Noob grow - 3 x auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.07.2015
68
87
18
36
Pozdrav drugari jedva sam cekao ovo lepo vreme da zapocnem ovu zajebanciju nadam se uz vasu pomoc jer da nisam naleteo na ovaj predivan forum nikad se ne bih odlucio na ovaj potez , a i posle toliko godina uzivanja ove biljke red je da se spurnja i nesto iz svog vrta ....

Dakle pisao sam zimus po forumu sta uzeti , gde , koliko itd i gle vidi cuda dobijem na poklon od drugara 3 automatika ... Kupljene su u Slovackoj a poreklom su iz Spanije jbg kad smo bili u Sk i kad smo nasli radnju nisam kupio jer sam jebeni kreten usteko se za 25 e, e sad je lik zapalio za Englesku tj cekam ga da se vrati za koji dan i donosi mi neke fotoperiodne fem ne znam koje tacno al nije ni bitno...

Elem ove 3 semenke su na kaljenju od jutros znaci 05.04.16 idem odma da ispazarim zemlju za rast u saksiji a mozda uzmem i bio-razgradive saksijice citao sam o njima kazu ljudi da su strava jer ih posle samo zakopas u zemlju nema stresa za biljku kad je presadjujes a i jeftine su ..
Da napomenem jos neam apsolutno nikakve uslove da biljke drzim na gajbi (keva , baba , burazer ... itd ) tako da ce sve vreme provoditi napolju ...

1x Super hash
1x Amnezija haze
1x New york city :D


Sto se tice sajta iam jedno mesto gde sam pre par god bacio ali bukvalno bacio semenke neke ulicarke gde sam posle 5-6 meseci nasao biljke pune semenki , inace blizu tog mesta idem na pecanje tako da je lokacija do jaja posetio sam mesto pre 2 dana i moram malo da raskrcim grane i travu okolo cim, to odradim okacicu slike kako to izgleda i ove biljke cim ih zabodem u zemlju :D

Kad stigne ostatak materijala iz uk icice update sa detaljima do tad cekam ove da isklijaju i tako ... :D
 
Poslednja izmena od urednika:
01.07.2015
68
87
18
36
oke prike ... onda cu u klasice saksije toga iam negde u supi ...

jos nesto bio do poljo-apoteke danas ... ima zemlje 5 vrsti uzo sam humus za cvece pise da je: "idealna je za korišćenje kod presađivanja u saksije ili za koriščenje na otvorenom"
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
cist humus je prejak za vu, imas teme o zemlji pa pogledaj sta se savetuje. pretraga je gore desno ;)
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Kad je već riječ o autosima, vjrv si trebao sačekati maj... najavljuju neki pad temperature i kišu, a autosima treba nekih 120 dana... hoću da kažem da je izvjesnije lijepo vrijeme od maja pa nadalje, a autosi imaju vremena za full development. Al nema veze, bitno je da se ufuraš u posao, da sam stičeš rutinu i saam izvodiš zaključke ;) Srećno tebra :sun2::sun2::sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ma @Paranoja Man 100 dana u vrh glave treba, NYC i SH su u outu za maksimalno 80 dana gotovi, jedino za amneziju treba malo prek 100. Bit će to superiška :thumb:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor
01.07.2015
68
87
18
36
@Paranoja Man kolko sam ja skapirao lepo vreme je preduslov sa grow a ovde vreme jako lepo oko 20 22 c preko dana

.... juce preko dana pogledam semenke nisu proklijale i papir poceo se susi ,reko aj malo nakvasim i zapalim da gledam ls dodjem kasno gajbi pogledam krenula klica :) a nocas narasla par milimetara :)

- zavrsile su u saksijama , izlozene direktnoj suncevoj svetlosti

-Slike ne mogu da upload slikane iphonom usranim prevelike su ... mora sredim to
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Nema potrebe da budu direktno izložene sunčevoj svetlosti,osušiće ti se brzo zemlja ili ćeš skuvati klicu.
Stavi ih negde gde je dvadesetak stepeni i samo opušteno.
Eno moje niču na terasi u hladu pa im ništa ne fali a i prenoće tu :)
 
01.07.2015
68
87
18
36
hmm da susi se zemlja brzo sad sam bas pogledao ... oke prenecu ih u verandu toplo je a nema sunca direktno .... tnx :D
 
01.07.2015
68
87
18
36
juce su 2 biljke izbile iz zemlje dok jedna nije ,,,, e sad predpostavio sam da nesto nije u redu zato sto je klica bila nekako uvijena oko semenke kad sam je stavljao u zemlju malo sam iscaprkao od gore da vidim sta se desava i evo kako izgleda.. Amnezija haze je u pitanju
IMG_1674.JPG


new york i super hash su sasvim ok za ova 3 dana kolko su u zemlji
IMG_1672.JPG
 
05.01.2016
81
75
18
ima san amneziju prošlo lito i triba joj dugo da bude gotova ali se nakraju se svo čekanje isplati po količini i kvaliteti.na avataru je slika
guštaj sritno
 
01.07.2015
68
87
18
36
@thctovar Ispravila se i pustila listove isto kao i ove dve :D

e ovako morao sam da menjam lokaciju za sajt nasao sam bolje mesto (sigurnije) ali je prekriveno mravinjacima i to bas na svaki metar kvadratni po jedan , koliko sam upucen nisu stetocine ali me plasi kolicina istih bas ih ima dosta :D

kapiram da u kantama nece biti problema sa mravima ili pak mogu i direktno u zemlju sa rupama pa bih voleo da me neko posavetuje jer sutra planiram da ili pazarim kante od 20 - 25 l ili da izorem zemlju i sklonim mravinjake
 

Zmajmun zemljanin

Aktivan Član
15.05.2015
224
371
63
Barbados
Dobri su mravi cuvari za biljku , samo dok biljka ne postane farma na kojoj oni cuvaju neke organizme koje jedu (nada to jos nisam provalio u praksi xD
 
01.07.2015
68
87
18
36
evo mojih biljcica 8 dana starih meni to lepo izgleda jedna je malo izduzena al dobro ....


image2 (1).JPG

obrati paznju na ovo ... dal je moguce da rastu 2 biljke iz jednog semena, ili je ovo nesto "sa strane" bas cudno juce ga nije bilo a gle sad :D image1 (1).JPG
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
To ti je korov,kod svog testnog Cream Caramela svaki dan maltene nađem po 1 takvu novu izraslinu :p samo očerupaj to.
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Te salonit ploče se uuuužasno zagreju na suncu plus vidim da si i neko gvožđe stavio na njega,napravio si rernu za koren,skuvaćeš ga :fuck: :(