no name seme PC-BOX prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.11.2012
30
63
0
40
Zeznuo sam stvar na kraju , kako je bilo hladno napolju ovih dana pa su grejali jace nisam je zalio 2 dana listovi na hedovima su se osusili i pistile su naglo potamnele, vidno se smanjila (ostali su samo cvetovi zeleni prakticno bez lisca,izgledala je kao da je spremna za pusenje). Kad sam je video skoro me slog nije opalio. Dobro sam je zalio , pa kroz par sati jos jednom neki polu flush 6 l vode. Ostavio je 24 sata ,a promene skoro nikakve , malo je dole zivnula ali ovo je gotova stvar. Sada se susi ... bedak.

Ne znam sta da ocekujem kakav ce rad da ima , da li ce uopste da radi . Mislim da kako nije imala vode na toj vrucini povukla iz listova vodu.
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
11
Šteta, ali što je tu je...Možda da probaš otcaparit to na vrhu što se sasušilo. a ovo dolje sa više života ostavit da se dovrši?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye
23.02.2008
1.048
1.455
188
SLIKEEEEEEEEE :D

kad biljka zavrsava svoj zivot posto je pri kraju ne hranimo ona hranu crpi iz lisca samim
tim nema hlorofila i nema odvratnog ukusa koji isti daje kad se pusi, trenutno ne mogu da zamislim kako izgleda zato se i derem slike, nije biljka tako slaba kako mislis ne moze za 2 dana da propadne nego daj slike da vidimo situaciju :D

edit. "sad se susi" - nisam video 1 put, jel si je celu saseko ili...?
rad ce imati sigurno, naravno blazi nego da je izfurala do kraja.
 

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
mljac .....ma bit ce to dobro ...mora bar malo lupit :) drzim figeeeeeeee......
 

ocusadit

Aktivan Član
07.09.2012
72
39
18
35
Badivefi
ja sam siguran da ce to radit, al probaj se strpit da ti ostane što više do kraja osušenog.

inace se uspije posusit do kraja mozda 5-6 g :D. tuzno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dite_splita

Mr.Vinjau

Aktivan Član
26.07.2012
190
100
0
39
Šta da se strpi kad je čovek obrao biljku.
Teško da će biti 5g od onolike hedovine,može samo više da bude.
 

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
buduci da ja sebe najbolje znam ,,,ja bi to i svjeze zapalila ...hahahhahaha ......bar malecki malecki djelic ..... :bong7bp:
i obavezno javi kako lupa :D
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Ja kazem da ce biti blizu 30g, place your bets !


Fino to izgleda, ma morace da "lupa" koliko god ti mislio da nece, zato se strpi da se osusi i onda paljba :)

Respect i obavezno napisi smoke report
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye
08.11.2012
30
63
0
40
Evo do sada sam se strpeo da ne zapalim ,ali zato sto sam imao vutre pa nije bilo frka.
Glavne vrhove sam stavio u 2 tegle jedna manja jedna veca. Ovo od dole sam krenuo da pusim ,ukus jos nije sasvim ok ,
pogotovo prvi dim kad zapalim. Mora da odstoji jos ,tegle provetravam povremeno.
Ne posedujem nikakvu vagu tako da mogu tacno reci, samo od oka ....cenim ima vise od 20g dosta je lagana osusena ovako ,supljikavi hedovi(nisu masni) kad sam zeznuo stvar na kraju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.