Nocni busevi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Marsbre

Banned
Banovan
12.07.2007
28
5
0
35
Au ljudi ovo vise nema smisla po koji put odem da blejim nocas i to u gradu(nemas gde da srolas ko vekco) i kako je proslo 1 ja ne mogu ciku, nema nocnih buseva, tako sam blejao do pola cetiri i na kraju mi neki ortak dao repa da idem taksijem, po ko zna koji put. Znaci zanima kakva je situacija kod vas ja sam u bg, glavnom gradu jedne drzave i ne mogu da idem kuci posle 12 sati, nemam reci. Pun mi je ***** svega:crash:
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
a sta bi ti radio na nekom "selu" sa 20.000 hiljada stnovnika a gradskih nema uopste...
a uopste nije neko brdo da nebi mogli ic, ravno i pip materinu!!!!
ja se secam drugar je ustajao u pola 6 (ja u 7) samo da bi stigo od kuce do skole a nastava pocinje u pola 8... zlo
ili da moras svaki dan ustajat na u pet ko moja komsinica da bi stigo do grada(30 km NS) pa poso!!!! zajeban_!!!!
a ni tih putnickih nema bash kolko oces.... npr nedeljom imas jedan do grada jedan nazad i to je to!!!!
 

Marsbre

Banned
Banovan
12.07.2007
28
5
0
35
Jim Morrison je napisao(la):
a sta bi ti radio na nekom "selu" sa 20.000 hiljada stnovnika a gradskih nema uopste...
a uopste nije neko brdo da nebi mogli ic, ravno i pip materinu!!!!
ja se secam drugar je ustajao u pola 6 (ja u 7) samo da bi stigo od kuce do skole a nastava pocinje u pola 8... zlo
ili da moras svaki dan ustajat na u pet ko moja komsinica da bi stigo do grada(30 km NS) pa poso!!!! zajeban_!!!!
a ni tih putnickih nema bash kolko oces.... npr nedeljom imas jedan do grada jedan nazad i to je to!!!!

Au matori pa u pravu si jebote ne mogu da se zalim a? Ali to opet govori da je nama u stvari zivot nametnut, nisu ni oni u skupstini mutavi znaju oni da tim stvarcicama mogu svasta da kontrolisu, ali kad tad ce im se odbiti o glavu isto kao sto su u Engleskoj pokusali da nametnu radno vreme pabova:vb_whip: