dodatni "mraz".
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
uzmes mikroskop u ruke i pogledas ...ili slikaj dobru macro sliku pa pogledaj na compu ....pistile su jos dosta bijele tako da moze to jos koji dan,tjedan ;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
sad video, imas na ku..ndu za celih 400(3.5evra) dinara mikroskop, ja kad sam ga kupovao platio sam ga 900
al pretpostavljam da su tad ljudi kupovali posto je bila sezona berbe :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: djordjebotanicar

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
dobro je to djordje...uskoro ce se omacit...a ti ces se omastit :)
daj pukni neku blizu fotku
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
za mikr. :thumb: prva liga...ne bi ni ja dok se ne uvjerim svojim ocima da je to to :watchplant:

stoji ispod svacijeg nicka isto to pa se neuzbudujemo ;)
kad stavljas tako puno slika u jednom postu ajde ih smanji jos malo da neucitava toliko dugo stranicu....thx :)
 

ocusadit

Aktivan Član
07.09.2012
72
39
18
35
Badivefi
predobro izgleda...

mislim da idem u nabavu server kučišta

al ja moram nabavit jake filtere zbog mirisa,
zanima me dali postoje strain-ovi sa manje intezivnim mirisom tokom rasta?
 
08.11.2012
30
63
0
40
ocusadit je napisao(la):
predobro izgleda...

mislim da idem u nabavu server kučišta

al ja moram nabavit jake filtere zbog mirisa,
zanima me dali postoje strain-ovi sa manje intezivnim mirisom tokom rasta?

Ja ovu moju uopste ne osetim u sobi jedino kad zabijem nos u nju i kad je diram mi smrde prsti.
Ali uzmi u obzir da se pusi u toj prostoriji. Isina je da sam par puta kad je bio zatvoren prozor osetio malo slatkast miris,ali mozda sam se i tripovao :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ocusadit
19.10.2012
14
10
3
38
super su ... po meni ovo nije gotovo, pistile su ti jos sveze . Ako nemas mikroskop ili lupu da proveris trihome, cekaj da ti bar 60-70 % pistila predje u braon, ako hoces nesto vise high efekta moze i sa 50 % .... za stondiranje klasika najmanje 90 % pistila u braon, mda sigurnije je da proveris trihome :) pazari mik ... poz !!!
 
08.11.2012
30
63
0
40
buraz je napisao(la):
super su ... po meni ovo nije gotovo, pistile su ti jos sveze . Ako nemas mikroskop ili lupu da proveris trihome, cekaj da ti bar 60-70 % pistila predje u braon, ako hoces nesto vise high efekta moze i sa 50 % .... za stondiranje klasika najmanje 90 % pistila u braon, mda sigurnije je da proveris trihome :) pazari mik ... poz !!!

Hvala na obnovi gradiva , procitao sam ovo i na forumu ,a i knjigu sam neku skinuo sa neta tj. 2.

Donece mi sestra ove nedelje mikroskop pa cu znati sa sigurnoscu.
 
08.11.2012
30
63
0
40
Stigao juce mikroskop neki amaterski kao uvelicava 60x . Igrao sam se naucnika sinoc gledao... gledao.
Video sam da su trichomi mlecni , negde sam uspeo navatati providni ,a negde na listovima koji su ocigledno spaljeni od gnojenja ima i tamnih . Zatim sam je dosta ocerupao ,pogotovo osusene listove i one koji se lako iscupaju kad ih povuces.
Sada vec izgleda kao hedovina. Cekam da se osusi zemlja pa cu je isprati jos jednom sa 10-tak litara.
Mada ne gnojim je vec duze vreme , jednom sam stavio recimo 10% od preporucene doze na 2 litre i stime je dobro zalio. ali tu je vec proslo 7 dana. Imam jedno pitanje gde gledate sa mikroskopom , ja sam svaki vrh skoro gledao i nize ,ima li neko odredjeno mesto gde mi bilo najbolje gledati trichome?
 

ocusadit

Aktivan Član
07.09.2012
72
39
18
35
Badivefi
ja bi jos koju sliku da bacis ako moze.

određeni postotak trichoma na cijeloj biljci mora bit jantarne boje (al neko stučniji moze rec toccan broj)
 
08.11.2012
30
63
0
40
Probao sam da slikam preko mikroskopa ,ali jako je ne zgodno ispale su jako mutne slike.
Citao sam u knjizi ,,How to Grow Elite Marijuana By Ryan Riley'' da se harvest kod hibrida radi uglavnom kad su svi trichomi mlecni. Ipak ja bi sacekao jos malo .

Evo jos koja slika ,posto stvarno lepo izgleda (bar meni)...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.