no thc at all???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.07.2007
3
0
0
40
Nakon 4 mjeseca truda i muke uzgojio sam biljku koja pri pusenju ima efekt light cigarete!
Nemam pojma koja je vrsta jer sam sjeme nasao slucajno. Koristio sam 400w hps lampu, neka umjetna gnojiva, kokosovu zemlju i temp. je bila izmedu 20C i 31C.
Znam da postoje modificirane vrste koje se koriste za proizvodnju konopa i takve vrste nemaju thc-a pa me zanima da li sam mozda nesto krivo napravio ili sam stvarno naletio na sjeme neke vrste bez thc-a??? :-(



 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Kad se vec uzima sjeme napamet onda se barem treba pobrinuti da dolazi od trave koja je bila pristojan dim. Vjerujem da barem to nije tesko naci.

Steta sta biljka nema potenciju jer zbilja izgleda njegovano i zdravo.

Sljedeci put pomnije biraj genetiku i problema nece biti.

Pozdrav
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Da šteta čak i izgleda kao neka dobra genetika al očito nije. nešto je otišlo po krivu jer izgleda da je dovedena do finisha kako spada . Ako se pitaš dal je to neka ind. konolja nebih rekao . kako kaže kolega Elephantor sljedeci put počni sa pravom genetikom koja je i ključ uspjeha dobre sadnje . "Nemožeš od konja napravit magarca" pa neznam kako ga mazio :D

pozz
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Kaze da je sjeme nasao slucajno(kako,gdje to ce nam on rec) a samo da kazem za one koji nisu znali da se sjeme industrijske konoplje koristi u prehrani kucnih ljubimaca(ptica-koliko ja znam)pa se lako dolazi do tog sjemena i ono ima ispod 1,5% thc
tako da je rad jednak nuli
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Ma uzmi jedno 10 grama,i popuši odjednom sve na bong,mislim ne odjednom da sve staviš odma,nego ono,odjednom (u vremenskom periodu)....pa nam javi....:facesjump:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Kad se oplodi biljka nekom lošom (industrijalkom),znači kad muška industrijalka oplodi neku biljku,ta biljka se osuši i dođe to tebe preko dilera trala la,onda ti uzmeš sjemenke od te biljke i bez obzira što je ona radila dobro može bit,al ponavljam može bit da će te sjemenke bit njesra jer je oplođena industrijalkom(jer kolko ja znam obično preuzima veći dio karakteristike mužjaka-industrijalke), i ti posadiš i naraste i pušiš i čudiš se kako ne radi....izbediran si....ali....odeš na vutra.org i nađeš odgovor....:icon_biggrin:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Smrc :sick:

i meni se dogodila slična stvar. Igralo se djete breedanjen pa dobilo gomilu ispraznih i smrdljivih topova. Al sričon, bilo je i nešto valjatnih topova, koji su naizgled parili nevoljniji od ovih šupljača.
Eeee, ta genetika.....
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
Igram se z breedingom e al moljakam frendove ako podime nesto sto im se svidi da daju koju sjemenku :)
I sad afganic koji ima "uljasti" rad ko da plivas hodas kroz ulje ali nije ljeni nego ono mozes sve normalno radit al jemtiga oci naoticu, se pari s domajom od koje oci ne naoticu i f1 biram samo po okusu da me radi fino kako zelim, ejoj bice nesto :)))) mmmmm

Bljak sjemenje za pticice
 
24.03.2008
1
0
0
41
zato jer si pustio da ti dugo vremena bude u fazi cvjetanja
biljke trebaju biti (ako neznaš vrstu) najviše 9 tjedana u fazi cvjetanja
najvjerojatnije se to i dogodilo sudeći po izgledu jer je tebi 90% dlačica smeđe što nije dobro
vrijeme berbe treba biti ranije kad ih je otprilike 50% bijelo a 50% smeđe
uvjek je bolje ubrati ranije nego kasnije
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
to je istina da nakon odredjenog vremena thc kristali se povlače i propadaju no mislim da u to nije slučaj ovdje , rekao bih ovdje je do genetike gotovo sam 100 % siguran .